Нд, 22.10.2017, 16:42
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 15 з 24«1213141516172324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
filnick Дата: Чт, 05.03.2009, 00:15 | Повідомлення № 211
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Natali, Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів у всеураїнському турі. :o
Newbie Дата: Чт, 05.03.2009, 10:38 | Повідомлення № 212
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Natali, побачимось в Кременчузі! :)
Natali Дата: Чт, 05.03.2009, 22:01 | Повідомлення № 213
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Newbie, буду рада зустрітися.
Чесно кажучи, мене це дещо напрягає.
Чи правда, що конкурс буде проводитися у Кременчуці? Скільки туди зі Львова?
Newbie Дата: Чт, 05.03.2009, 22:08 | Повідомлення № 214
Хелпер
Quote (Natali)
Чесно кажучи, мене це дещо напрягає.

що саме?
Quote (Natali)
Чи правда, що конкурс буде проводитися у Кременчуці? Скільки туди зі Львова?

так, а Ви отримали листа від оргкомітету?
зі Львова потяг їде майже добу
Natali Дата: Чт, 05.03.2009, 22:12 | Повідомлення № 215
Новий користувач
щойно передзвонила методист. сказала потрібно бути на 12 березня
Newbie Дата: Чт, 05.03.2009, 22:23 | Повідомлення № 216
Хелпер
http://www.mon.gov.ua/newstmp/2009_1/23_02/143.doc тут наказ про заключний етап.
оргкомітет ще розсилав вчора листа з детальнішою інформацією і картою проїзду. якщо у Вас немає, можу скинути
ще сьогодні передзвонювали і уточнювали середовище програмування (я сказала, що Паскаль, то попередили, що буде тільки FreePascal)
Natali Дата: Чт, 05.03.2009, 22:35 | Повідомлення № 217
Новий користувач
А ми і програмувати будемо? Чи це для контрольної роботи? Лист мені скинули на електронку(2 листа) Сиджу читаю.
Це про реєстрацію, відкриття. документи...?Є ще щось?
Newbie Дата: Чт, 05.03.2009, 22:45 | Повідомлення № 218
Хелпер
я думаю, що програмування - то якась із практичних робіт так названа. мабуть буде рішення задач, принаймні в нас на обласному конкурсі так було
Natali Дата: Чт, 05.03.2009, 23:15 | Повідомлення № 219
Новий користувач
Я вдячна за консультацію, бо взагалі не можу прийти до себе.

Додано (05.03.2009, 22:15)
---------------------------------------------
Я вдячна за консультацію, бо взагалі не можу прийти до себе.

Ostrenko_Aleks Дата: Пт, 06.03.2009, 12:00 | Повідомлення № 220
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Quote (VV)
SOS!!! допоможіть з педагогічною проблемою. Моя "особистісно-орієнтовне навчання" адміністрацію не влаштовує - вважають застарілою. Запропонуйте свої проблеми - буду щиро вдячна

В нашій області дуже рекомендують впровадження профільних курсів з інформатики. Якщо у вас є факультативи чи гуртки, чи раптом у вас технологічний профіль і багато годин інформатики, то сміло беріть проблему "Впровадження профільних курсів з інформатики". Їх зараз вже багато і всі рекомендовані міністерством освіти, і навіть випущені під них книги. ("Основи веб дизайну", "Основи комп`ютерних презентацій", "Основи інтернет" "Основи інформаційних технологій", "Візуальне програмування" і ще цілий ряд. Подивіться у листі міністерства)

Відредаговано: Ostrenko_Aleks - Пт, 06.03.2009, 12:21
VV Дата: Пт, 06.03.2009, 15:57 | Повідомлення № 221
Часто заходить...
Дякую, я це знаю. А проблему я вже сформувала і навіть написала під неї досвід.
Klelia Дата: Пт, 06.03.2009, 23:22 | Повідомлення № 222
Новий користувач
Рейтинг: 2
volevikt, Спасибо!
А у нас обмен опытом, т.е. презентация опыта работы и мастер-класс проводились в одном кабинете и присутствовали все участники. Что-то, конечно, почерпнула, но маловато. :)
Будем совершенствоваться.
Newbie Дата: Пн, 09.03.2009, 13:13 | Повідомлення № 223
Хелпер
от цікаво, як майстер-клас проводити без інших учасників... тихо сам с собой...

Quote (Ostrenko_Aleks)
"Впровадження профільних курсів з інформатики"

чудова проблема для районного м/о з інформатики! а то цього року таке вибрали, що ні в тин, ні у ворота, мусила буквально "сочиняти" для районного вернісажу педагогічних ідей ^_^ . получилось гарно, але наступного року нехай щось більш конкретне буде
volevikt Дата: Вт, 10.03.2009, 00:59 | Повідомлення № 224
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Quote (Newbie)
от цікаво, як майстер-клас проводити без інших учасників

Всіх учасників вигнали в коридор і сказали заходити по одному. "Гратися" сказали із членами журі. Спробувала, але на контакт йшли неохоче, хоча завдання були підібрані дуже цікаві та прості. Щодо уроку, то взагалі не маю уявлення, як хто проводив урок. Кожен учасник був сам в собі, досвідом навіть по закінченні конкурсу ніхто не ділився.
Natali Дата: Вт, 10.03.2009, 10:07 | Повідомлення № 225
Новий користувач
Ви знаєте, все залежить від настрою конкурсантів. У нас було цікаво. Хоч презентації досвіду ми не бачили і на уроці присутні не були, зато активно ділилися враженнями одна з одною. Багато цікавого дізналася про стилі роботи кожного вчителя, про враження від виступів перед журі. А в день уроків взагалі було КЛАСНО. Дівчата так переживали одна за одну. Ми допомагали першій конкурсантці приготувати кабінет до першого уроку, оформляли одна одній дошку, роздавали матеріали по партах, скадували щось у комп'ютери.
Після уроку кодна конкурсантка виходила і розповідала враження від уроку, як працювали діти.
Мій урок був останній. Уявіть собі, як я була налаштована. Крім того, всі вчителі казали, що рівень дітей набагато нижчий, ніж на який вони розраховували (вчитель проінформував нас про знання учнів з потрібних питань, бо з учнями ми взагалі по предмету немали права спілкуватися).
Але, на мою думку, журі оцінювало вміння навчити, подати матеріал, викрутитися зі сладеної ситуації та рівень закавленості учнів матеріалом уроку. Мої учні дуже старалися, хоча встигли ми не все. Перший раз зустріла "чужих дітей" які чекали мене після уроку у коридорі, щоб вибачитися за те, що вони мене підвели - не все встигли виконати. СУПЕР! (хоча вони не знали наскільки вони "не встигли")
неоціненний досвід у роботі. Вдячна всім за таку можливість.
У мене питання по майстер-класу (хто його бачив). Чи обов'язково мусить бути майстер-клас по проблемному питанню, чи можна використати загальні підходи до викладання????
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 15 з 24«1213141516172324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.