Сб, 23.09.2017, 05:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 19 з 24«1217181920212324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
zava Дата: Нд, 22.03.2009, 23:50 | Повідомлення № 271
Тут живе...
Рейтинг: 23
Quote (zava)
чому і як - тут не прокоментуєш, бо лише журі бачило роботи усіх конкурсантів і може робити висновки

Єдиний коментар, який я можу собі дозволити: журі застосовувало суто "арифметичний" підхід. Тобто ані півбальчика нікому не було додано за принципом "ну він же класний хлопець". Оцінки всіх членів журі підсумовувалися й на цьому ставилася крапка. Результати бачите на сайті конкурсу. Достатньо жорстко, але це, мабуть, єдиний спосіб виробити з 10 суб'єктивних думок одну більш-менш об'єктивну.
zava Дата: Пн, 23.03.2009, 01:22 | Повідомлення № 272
Тут живе...
На форум полтавських інформатиків я додав фотографії з відкритих уроків у фотоальбом "12 найкращих інформатиків". У адмінів форуму попрошу, щоб були створені відповідні нові фотоальбоми та додані нові фотографії.

У групу http://groups.google.com/group/teach2009/ додано архів роз'язань задачі з програмування всіма учасниками, а також архіви практичних робіт фіналістів (сторінка "Результати контрольної і практичної).

Відредаговано: zava - Пн, 23.03.2009, 01:23
PanPete Дата: Пн, 23.03.2009, 01:54 | Повідомлення № 273
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (zava)
додано архів роз'язань задачі з програмування всіма учасниками, а також архіви практичних робіт фіналістів (сторінка "Результати контрольної і практичної).

Щось ви намудрували з архівами в розділі СТОРІНКИ

Відредаговано: PanPete - Пн, 23.03.2009, 01:56
zava Дата: Пн, 23.03.2009, 02:13 | Повідомлення № 274
Тут живе...
Quote (PanPete)
Щось ви намудрували з архівами в розділі СТОРІНКИ

В якому плані? Що намудрував? Відкриваєте сторінку "Результати контрольної і практичної", а на ній - посилання на архіви розв'язань.
PanPete Дата: Пн, 23.03.2009, 10:39 | Повідомлення № 275
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (zava)
В якому плані?

Можливо це був збій в системі, але вчора замість скачування файлу в вікні броузера відорбражався код архіву. Сьогодні все працює.
dpi Дата: Пн, 23.03.2009, 10:55 | Повідомлення № 276
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
У меня такое же было.
zava Дата: Пн, 23.03.2009, 16:01 | Повідомлення № 277
Тут живе...
Quote (PanPete)
Можливо це був збій в системі, але вчора замість скачування файлу в вікні броузера відорбражався код архіву. Сьогодні все працює.

У Мозилі таке через раз буває. Треба зберігати через контекстне меню (Сохранить как...)
lelya772 Дата: Пн, 23.03.2009, 18:36 | Повідомлення № 278
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Смотрела фоточки открытых уроков! Там хоть и немножко, но все такие родные!
Так рада снова всех видеть! Безумно рада!

Ну, если учитывались результаты только 2 этапа, тогда понятно, почему все программеры (точнее, почти все) сдали позиции!

Я когда смотрю задания, которые вам пришлось выполнять............да, уж!

Ну смех смехом, а вот Женька и Оксанка- действительно молодцы! Стабильно! Достойны уважения!

Оксане: это очень хорошо, что тебе самой твой урок понравился! Это самая важная оценка!

А раскажите же , как там детки? Умненькие? Такие, что приятно с ними работать?

Bandalak Дата: Вт, 24.03.2009, 12:42 | Повідомлення № 279
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Я переглянув всі результати конкурсу, всі завдання та деякі матеріали учасників і зробив для себе висновок про не досконалість регламенту конкурсу!
Обов'язково потрібно було дати у фінальному етапі задачу з програмування, адже її відсутність сильно спотворила реальний рейтинг учасників!
На мою суб'єктивну думку у фіналі більше цінилася показуха, ніж реальний інтелект. Погодьтесь, що урок на такому рівні об'єктивно оцінити не можливо!!!
Не судіть строго, якщо я не правий!

