Вт, 24.10.2017, 01:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 24«123452324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
filnick Дата: Сб, 27.09.2008, 14:28 | Повідомлення № 31
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Кілька років тому для участі в конкурсі "Учитель року" довелося готувати :
- досвід роботи (робота над методпроблемою, розробки уроків, дидактичний та роздатковий матеріал) в друкованому вигляді
- урок на "нейтральному полі" ( з невідомим класом, в чужій школі). З дітьми познайомився за годину до уроку. Кабінет, правда, був знайомим за участю в семінарах.
Для обласного конкурсу вимагали згідно Положення:
- той же досвід тільки ще й у електронному вигляді,
- фільм-презентацію на 15 хв про вчителя з фрагментами уроку
- свої наробки комп'ютерних програм, тестів, презентацій.
- авторську розробку якоїсь теми курсу інформатики.
Обласний конкурс проходив в інституті освіти у два дні.
Перший день: відкриття, представлення учасників з презентуванням фільмів та досвіду.
Другий день: творчі завдання (за жеребкуванням) розробки власної методики вивчення по шкільному курсу за конкретною темою, проведення фрагменту уроку за вибраною методикою по цій же темі. Фрагмент уроку тривав 10-15 хв. В ролі учнів були учасники курсів перепідготовки інституту ( історики, математики, філологи).
Переможець та призери отримали подарунки (відеомагнітофон, DVD-програвач, цифровий фотоапарат). ПК та ноутів не вручали. Решті учасників - книги, грамоти та сувеніри. Для приїжджих харчування - за власний рахунок, проживання в гуртожитку - безкоштовно. Але не всі учасники отримали навіть добові. Витрати на підготовку тільки обласного конкурсу для учасників становили щонайменше 500-600 грн (в цінах 2003-2004 року).
Newbie Дата: Сб, 27.09.2008, 14:36 | Повідомлення № 32
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
розумію, що мабуть не за адресою питання, але все ж:
1) урок в чужому кабінеті, зокрема з інформатики - я ж маю одне технічне забезпечення і на нього орієнтуюсь. навряд-чи зможу безпроблемно адаптувати урок без наявності скажімо проектора чи урок по всесвітній мережі без доступу до Інтернету. звісно, то залежить від теми уроку і теоретично методика від цього не залежить, але ж...
2) урок з чужим класом - то в який період відбувається, в жовтні-листопаді, чи пізніше?
3) обласний конкурс відбувається пізніше, правда ж?
знаю, що все це маю питати в своїх завучів, але ... "ми вам про все скажемо пізніше"
filnick Дата: Сб, 27.09.2008, 15:14 | Повідомлення № 33
Мудрий вчитель
Quote (Newbie)
урок в чужому кабінеті, зокрема з інформатики - я ж маю одне технічне забезпечення і на нього орієнтуюсь

Як правило, конкурс проводять в кабінеті, що відповідає основним вимогам - тому наявність Інтернету та основних програм забезпечується організаторами.
Quote (Newbie)
2) урок з чужим класом - то в який період відбувається, в жовтні-листопаді, чи пізніше? 3) обласний конкурс відбувається пізніше, правда ж?

районний тур - листопад, грудень
обласний - через два-три місяці.
Конкретно для кожного регіону слід дізнаватися у відповідному відділі чи управлінні освіти.
argun Дата: Нд, 28.09.2008, 10:18 | Повідомлення № 34
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (Ковальчук_Олександр)
Друзі, треба "відмазуватись" (моя особиста думка).

А де потім працювати? ;)
Цим важелем адміністрація і киристується.
Або-або. У великих містах є можливість вибору, а у малих та сільській місцевості - проблема.

Відредаговано: argun - Нд, 28.09.2008, 10:21
filnick Дата: Нд, 28.09.2008, 11:05 | Повідомлення № 35
Мудрий вчитель
Quote (argun)
А де потім працювати? Цим важелем адміністрація і користується.

Шановні колеги.
По-перше, необов'язково перемагати на районному турі, тоді Вам не доведеться їхати на область(якщо Ви самі цього не хочете).
По-друге, відповідно до чинного законодавства адміністрація школи НІКОЛИ не зможе звільнити Вас з роботи за відмову від участі в конкурсі Вчитель року. Звільнення можливе:
а) в разі порушення кримінального кодексу
б) фінансові зловживання
в) невідповідність займаній посаді (за результатами атестації чи на підставі двох доган) - не стосується молодих спеціалістів та вагітних жінок. Ця можливість досить клопітка для адміністрації, бо звернення звільненого до суду на 99% гарантує йому відновлення на роботі з відшкодуванням зарплати та збитків.
г) за власним бажанням (Вашим , а не адміністрації).

Відредаговано: filnick - Нд, 28.09.2008, 11:06
Anatoli Дата: Нд, 28.09.2008, 11:18 | Повідомлення № 36
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Quote (Ковальчук_Олександр)
повністю спорожнить його карман

Особисто я на роботу ходжу гроші заробляти.
timakkord Дата: Ср, 01.10.2008, 23:01 | Повідомлення № 37
Часто заходить...
Нагороди: 2
Рейтинг: 14
Quote (viki1970)
Участь в "Учитель року" може допомогти при черговій атестації. А вдалий виступ, взагалі, може являтися приводом до позачергової атестації з підвищенням категорії.

