Вт, 24.10.2017, 01:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 23 з 24«1221222324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
mouse Дата: Ср, 06.05.2009, 12:28 | Повідомлення № 331
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (NatVovk)
Беріть участь у нашому щорічному конкурсі «Панорама творчих уроків»

Розскажіть, будь-ласка, про умови цього конкурсу? Можливо є посилання на них.
На мою думку, дуже мало є інформації про різні конкурси тощо з інформатики для вчителів, викладачів та учнів.
Як Ви гадаєте, де причина такої некорденованої поведінки організаторів?
(прошу не сприймати питання як таке, що має на увазі Вас конкретно)
shef100 Дата: Ср, 06.05.2009, 19:55 | Повідомлення № 332
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (NatVovk)
щорічному конкурсі «Панорама творчих уроків»

Я так зрозумів, що умови зацікавили багатьох, мене в тому числі. Ніби читаю вашу газету, але умов не знаходив. Напишіть всім детальніше, будь-ласка. Бо слова "безкоштовно" і "Київ" притягують, мов магніт. Тут і на рік всі зразу попідписуються. ;) ^_^

Додано (06.05.2009, 18:55)
---------------------------------------------

Ще раз наголошую, що думка,нібито знання програмування не враховувалось - хибна, бо в 12-ці всі,хто зробив задачу. Так само хибна думка, що тільки програмування сприяє перемозі. Багато з "найсильніших програмістів" (а вони виділялись - особисто для мене) трохи понизили результати в 2 турі. Пишу для того, що дану вітку форуму швидше всього будуть читати років за 2 особливо цікаво наступні учасники.

Відредаговано: shef100 - Ср, 06.05.2009, 19:56
Ktara Дата: Ср, 06.05.2009, 20:42 | Повідомлення № 333
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
В газете видела условия этого конкурса :) Поискать смогу только после того как малявка спать ляжет. Поэтому если у кого есть возможность, гляньте газетку
shef100 Дата: Ср, 06.05.2009, 21:50 | Повідомлення № 334
Тут живе...
Ktara,
Який номер.
Ви як Ю.В.Т. %) ;)
Ktara Дата: Ср, 06.05.2009, 21:59 | Повідомлення № 335
Перспективна вчителька
Quote (shef100)
Ви як Ю.В.Т. %) ;)

Это комплимент, или наоборот? :)
Не помню номер, надо все пересматривать
NatVovk Дата: Чт, 07.05.2009, 01:27 | Повідомлення № 336
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Доброї всім ночі!
Ktara, Ви так радикально змінили свій вигляд, що аж незвично. Тепер ми побачили Вас ще й з іншого боку. Дуже красиво!
Про умови конкурсу. Вони традиційно друкуються у жовтневих та лістопадових номерах. Про цьогорічний конкурс було надруковано у №37-38 (стор.47), у №41 (стор.48) та у №45-46 (стор.44)(заявка-анкета).
Зазвичай, хто приїзджає один раз, той намагається взяти участь ще й ще. Рукописів надходить дуже багато, комісія читає всі, потім вибираємо сто кращих, знову обговорюємо, й обираємо по кожному предмету 3-4 кращих. Їх і запрошуємо. Незапрошені хороші роботи теж відзначаються на рівні областей. Так що про них знають в області, районі, школі. Дуже активно відгукуються учителі з усіх куточків України. Особливо полюбляють надсилати матеріали Луганська та Львівська області. Отже, на початку осені знову слідкуйте за оголошеннями, потім слід розробити урок за заданою темою, а далі вже справа тезніки. Ми завджи раді новим особистостям на панорамі.
Ktara Дата: Чт, 07.05.2009, 02:08 | Повідомлення № 337
Перспективна вчителька
Quote (NatVovk)
Ktara, Ви так радикально змінили свій вигляд, що аж незвично. Тепер ми побачили Вас ще й з іншого боку. Дуже красиво!

Спасибо. Не радикально :) сутки был промежуточный аватар.

ну я ж говорила, что видела в газете условия. Много раз пыталась поучаствовать, да все руки не доходят. Каждый раз говорю себе "Вот разгребусь немного на работе, и потом напишу" А завал, почему-то вечный

mouse Дата: Чт, 07.05.2009, 10:04 | Повідомлення № 338
Ветеран спілкування
NatVovk, скажіть, будь-ласка,
Quote (NatVovk)
бути нашим передплатником хоча б 6 місяців.
, якщо заклад є передплатником, чи маю право є, як викладач цього закладу, прийняти участь в конкурсі на цих умовах?
NatVovk Дата: Пт, 08.05.2009, 00:54 | Повідомлення № 339
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (mouse)
якщо заклад є передплатником, чи маю право є, як викладач цього закладу, прийняти участь в конкурсі на цих умовах?

