Пн, 20.11.2017, 11:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 24 з 24«12222324
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 19:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
filnick Дата: Пн, 01.06.2009, 14:09 | Повідомлення № 346
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (NataliyG)
От так мене оцінили наші районні проводарі! і як можуть про конкурc судити люди які в принципі на ньому не були ...

А що тут дивного? З поганого вина завжди виходить добрий оцет.
Вчитель Дата: Сб, 06.06.2009, 13:15 | Повідомлення № 347
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Quote (mouse)
Прийняти активну участь!!! Взяти хоча б в районі перше місце, потім ходити по школі і казати, якщо б не уроки в школі то й в області було б перше, якщо б матеріальну базу покращили б, той ще б і на Україні засвітились..

Отож! Хитрощі на рівні райвно! А серйозно - якщо не брати участь - спокійніше, але під лежачий камінь горілка (і гроші...) не потече. Якщо Ви про це задумуєтесь, то, напевне, у Вас є ЩОСЬ!

Додано (06.06.2009, 13:08)
---------------------------------------------

Quote (mouse)
Прийняти активну участь!!! Взяти хоча б в районі перше місце, потім ходити по школі і казати, якщо б не уроки в школі то й в області було б перше, якщо б матеріальну базу покращили б, той ще б і на Україні засвітились..

Отож! Хитрощі на рівні райвно! А серйозно - якщо не брати участь - спокійніше, але під лежачий камінь горілка (і гроші...) не потече. Якщо Ви про це задумуєтесь, то, напевне, у Вас є ЩОСЬ!

Додано (06.06.2009, 13:15)
---------------------------------------------

Quote (filnick)
А що тут дивного? З поганого вина завжди виходить добрий оцет.

Може не треба так РІЗКО? Люди дійсно щось можуть робити, на рівні району це мають відзначити! Я думаю, що необхідно матеріали форуму доводити до загалу ще й через пресу (тута є для цього люди)!
filnick Дата: Сб, 06.06.2009, 14:08 | Повідомлення № 348
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Вчитель)
Може не треба так РІЗКО?

А я і мав на увазі тих суддів, що намагаються судити інших, а самі не можуть не те, що допомогти, але ще й заважають.
KOP Дата: Пт, 19.06.2009, 09:31 | Повідомлення № 349
Переможець "Вчитель року 2009"
Рейтинг: 16
Нещодавно десь 12.06 в газеті "Освіта України" опублікували рішення колегії МОН від 30.04 про результати конкурсу "Учитель року 2009". Можливо хтось знає з якого числа вступає в силу це рішення: від дня прийняття чи від дня оприлюднення. Місцева влада не може дати ніяких пояснень з цього приводу. Можливо хтось вже вирішував це питання вже у себе на місці.
mouse Дата: Ср, 30.09.2009, 19:47 | Повідомлення № 350
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Lesja)
Можна. Ви так впевнені у тому, що ваш заклад й наступного року передплачуватиме комплект?

Наш заклад передплачує три видання з інформатики. І впевнений буде це робити, поки є хоча б один вчитель інформатики. Тому обов*язково прийму участь. Багато ідей, нема куди дівати.
mudrak Дата: Ср, 30.12.2009, 14:31 | Повідомлення № 351
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
Почитав цю гілку, і хоч лайте, хоч бийте - а скажу свою думку.
Ступінь розвитку та поширеності всіляких шоуподібних конкурсів обернено пропорційний реальним практичним результатам. Це вірно для всіх сфер діяльності, а для вчителів особливо. Такі конкурси є поживним середовищем корупції і засобом впливу на вчителя тих, які працюючи в освіті ніколи не бачили "живого" учня. Всі такі конкурси, які я бачив, (точніше за підготовкою до яких спостерігав) - балет.
alex Дата: Ср, 30.12.2009, 14:46 | Повідомлення № 352
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (mudrak)
Такі конкурси є поживним середовищем корупції і засобом впливу на вчителя тих, які працюючи в освіті ніколи не бачили "живого" учня. Всі такі конкурси, які я бачив, (точніше за підготовкою до яких спостерігав) - балет.

Нашим керовникам потрібно ж якимось чином виправдовувати своє існування.
dpi Дата: Ср, 30.12.2009, 15:50 | Повідомлення № 353
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Бывают исключения: и в городе уважают как учителя и на конкурсе в области первое место (молодая амбициозная девушка).
С ГОДАМИ ЖЕЛАНИЕ ЗАНИМАТЬСЯ КЛОУНАДОЙ ПРОПАДАЕТ.

Відредаговано: dpi - Ср, 30.12.2009, 15:55
pet Дата: Чт, 04.03.2010, 19:58 | Повідомлення № 354
Патріот
Рейтинг: 23
був в середу-четверг на майстер класі переможниці учителя року 2009 Казанцевої Ольги Павлівни, ділилася враженнями від конкурсу :) НЕ ХОЧУ!!!! нема здоровя щоб все це перенести ;)
Відносно інфомандрів- зараз в видавництві друкують 5 клас, 6 пізніше
ділитись Ольга Павлівна не хоче- та і не дивно- три роки роботи :*
зараз готується до поїздки в Берлін- виграла якийсь конкурс Майкрософта
а ще готується друий раз стати мамою %)

Відредаговано: pet - Пт, 05.03.2010, 12:50
NataliyG Дата: Пт, 05.03.2010, 10:31 | Повідомлення № 355
Активний учасник
Рейтинг: 37
Quote (pet)
а ще готується друий раз стати мамою

Класно! :o
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 24 з 24«12222324
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.