Чт, 21.09.2017, 17:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 24«12342324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
filnick Дата: Нд, 07.09.2008, 00:22 | Повідомлення № 16
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (VV)
хотілось би почути поради бувалих

Можу порекомендувати зробити презентацію свого досвіду (бажано у вигляді фільму, а не Power Paint) з фрагментами уроку. Добре представити свої програми або інші творчі наробки.

Quote (VV)
Запропонуйте свої проблеми - буду щиро вдячна

Створення духу творчості, партнерства, взаємодопомоги та демократизму, оновлення діяльності на основі освоєння новітніх технологій
Педагогічні стратегії розвитку інноваційної особистості
Комунікативні технології в навчально-виховному процесі і т.д.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 07.09.2008, 00:29 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (VV)
SOS!!! допоможіть з педагогічною проблемою. Моя "особистісно-орієнтовне навчання" адміністрацію не влаштовує - вважають застарілою.

Я працюю тільки над проблемою, названою в пості №15, тобто по спеціальності.
Чи потрібно над ще одною працювати?
Quote (filnick)
Можу порекомендувати зробити презентацію свого досвіду (бажано у вигляді фільму, а не Power Paint) з фрагментами уроку.

От якби ще хтось відзняти міг фрагмент уроку. В мене особисто є відеокамера, потрібно когось попросити зняти спеціально підготовлений для цього урок. Але не у всіх є така змога.
HAN Дата: Нд, 07.09.2008, 15:09 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Мне тоже предложили поучаствовать. Всем учасникам желаю творческого успеха
VV Дата: Чт, 11.09.2008, 00:11 | Повідомлення № 19
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Дякую за поради!Вирішила поки що зупинитись на темі «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики» Засоби обираю. Радять проектні технології.
Хоча вже знайшла багато по інтерактивним технологіям, маю досвід створення проектів і сама проводила курси «Intel» Від допомоги не відмовлюсь!
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 11.09.2008, 17:23 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Quote (VV)
«Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики»

Надіюсь, коли назбираєте матеріал, поділитесь ним для ознайомлення. Бо тема мені здається важковатою.
Newbie Дата: Пт, 12.09.2008, 16:27 | Повідомлення № 21
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
і я в цьому братиму участь, вранці "обрадували"
Uchinfo Дата: Пт, 12.09.2008, 18:24 | Повідомлення № 22
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Я три года назад учавствовала в конкурсе "Учитель года" в Киеве, в Соломенском районе. Заставили учавствовать добровольно-принудительно. Мы - гимназия, мы - должны и т.п. Согласилась учавствовать только с тем условием, что на город не пойду. Так прямо и сказала - только в районе и только из чувства личного уважения к администрации гимназии. Они согласились (а что им оставалось делать?)
Лично на меня этот конкурс никакого положительного впечатления не произвел. Что могу посоветовать - подготовьте группу поддержки из учеников. Можете сами выступить с каким-то номером. Я лично не выступала, но наши ученики подготовили для меня целую программу и я им и их классному руководителю очень за это благодарна.
Насчет контрольной - были довольно легкие письменные задания, типа как поменять значения у двух переменных не используя третью переменную, опишите методические приемы при изучении массивов, что-то про поисковые системы Интернета.
Сейчас есть две проблемы, которые очень ценяться МО: компетентностный подход и инткрактивные технологии обучения. Не утратил актуальности также и метод проектов.
Раньше в Киеве за победу на городском конкурсе "Учитель года" давали квартиру. представляете, что там творилось в смысле объективности. Сейчас такого приза нет. Дай Бог, чтобы 1000грн. дали. В районе, когда я учавствовала дали за 2-е место по 300грн, за 1-е по 500. А нервов сколько потратилось?
В общем, эти конкурсы сугубо на любителя.

Відредаговано: Uchinfo - Пт, 12.09.2008, 18:27
NataliyG Дата: Сб, 20.09.2008, 16:26 | Повідомлення № 23
Активний учасник
Рейтинг: 37
Quote (filnick)
Можу порекомендувати зробити презентацію свого досвіду (бажано у вигляді фільму, а не Power Paint)

Взагалі презентація досвіду у вигляді Paver Point обовязковою умовою. А якщо додати ще й відзнятий урок то невідомо чи захочуть його дивитися.
В нас минулого року вчителі ісорії і молодших класів брали з собою фільми із своїми уроками. Їх похвалили, але ніхто не дивився.
filnick Дата: Нд, 21.09.2008, 19:36 | Повідомлення № 24
Мудрий вчитель
Quote (NataliyG)
Взагалі презентація досвіду у вигляді Paver Point обовязковою умовою.

У Положенні про конкурс учитель року це вказано? Я не зустрічав.
nadya_hontar Дата: Пн, 22.09.2008, 15:02 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Quote (Uchinfo)
Я три года назад учавствовала в конкурсе "Учитель года" в Киеве

А нам методист повідоми, що брати участь в конкурсі "Учитель року" два рази підрят не можна. Треба дати можливість усі бажаючим взячти участь.
timakkord Дата: Пн, 22.09.2008, 21:19 | Повідомлення № 26
Часто заходить...
Рейтинг: 14
Шановні колеги! Бережіть свої дороцінні нерви, своє безцінне здоровячко, відказуйтеся, відмазуйтеся від цієї комедії яка зветься "Учитель року" тому що призові місця закуповуютья заздалегідь. Премія за призове місце значно менша за його ціну.
Я сам був учасником районного та обласного конкурсу в 2005 році в номінації "Музика" <_< , наступного, 2006 - дружина, також учасниця районного та обласного конкурсу в номінації "Іноземна мова" <_< . Скільки нервів це зїло - одному Богу відомо. Але результат участі відчуваю у вигляді підвищеного тиску та періодичних серцевих болях, яких раніше не було. ДУМАЙТЕ, ДУМАЙТЕ і ЩЕ РАЗ ДУМАЙТЕ ПЕРЕД ТИМ ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ.
Єдиний позитив - це нові знайомства >:) .
viki1970 Дата: Пт, 26.09.2008, 22:39 | Повідомлення № 27
Новий користувач
Участь в "Учитель року" може допомогти при черговій атестації. А вдалий виступ, взагалі, може являтися приводом до позачергової атестації з підвищенням категорії.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 26.09.2008, 23:50 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Шановні колеги. Давайте в продовженні теми ділитись організаційними моментами: як саме відбувається конкурс (його умови), які матеріали готувати, чи потрібно провести відкритий урок? Розповідайте, хто приймав участь.
filnick Дата: Сб, 27.09.2008, 00:53 | Повідомлення № 29
Мудрий вчитель
Це неподобство досить матеріально затратне

Відредаговано: filnick - Сб, 27.09.2008, 01:36
Newbie Дата: Сб, 27.09.2008, 13:43 | Повідомлення № 30
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (filnick)
Це неподобство досить матеріально затратне

цим нас не злякаєш :)

хоча насправді мені теж цікаво, бо сказали "братимеш участь", а що, як, коли... невідомо! хоча в плані методичної роботи гімназії випадково побачила, що "Конкурс "Вчитель року" заплановано на жовтень. то може щось готувати треба, чи як завжди буде "на позавчора!" :(

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 2 з 24«12342324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.