Можна. Ви так впевнені у тому, що ваш заклад й наступного року передплачуватиме комплект?
Я б на Вашому місці перестрахувалася, й передплатила особисто. Тим більше, що цього разу був випадок, що під час голосування при виборі учасників (був спірний випадок, де роботи були майже однакові) то перевагу віддавали індивідуальному передплатнику.
Докладніше буде у жовтневих номерах (там вже буде й про теми й про умови). Начебто вони (умови) у нас не дуже часто міняються, але ж усе може бути.
Lesja Дата: Вт, 12.05.2009, 17:41 | Повідомлення № 340
Новий користувач
Рейтинг: 0
Вітаю учасників ІІ етапу конкурсу "Вчитель року 2009" у Львівській обл. Як живеться після конкурсу! Чи дали вам відпочити, бо я виспатися ще досі не можу!
Привіт Наталя! Приємно бачити твій профіль на сторінці!
Вітання нашій Оксанці. Читала газету"Інформатика" та дуже рада твоїм успіхам на ІІІ етапі!
Молодець!!! :o :o :o Так тримати!!!
Розкажи чи важко!!!

Відредаговано: Lesja - Вт, 12.05.2009, 20:13
filnick Дата: Вт, 12.05.2009, 17:58 | Повідомлення № 341
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (NatVovk)
Я б на Вашому місці перестрахувалася, й передплатила особисто.

Ті видання, які мені цікаві, я передплачую особисто, не звертаючи увагу чи виписує їх школа.
Newbie Дата: Вт, 12.05.2009, 18:07 | Повідомлення № 342
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Lesja, привіт! ласкаво просимо на форум :)
чесно кажучи, обласний етап згадується як з попереднього життя - калейдоскоп, який закрутився, не зупиняється й досі!!!
важко, може й важко, але дуже цікаво! хоча це звісно ще залежить як до всього цього ставитись :)
shef100 Дата: Пн, 18.05.2009, 13:55 | Повідомлення № 343
Тут живе...
Пропоную назагал акро-вірш, присвячений конкурсу в Кременчузі:

Колись згадаєм
Однозначно
На теренах Кременчука
Конкурсні дні:
Урочисті й натхненні,
Ретельне,
Строге, знаюче журі.

У роботі цій
Чимало вже здобутків,
лИш кожен прагне
Творчість показать !
Естетика душі,
Любов до учнів –
осЬ що єднає всіх нас повсякчас !

Реально пораховані нам бали…
О,школо ! Знову кличе дітвора!
Колосся знань – основа процвітання :
Учителя така в житті мета !

Відредаговано: shef100 - Пн, 18.05.2009, 19:07
mouse Дата: Вт, 19.05.2009, 19:51 | Повідомлення № 344
Ветеран спілкування
Newbie, бачив ваше фото у газеті Інформатика (шкільний світ) №15, квітень 2009.
Ще раз Вітаємо з почесним 4 місцем!!! :)
Приємно бачити знайомі обличчя в газетах, журналах. Розвиваймося шановні форумчани!!! :)
А для цього треба багато :?
NataliyG Дата: Пн, 01.06.2009, 11:29 | Повідомлення № 345
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Newbie
Оксана нарешті то я дізналася шо то втебе 4 місце, вітаю тебе. Я в обі не сумнівалася.

Я тут недавно на нараді в районі була. І от яка ситуація, на обласному конкурсі з мого Сокальського району в фінал попали тільки вчитель музики і я вчитель інформатики. Так наші інспектори і методисти замість того щоб сказати хоч якесь тепле слово, сказали що академічний рівень вчителів які беруть участь в конкурсі вчитель року падає, а в нашому районі взагалі погані результати, а в обласному турі в фінал попала вчитель музики і вчитель фізики. От так мене оцінили наші районні проводарі! Я особисто вважаю що для мене і це досягнення, і як можуть про конкур судити люди які в принципі на ньому не були і як видно по тому що вони говорять за результатами не слідкують.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 23 з 24«1221222324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.