Newbie, Ви молодець! Я вірив у Вас від самого початку! Я не розумію як 0,057% балів може розділити третє та четверте місця? Я би дав обом третє!
А при іншому регламенті Newbie могла би стати і другою!

Newbie Дата: Вт, 24.03.2009, 13:04 | Повідомлення № 280
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Bandalak)
Обов'язково потрібно було дати у фінальному етапі задачу з програмування

може зразу лоботомію?

Bandalak, дякую за підтримку! :) не в місцях справа, кожен із 12, а за великим рахунком і з 27, вже є найкращим і найсміливішим :) і я дуже рада за усіх учасників, незалежно від балів і місць, рада знайомству, сподіваюсь на подальше спілкування і спільні проекти!

Bandalak Дата: Вт, 24.03.2009, 13:47 | Повідомлення № 281
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Задача з програмування виявилася вельми простою, як для такого рівня. Можна було би підібрати і складніше завдання!!!
Мої учні 9-го класу у рамках підготовки до олімпіади розв'язали задачу, що була на конкурсі так:
Прикріплення: 7215576.zip(7Kb)

Відредаговано: Bandalak - Вт, 24.03.2009, 13:50
Newbie Дата: Вт, 24.03.2009, 14:04 | Повідомлення № 282
Хелпер
Quote (Bandalak)
Задача з програмування виявилася вельми простою, як для такого рівня. Можна було би підібрати і складніше завдання!!!

я теж очікувала складнішого завдання. автор задачі коментував, що вона планувалась кладніша, але була спрощена, врахувавши попередній досвід (коли із задачею просто не справлялись). така задачка дала змогу справді ранжувати учасників
zava Дата: Вт, 24.03.2009, 20:36 | Повідомлення № 283
Тут живе...
Quote (Bandalak)
Я переглянув всі результати конкурсу, всі завдання та деякі матеріали учасників і зробив для себе висновок про не досконалість регламенту конкурсу!
Обов'язково потрібно було дати у фінальному етапі задачу з програмування, адже її відсутність сильно спотворила реальний рейтинг учасників!

Просто треба враховувати сумарні результати 1 і 2 етапу. Але журі, на жаль, не в праві змінювати положення про конкурс, де чітко вказано інше ^_^

Додано (24.03.2009, 19:36)
---------------------------------------------

Quote (Bandalak)
Задача з програмування виявилася вельми простою, як для такого рівня.

Але ж подивіться на результати: половина учасників не потягнула навіть такої "елементарщини". Більшість із них відсіялося. Так що
Quote (Newbie)
така задачка дала змогу справді ранжувати учасників

Відредаговано: zava - Вт, 24.03.2009, 20:18
lelya772 Дата: Вт, 24.03.2009, 21:41 | Повідомлення № 284
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
А я , как раз из числа тех, кто отсеялся!
Грустно.
И как вы говорите
Quote (zava)
не потягнула навіть такої "елементарщини".

Но, ведь каждый работает в разных школах! В школах разного профиля!
Моя школа, например, гуманитарная, и я программирование не читаю уже 5 лет!
Конечно и результат соотвественный!
И, всё-равно, сопротивляясь вам, скажу, что у каждого учителя, опыт одаптирован под те условия, в которых он реально работает!
И , чтобы Вы не говорили, у каждого учителя, есть свой конёк! %)
Но, на конкурсе, всё было честно, справедливо, супер-организовано, супер-драйвово!

Додано (24.03.2009, 20:41)
---------------------------------------------

Відредаговано: lelya772 - Вт, 24.03.2009, 21:48
Newbie Дата: Вт, 24.03.2009, 21:53 | Повідомлення № 285
Хелпер
сьогодні була зустріч усіх учасників конкурсу від області (усіх номінацій). з того, що я почула - я в шоці. люди не знають своїх балів, не знають критеріїв оцінки, не знають яке місце вони зайняли (зокрема ті, хто не потрапили в 12-ку). їм просто сказали "ваша участь завершена. до побачення"...
відкритості і прозорості інформатики всі просто заздрять! ще й журі тут на форумі відповідає на питання!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 19 з 24«1217181920212324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.