Ср, 20.09.2017, 06:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 21 з 24«12192021222324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
tchernikova_l Дата: Чт, 26.03.2009, 19:13 | Повідомлення № 301
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Наташа, приветик.
Все уроки полностью снимали на видео. Получилось 18 Гб. Разместить на сайте их сейчас некому: Витя Шакотько сразу же после конкурса уехал на олимпиаду, а Таня Лысенко - маму навестить. Когда приедут, можно напомнить им о видеоуроках.
Кроме того, обещали записать эти уроки на диски для каждой области в качестве методического пособия. Только не знаю какой будет механизм передачи.
VV Дата: Пт, 27.03.2009, 08:41 | Повідомлення № 302
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Quote (filnick)
Білети на проїзд туди і назад, бо вже пропонують їхати за власний кошт.

Ще раз про семінар в Ялті. Там же повинна бути тема для обговорення і, як я розумію, учасники туди повинні їхати не з пустими руками. Де можна дізнатися про тему. Бо нам як завжди: скажуть в останню мить, наче ми чарівники і за ніч зможемо видати шедевр.
Шестопалов Дата: Пт, 27.03.2009, 09:09 | Повідомлення № 303
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 167
Quote (tchernikova_l)
А вообще, пройдет время, грустности забудутся и в памяти останутся только приятные воспоминания, останутся новые друзья и фотографии, которые будем пересматривать и вспоминать как это все было. Вот это самое главное.

Мне повезло быть членом жюри в 2006 году, до сих пор вспоминаю нашу команду и как мы работали. Времени у нас не было даже прогуляться на свежем воздухе, только подведя итоги конкурса и утвердив протоколы, посетили чудесный белоцерковский парк и вечер органной музыки, отвели душу в ресторане с нормальной едой после ежедневного буряка в столовой. Особенное удовольствие приносила организация и объективность нашей работы. Нам запрещалось "подглядывать и списывать" оценки коллег, выставленные нами оценки учитывались без "кореляции", даже если они иногда значительно отличались от средних. Всё было гласно и открыто, после каждого оценивания немедленно каждый член жюри получал экземпляр протокола с новыми данными. Конкурсанты тоже имели возможность знать свои баллы. Никаких звонков, подковёрной возни и фаворитизма!
Критиков конкурса информатиков отсылаю на состязания по другим предметам. Там поищите и найдёте! Приезжают учителя, ученики и та-а-акое рассказывают!

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 27.03.2009, 09:21
NatVovk Дата: Пт, 27.03.2009, 15:06 | Повідомлення № 304
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (VV)
Ще раз про семінар в Ялті. Там же повинна бути тема для обговорення і, як я розумію, учасники туди повинні їхати не з пустими руками

Доброго дня, шановні інформатики!
У Ялті такі семінари збираються раз на півроку. Тема — Використання інформаційного середовища для забезпечення реалізації пілотного проекта «Школа майбутнього». Зазвичай вчителі привозять свої наробки щодо комп’ютерного методичного забезпечення навчально-виховного процесу (це можуть бути прикладні програми, презентації, анімації для використання на різних уроках з мультимедійними дошками (не тільки інформатика, а й фізика, хімія, географія, тощо). Мені офіційного запрошення ще не було. Але в Києві бачила організатора — Дзямко Сергія Степановича, так дуже й дуже запрошував. Його тел(факс) 235022 e-mail:obrazov@ukrpost.ua.
lelya772 Дата: Пт, 27.03.2009, 22:43 | Повідомлення № 305
Новий користувач
Рейтинг: 0
Привет всем!
Очень приятно видеть на сайте наших членов жури!
Хочется вам выразить слова благодарности, за тот "экстрим", который был создан во время конкурса, ну и конечно за толерантность!
Сейчас всё вспоминаю......и просто улыбаюсь!

Quote (zava)
Переповнює "чувство законной гордости и глубокого удовлеворения". Thanks!!!
- смешные Вы- наше жури! ;) ПО- всей видимости, вы тоже скучаете за участниками конкурса!

tchernikova_l, - Вам спасибо, за деталную информацию в оценивании! Да, и вообще, за то, что Вы есть на этом форуме! :o :o

Quote (tchernikova_l)
По приезду домой мне на работе коллеги говорили "классно тебе, две недели отдохнула"
- да уж отдых! ;) ;) ;)
Но как бы сложно ни было- всё равно интересно!

Quote (tchernikova_l)
Кстати, кто-то на форуме ехидненько интересовался "а работают ли они в школе".
- мне кажется, что такое мог писать только человек, который не читал наказ № 143, там всё описано! Так странно вообще читать такого рода заявления......
Мне странным кажется то, что человек, который не принимал участия во всё этом, позволяет себе высказывать такие фразы.......Ведь ничего же не видел, не слышал....., а главное, даже наказ не читал......

zava, - к вам у меня вопрос! На следующий год, буду читать информатику по вашему учебнику в 9 классах! Мне завуч, задаёт вопрос, на который я ответить не могу- предусмотренно ли деление на подгруппы учеников класса? Где это можно узнать?

