Пн, 20.11.2017, 05:43
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 22 з 24«122021222324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 19:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
W-w-W Дата: Пн, 04.05.2009, 23:02 | Повідомлення № 316

Quote (Вчитель)
Горе в учителів - не вміють програмувати.

На це є поважні причини, а саме підготовка вузами спеціалістів! Уваги держави до цих проблем ніякої, як буде так буде!!!
Держава не дивиться в майбутнє, а замовляє групи контрактників, а які знання і спеціалісти з них будуть, то їй пофіг! :'(
Вчитель Дата: Пн, 04.05.2009, 23:06 | Повідомлення № 317
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
А для себе, для душі... Не кажу вже про те, що деякі речі набагато простіше зробити (і грошенят заробити!), не граючись з ЕТ і СУБД, а в тіх же самих ЕТ написати десяток рядків коду на Віжал Бейсік?
W-w-W Дата: Пн, 04.05.2009, 23:16 | Повідомлення № 318

Quote (Вчитель)
А для себе, для душі...

Вчитель інформатики для душі знаєте самі скільки всього робить, часу скільки треба на все, але проблема не вирішена, навчають студентів як вдастя, викладається програмування у вузах по мінімуму.

Я з годний з вами, що програмування треба знати вчителю інформатики, але треба копнути глибше, звідки проблема!

А проблеми є, їх багато, неправильне навантаження студентів навчальним планами, сам недавно вуз закінчив, інформатики мінімум, а економіки було аж 8 предметів, навіщо таке?

А потім конкурс відомий - Вчитель року, там де люди починають викручуватись як можуть, але це не вирішує проблем, як не знали програмування так і не знають :?

Вчитель Дата: Пн, 04.05.2009, 23:26 | Повідомлення № 319
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
На жаль, проблема відсутності нормальної підготовки вчителів інформатики з програмування у більшості педВишів (може, крім Тернополя та Херсона), пішла від того славнозвісного "користувацького підходу" в інформатиці України, який культивується вже багато років. Не так вже й важко за два семестри навчити студента програмувати. Важко переконати вчителя, що програмування - це складова його фахової готовності, культури, нарешті.
shef100 Дата: Пн, 04.05.2009, 23:47 | Повідомлення № 320
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Тут народ дещо відхилився від теми. Тому дозволю собі пару коментів.
Quote (Вчитель)
Не так вже й важко за два семестри навчити студента програмувати.

Категорично не згідний. НЕ ВСІХ (навіть при їх бажанні)можна навчити програмувати (я не маю на увазі запис тексту програми в якомусь середовищі). Це закладено ПРИРОДОЮ.
Quote (Вчитель)
А потім конкурс відомий - Вчитель року, там де люди починають викручуватись як можуть

Цілком згідний. Абсолютно правильне уявлення про відомий конкурс. Саме для того там люди і збираються.(Щоб викручуватись)
filnick Дата: Вт, 05.05.2009, 18:01 | Повідомлення № 321
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Тоді, щоб не викручувалися, поряд з конкурсом вчитель року можуть придумати конкурс "Вчитель-програміст року".
shef100 Дата: Вт, 05.05.2009, 18:32 | Повідомлення № 322
Тут живе...
Quote (filnick)
конкурс "Вчитель-програміст року".

Або "Програміст-вчитель року", а паралельно на наступний рік "Вчитель-алгебраїст", "Вчитель-геометрист", "Вчитель-органіст"(хімія) і "Вчитель-неорганіст". :) Це несерйозно.
До речі, все-таки програмування на конкурсі мало велике значення: всі , хто більш-менш справився із задачею, пройшли в 12-ку. А мати ВИРІШАЛЬНЕ значення воно не може, бо мало ЗНАТИ, ще треба вміти і НАВЧИТИ і ,головне,в світлі останніх віянь: НАВЧИТИ ВЧИТИСЯ.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 05.05.2009, 22:31 | Повідомлення № 323
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
shef100, повністю з Вами погоджуюсь. Я переконаний, що багато вчителів пройшли в 12-ку в основному за рахунок глибокого знання програмування. Не повинно це бути вирішальним. Також я знаю вчителів, які наскільки фанатіють програмуванням, що учні сильно страждають із-за цього, оскільки в прямому сенсі ігноруються інші теми курсу інформатики. Хоча ця інформація не перевірина мною, але від людини,, якій я повністю довіряю. Надіюсь, що це не так.
Ktara Дата: Вт, 05.05.2009, 22:46 | Повідомлення № 324
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
видать и на конкурсе надо пересматривать правила и как-то отделять программирование отдельно. Хотя быть может я и не права. Это мое ИМХО :)