Наївний :$ ! Обіцяють золоті гори, а прийдеться до діла - набігаєшся :* . Участь в області , я думаю, це вже успіх. Але мене проатестували тільки через 2 роки - ПОЗАЧЕРГОВО, хоч обіцяли в рік участі у конкурсі по ходатайству райво.
Я викладаю у школі три предмети і це фізика, інформатика і ... музика. Всі ці предмети є в списку "Учитель року 2008".
Оце думаю, може брати участь у всіх номінаціях одночасно ;) то може дадуть звання "Героя України" і пенсію народного депутата <_< ?
filnick Дата: Чт, 02.10.2008, 01:16 | Повідомлення № 38
Мудрий вчитель
Quote (timakkord)
може брати участь у всіх номінаціях одночасно то може дадуть звання "Героя України" і пенсію народного депутата ?

Можна спробувати :o. На жаль, атестується вчитель лише з одного предмету ;) Тому світить не більше , ніж Книга рекордів Гіннеса.
Natashka Дата: Сб, 04.10.2008, 19:13 | Повідомлення № 39
Новий користувач
Рейтинг: 0
Не можу зрозуміти, чому всі так скептично відносяться до конкурсу. Мені доводилось бувати на обласному турі,
готувати учасників обласного туру...
Та й проблем з атестацією ніколи немає.
Прийде наказ управління освіти і всі питанняя
Omudrik Дата: Нд, 12.10.2008, 18:40 | Повідомлення № 40
Новий користувач
Рейтинг: 1
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .

Сміливіше!!! Все буде горазд! %) В наказі сказано "матеріали з досвіду роботи вчителя (розробки уроків, позакласні заходи)" то яко мога більше підготуйте таких матеріалів. Візміть їх масовістью. Є багато матеріалів на різних сайтах для вчителів інформатиків. НАПРИКЛАД: САЙТ Васильчика Дещо самі розробіть.
Sasyk Дата: Вт, 21.10.2008, 13:55 | Повідомлення № 41
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Тема класна, я теж буду приймати участь.
Quote (Omudrik)
Сміливіше!!! Все буде горазд! В наказі сказано "матеріали з досвіду роботи вчителя (розробки уроків, позакласні заходи)" то яко мога більше підготуйте таких матеріалів. Візміть їх масовістью. Є багато матеріалів на різних сайтах для вчителів інформатиків. НАПРИКЛАД: САЙТ Васильчика Дещо самі розробіть.

Сміху буде, якщо всі вчителі інформатики побігають по Нету, і представлять однакові розробки, ніби свої власні :)

Quote (NataliyG)
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.

Що саме буде на контрольній, що на співбесіді :?

Newbie Дата: Вт, 21.10.2008, 14:50 | Повідомлення № 42
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Sasyk)
Сміху буде, якщо всі вчителі інформатики побігають по Нету, і представлять однакові розробки, ніби свої власні :)

та ні, я так відчуваю, що конкурс можна прямо в межах цього сайту робити ;)
bana Дата: Вт, 21.10.2008, 17:03 | Повідомлення № 43
Я тут недавно...
Шановні колеги! Читаючи ваші повідомлення я спочатку насторожилась а потім так весело стало! Цікаво!
Так мені також сказали що я буду приймати участь, але це була моя ініціатива!
Як мені сказали, що контрольна робота буде складатися з трьох розділів:
1. Фахові питання
2. Знання педагогіки, психології (що для мене взагалі ніби обнять необъятное)
3. Знання історії свого краю
А от відео я взагалі не признаю не розумію чому ви про відео-уроки говорите, красиво оформлені фото у презентації із добавкою якоїсь анімації... ну по крайній мірі це моя думка
Зараз перед мною постала найбільша проблема зібрати матеріал! :? Як завжди у зжаті терміни!
Думаю взяти якусь тему (невелику) і оформить методичку %) Коротко і ясно все написати і обовязково позакласний захід і багато фото %)
filnick Дата: Вт, 21.10.2008, 17:44 | Повідомлення № 44
Мудрий вчитель
Quote (bana)
Читаючи ваші повідомлення я спочатку насторожилась а потім так весело стало! ...
1. Фахові питання
2. Знання педагогіки, психології (що для мене взагалі ніби обнять необъятное)
3. Знання історії свого краю...
Думаю взяти якусь тему (невелику) і оформить методичку Коротко і ясно все написати і обовязково позакласний захід і багато фото

А у Вас конкурс, вибачте, з якого предмету?
Omudrik Дата: Ср, 22.10.2008, 08:31 | Повідомлення № 45
Новий користувач
Code

Який поважаючий себе вчитель залишає все повністю як було скачено з нета? Кожен щось змінює під себе, під клас в якому має відбуватись урок, в залежності від оснащення кабінету. Але що означає повністю набрати урок вручну і що таке його відкорегувати. Десь щось змінити, перенести добавити чи вирізати. Навіть програми в різних школах можуть не співпадати, тому уроки ідентичними не можуть бути.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 3 з 24«123452324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.