Шестопалов, - спаисбо за то, что поделились с нами искренними воспоминаниями!

А вообще, я думаю, кому хотябы раз пришлось через это пройти или в жури, или в участниках- я думаю, это останется в памяти на всю жизнь у каждого!

Newbie Дата: Пт, 27.03.2009, 23:11 | Повідомлення № 306
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Шестопалов)
после ежедневного буряка в столовой.

навіть цьогорічні учасники знають про той буряк :) ми уважно відслідковували тенденції у меню, але здається було тільки кілька повторів страв за весь час конкурсу!

Quote (Шестопалов)
Критиков конкурса информатиков отсылаю на состязания по другим предметам. Там поищите и найдёте! Приезжают учителя, ученики и та-а-акое рассказывают!

http://www.loippo.lviv.ua/fusion/news.php?readmore=496 - враження інших учасників... а люди тенденційно переносять негативний досвід і на інформатику :( шкода, що навіть максимальна відкритість не переконує в протилежному
shef100 Дата: Сб, 28.03.2009, 00:01 | Повідомлення № 307
Тут живе...
Рейтинг: 6
Вітаю всіх, хто на форумі в даний час! Якщо ви прочитали це повідомлення, і побачили, що іруа100 :) на форумі, напишіть ще пункти в "миттєвості" групи

Відредаговано: shef100 - Сб, 28.03.2009, 00:13
KOP Дата: Сб, 28.03.2009, 13:42 | Повідомлення № 308
Переможець "Вчитель року 2009"
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Quote (Newbie)
сьогодні була зустріч усіх учасників конкурсу від області (усіх номінацій)

Жаль, что подобных встреч у нас не организовывают. Интересно было бы обменяться впечатлениями.
zava Дата: Сб, 28.03.2009, 16:46 | Повідомлення № 309
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (lelya772)
zava, - к вам у меня вопрос! На следующий год, буду читать информатику по вашему учебнику в 9 классах!

Дякую! Влітку ми випустимо також практикум і робочий зошит до підручника.
Quote (lelya772)
Мне завуч, задаёт вопрос, на который я ответить не могу- предусмотренно ли деление на подгруппы учеников класса? Где это можно узнать?

Зараз чинним є наказ http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0229-02, згідно з яким поділ на групи передбачено. Інша річ, що місцева влада або керівництво школи, буває, порушує ці норми, щоб заощадити кошти. Але такі дії неправомірні.
lelya772 Дата: Нд, 29.03.2009, 00:00 | Повідомлення № 310
Новий користувач
zava, -большое спасибо за ответ! Всё оказалось так просто....
Была проблема....- нет проблемки! Спасибки! Я думаю, что моя завуч, будет удивлена !
А вот идея выпустить рабочюю тетрадку и практикум- это вообще прекрасно! Будем ждать рождения :) :) :) :) упомянутых шедевров! Снова, что-то оригинальное создадите.....
d72s Дата: Сб, 04.04.2009, 15:50 | Повідомлення № 311
Новий користувач
:o Дуже прошу, дорогих колег, допомогти якимось чином придбати "Інфомандри" для 5-6 класів. На жаль, скачати не вдається. Та й з "Сходинками" для цих класів можна було б познайомитися. Адреса d72s@meta.ua . Кому потрібні ідеї щодо нестандартного проведення уроку, звертайтесь!

Відредаговано: d72s - Сб, 04.04.2009, 15:52
Newbie Дата: Вт, 14.04.2009, 22:13 | Повідомлення № 312
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (d72s)
Дуже прошу, дорогих колег, допомогти якимось чином придбати "Інфомандри" для 5-6 класів. На жаль, скачати не вдається

Тут пробували питати?
mouse Дата: Чт, 16.04.2009, 17:22 | Повідомлення № 313
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Трохи запізно..
Але вітаю всіх учасників і призерів в конкурсі Вчитель року 2009 (інформатика) :o
Успіхів в майбутньому!!!
Ірина_Сьомачок Дата: Вт, 28.04.2009, 20:16 | Повідомлення № 314
Я тут недавно...
Дуже дякуємо! Краще пізно ніж ніколи! [img]http://informatic.org.ua/sml/21.gif[/img]
Вчитель Дата: Пн, 04.05.2009, 21:41 | Повідомлення № 315
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Люди добрі! Мав "щастя" бути головою журі... Рівень - область. Горе в учителів - не вміють програмувати. Навіть члени журі мене ледь не побили, коли я запропонував задання на написання примітивного архіватора тексту...
Що то за інформатик, що не вміє програмувати (хоч на Паскалі, хоч на Басіку, хоч на чомусь...)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 21 з 24«12192021222324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.