Сб, 23.09.2017, 15:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 18 з 24«1216171819202324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
zava Дата: Сб, 21.03.2009, 01:23 | Повідомлення № 256
Тут живе...
Рейтинг: 23
Думаю, для подальших контактів буде корисною така собі анкетка
В ній кожен учасник може розмістити свої координати.
Ще я створив групу Google, де вивісив завдання, які були на контрольній та практичній, а ви можете підвантажувати конкурсні презенташки, розробки уроків та ін. цікавинки. Ось.

До речі, якщо хтось уже має повний список координат учасників, повідомте, пліз, або розмістіть в анкеті.

lelya772 Дата: Сб, 21.03.2009, 12:52 | Повідомлення № 257
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Мы в последний день, перед отъездом 15 участников, взяли ноут, заупустили его поокругу, и каждый вписал, туда все данные!
Если нужно, файлик могу переслать!
Если нужно, выброшу в анкетку! И при необходимости, каждый подкорректирует!

А за создание такой группки- низкий поклон! Нужное дело! Жаль, что о предыдущем конкурсе, не было такой подробной информации!

Додано (21.03.2009, 11:52)
---------------------------------------------
Мы в последний день, перед отъездом 15 участников, взяли ноут, заупустили его поокругу, и каждый вписал, туда все данные!
Или ладно, выброшу в анкетку! И при необходимости, каждый подкорректирует!

А за создание такой группки- низкий поклон! Нужное дело! Жаль, что о предыдущем конкурсе, не было такой подробной информации!

Відредаговано: lelya772 - Нд, 22.03.2009, 02:03
salal Дата: Сб, 21.03.2009, 20:56 | Повідомлення № 258
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Quote (NataliyG)
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.

По першим двом етапам у мене питань не виникло. А ось третій етап - майстер-клас урок - необхідно давати на "своєму полі".
Поясню. Вчитель, особливо - вчитель інформатики, повинен при проведенні уроку спиратися на власну навчальну систему, яка створена та налагоджена і працює в його класі, до якої звикли і яку вміють використовувати і сприймати учні, в якій окремий урок є лише окремим елементом, органічно пов'язаним із іншими уроками теми. І те, як його проводити, залежить від того, як учні засвоїли попередні уроки теми. До того ж раціональна організація уроку залежить від врахування особливостей учнів класу як вцілому, так і кожного окремо. Якщо ж такої системи і такого підходу у вчителя немає, то наврядчи він гідний брати участь у конкурсі на кращого вчителя. А майстер-клас урок з невідомим класом - це не урок, а шоу. І в освітньому плані для учнів він скоріше шкідливий, ніж корисний. На жаль, організатори конкурсу цього або не розуміють, або не хочуть розуміти, бо їм це незручно.

Відредаговано: salal - Сб, 21.03.2009, 21:01
lelya772 Дата: Сб, 21.03.2009, 22:38 | Повідомлення № 259
Новий користувач
А разместите на Полтавском форуме фотки со 2-го этапа финала! Нам же интересно как всё прошло!
Плиз!

Відредаговано: lelya772 - Нд, 22.03.2009, 11:44
zava Дата: Нд, 22.03.2009, 00:15 | Повідомлення № 260
Тут живе...
Quote (salal)
По першим двом етапам у мене питань не виникло. А ось третій етап - майстер-клас урок - необхідно давати на "своєму полі".
Поясню. Вчитель, особливо - вчитель інформатики, повинен при проведенні уроку спиратися на власну навчальну систему, яка створена та налагоджена і працює в його класі, до якої звикли і яку вміють використовувати і сприймати учні, в якій окремий урок є лише окремим елементом, органічно пов'язаним із іншими уроками теми. І те, як його проводити, залежить від того, як учні засвоїли попередні уроки теми. До того ж раціональна організація уроку залежить від врахування особливостей учнів класу як вцілому, так і кожного окремо. Якщо ж такої системи і такого підходу у вчителя немає, то наврядчи він гідний брати участь у конкурсі на кращого вчителя. А майстер-клас урок з невідомим класом - це не урок, а шоу. І в освітньому плані для учнів він скоріше шкідливий, ніж корисний. На жаль, організатори конкурсу цього або не розуміють, або не хочуть розуміти, бо їм це незручно.

А як ви собі уявляєте поїздки 10 членів журі на "свої поля" у 27 регіонів?! Одна тільки вартість квитків на такі поїздки перевищить увесь бюджет цьогорічного конкурсу. А якщо врахувати, що кожна поїздка - 2 дні, вирваних з робочого графіку? Де десятьом вщент зайнятим людям знайти зайві 54(!) робочі дні? Потужності Інтернету поки, на жаль, не дозволяють дивитися уроки в нормальній якості в онлайновому режимі. А відеозаписи, як показали попередні конкурси, демонструють скоріш дива відеомонтажу, а не реальні уроки. Так що по суті цілком погоджуюся з вашою пропозицією, але реалізувати її технічно неможливо.

Додано (21.03.2009, 23:15)

Quote (salal)
Или ладно, выброшу в анкетку! И при необходимости, каждый подкорректирует!

Аля, вывесите инфу, плиз! Как показывает практика, онлайновый документ - самое надежное хранилище данных. Я хотел кинуть клич еще на конкурсе, да в этой горячке все правильные мысли вылетали из головы.

Додано (21.03.2009, 23:09)

Quote (lelya772)
А разместите на Полтавском форуме фотки из 2 этапа финала! Нам же интересно как всё прошло!
Плиз!