Відредаговано: Ktara - Вт, 05.05.2009, 22:46
shef100 Дата: Ср, 06.05.2009, 00:04 | Повідомлення № 325
Тут живе...
Quote (Ktara)
и как-то отделять программирование отдельно.

Аргументуйте хоч якось.
Ktara Дата: Ср, 06.05.2009, 00:11 | Повідомлення № 326
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я знаю одного человека, у которого в классе 1 компьютер, дальше не буду говорить не о качестве знаний ни о чем. Хочу только сказать что прошел благодаря тому, что знал программирование. Ну и разве это правильно, разве это можно считать объективным?
shef100 Дата: Ср, 06.05.2009, 00:19 | Повідомлення № 327
Тут живе...
Quote (Ktara)
что прошел благодаря тому, что знал программирование.

Два моменти: - як задалеко пройшов і ПРОТИРІЧЧЯ висловлювань по проблемі на форумі. Багато повідомлень стосувались того, що виграє чи може виграти вчитель, що не знає програмування, у вашому прикладі ж виграє вчитель, що знає в основному тільки програмування. Висновок - ???????
Насправді, самих знань мало - дуже важлива ще методика і психологія.

Відредаговано: shef100 - Ср, 06.05.2009, 00:20
NatVovk Дата: Ср, 06.05.2009, 09:25 | Повідомлення № 328
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Беріть участь у нашому щорічному конкурсі «Панорама творчих уроків», який наше видавництво проводить вже 7 раз (він був створений 7 років тому як альтернатива Вчителю року). У нас немає ніяких контрольних з програмування. Треба лише надіслати своюрозробку за заданою темою і бути нашим передплатником хоча б 6 місяців. Приїзжаєте у Київ та проводите уроки на базі київської школи. Крім показу уроків маєте можливість переглянути уроки на таку ж тему, але з інших предметів, потусуватися з колегами, відвидати тренінги та семінари. (Майже тиждень у Києві за наш рахунок (дорогу теж оплачуємо)). Цьогорічна панорама завершилася в середині квітня. Тема для всіх була така «Створення ситуації успіху на уроці». Якою буде тема наступного разу ще не вирішили (науковці з АПН зараз над цим мудрують. Велика їм подяка за усіляку підтримку.).
Dron Дата: Ср, 06.05.2009, 10:54 | Повідомлення № 329
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (NatVovk)
Беріть участь у нашому щорічному конкурсі «Панорама творчих уроків»

Чесно кажучи, перший раз чую про такий конкурс. Напишіть, будь ласка, де можна подивитися умови проведення, як дізнатися про його початок?
alex Дата: Ср, 06.05.2009, 11:20 | Повідомлення № 330
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Ковальчук_Олександр)
Я переконаний, що багато вчителів пройшли в 12-ку в основному за рахунок глибокого знання програмування.

То не вірне твердження. Задача на програмування не вимагала глибоких знаннь з області програмування.
Вартість цього завдання всього 150 балів із 1000. Задача примітивна як для вчителя ,учасника конкурсу.
Написати програму перетворення десяткового числа в двійкове. Дані зчитуються з файла.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Також я знаю вчителів, які наскільки фанатіють програмуванням, що учні сильно страждають із-за цього

Для того , щоб знати вчителя інформаціїї з джерела "одна бабка сказала мало" . Потрібно відвідати хоча б
з 10 уроків, щоб зрозуміти наскільки фахово підготовлений вчитель.

Зазвичай розуміють стиль роботи вчителя на основі відвідання одного уроку тільки "великі методисти"

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 22 з 24«122021222324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.