У меня ограниченный набор фоток, но какие есть обязательно размещу. Или попрошу организаторов, у них есть все фото.

Відредаговано: zava - Нд, 22.03.2009, 00:12
lelya772 Дата: Нд, 22.03.2009, 00:43 | Повідомлення № 261
Новий користувач
Ну значит мах на мах!
Я-инфочку, Вы- фотки! :) :) :) :) :) :)
PanPete Дата: Нд, 22.03.2009, 01:15 | Повідомлення № 262
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (zava)
Так що по суті цілком погоджуюся з вашою пропозицією, але реалізувати її технічно неможливо.

Чи має право на життя невірний варіант, якщо вірний реалізувати не в силах?
Newbie Дата: Нд, 22.03.2009, 21:25 | Повідомлення № 263
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
lelya772, дякуємо за підтримку: в останні дні багато учасників дзвонили, писали, цікавились, бажали успіху - це супер-підтримка, яка була дуже необхідна!

zava, great minds think alike (Великие умы мыслят одинаково) ідея створення групи Google, виникла і в учасників-фіналістів але думаю треба зібратись на одній платформі.

А тепер про переможців:
zirochka, shef100, ми молодці !
KOP - вітаю з перемогою!
залишилось запросити на форум Євгена :)

за статистикою лауреатів, котрі є користувачами цього форуму, бачимо, що він є потужним осередком для об*єднання кращих вчителів інформатики України, що не може не тішити!
чесно кажучи багато учасників згадували про форум, але з ходу не згадаю хто є хто. так що розшифровуймось, пані та панове! :)

а сам конкурс став мега-потужним варіантом підвищення кваліфікації: пришвидшений і стиснений курс педагогічного "виживання".

п.с. мені снилось, що буде ще один конкурс із уточненим самоаналізом...

Відредаговано: Newbie - Нд, 22.03.2009, 22:19
Natali Дата: Нд, 22.03.2009, 22:02 | Повідомлення № 264
Новий користувач
Рейтинг: 1
Всім конкурсантам привіт із Закарпаття!
Сьогодні "дорвалася" до комп*ютера, одразу на форум. переглянула результати конкурсу - Я ШОКОВАНА. ХОЧА...
Журі видніше. А я не згідна.
Бачу Аля теж тут. Рада.
Цікаво, як у вас там було? Які емоції? Що там відбувалося, що так змінило ситуацію?
Люди, пишіть на ящик. Шкода за Женю. Супер вчитель. Правда, й інші на висоті.
Вітаю ПЕРЕМОЖЦЯ. Бажаю успіхів.
zirochka Дата: Нд, 22.03.2009, 22:13 | Повідомлення № 265
Новий користувач
Доброго вечора, дівчата та хлоп'ята!
Лише один день вдома, а вже скучила за всіма. Як і обіцяла, створила групу.
Всі, хто отримав запрошення у групу http://groups.google.com.ua/group/uchitel-it-2009 , будь ласка відкликайтеся. Якщо треба надіслати вам запрошення та зареєструвати звертайтесь в особистому повідомленні. :)
lelya772 Дата: Нд, 22.03.2009, 22:37 | Повідомлення № 266
Новий користувач
Девочки, милые, привет Вам большой!
Вы можете рассказать, как так круто изменилась ситуация!
И вообще, почему на Полтавском форуме нет фоток!
Так хочется снова всех увидеть!
А-а-а-а-а-аа-а-а-!
Как вы там ?????????

Додано (22.03.2009, 21:37)
Света! Ты жива?
Как там наша комнатка,а-а-а-а-а-а-?

zava Дата: Нд, 22.03.2009, 22:50 | Повідомлення № 267
Тут живе...
Quote (Natali)
Що там відбувалося, що так змінило ситуацію?

Quote (lelya772)

Річ у тім, що за положенням про конкурс переможці та лауреати визначаються лише за підсумками 2-го етапу. Так що серед 12 фіналістів ситуація могла змінюватися як завгодно. Але зауважте: Євген і Оксана як були після 1 етапу на 2 і 4 місцях, так і залишилися. Майстерність не залежить від системи оцінювання І не пропивається, звичайно ;)

Newbie Дата: Нд, 22.03.2009, 22:57 | Повідомлення № 268
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (lelya772)

що сказати - враховувались лише бали другого етапу: за урок, самоаналіз і практичну роботу... а чому і як - тут не прокоментуєш, бо лише журі бачило роботи усіх конкурсантів і може робити висновки.
можу сказати за себе - я була задоволена своїм уроком, і тішусь, що моя самооцінка збіглась із балами журі :)

Quote (lelya772)
И вообще, почему на Полтавском форуме нет фоток!

мабуть організатори відсипаються, як і учасники :)
filnick Дата: Нд, 22.03.2009, 23:15 | Повідомлення № 269
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Вітаю всіх інформатиків-марафонців з завершенням Всеукраїнського конкурсу. Шани та поваги заслуговують усі - і призери, і учасники. Бажаю подальших творчих успіхів. :o :o :o
zirochka Дата: Нд, 22.03.2009, 23:32 | Повідомлення № 270
Новий користувач
Деякі фото з закриття будуть розміщені у групі http://groups.google.com.ua/group/uchitel-it-2009 через 15-20 хв. (скільки вміститься) :p
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 18 з 24«1216171819202324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.