Пн, 20.11.2017, 11:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 14 з 24«1212131415162324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 19:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Oxana_cher Дата: Вт, 24.02.2009, 22:12 | Повідомлення № 196
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Ковальчук_Олександр, задания по вебдизайну я закинула на свою электронную флешку. Логин и пароль даю Вам в ОП. Там 8 Мб, это за прошлий год, а за этот год найду потом и тоже - на флешку!

Додано (24.02.2009, 22:12)
---------------------------------------------

Quote (Bandalak)
Oxana_cher, які у Вас враження про конкурс? Як там виступив мій колєга Микола Пшеничко? Чого він у фінал не пройшов? А як Зоя Муляр?
Як жюрі судило, чесно?

Враження не однозначні. Дивувало непрозорість роботи жюрі. Чомусь нам не оголошували проміжні бали! А Пшеничко запам'ятався гарним майстер-класом, чому він не пройшов у фінал відомо тільки жюрі. Зоя також досить інтелектуальна та ерудована, але провалила урок, незмогла учнів завести, ще й класс слабинький ей попался!
Вам привет от Л.М.!
VV Дата: Сб, 28.02.2009, 19:52 | Повідомлення № 197
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Закінчився обласний конкурс в Дніпропетровську. Нажаль, з Кривого Рогу на нього не було запрошено жодного учасника. І я, не дивлячись на всі мої переконання, не потрапила на обласний тур. Люди кажуть: «Що не робиться – на краще». Хоча питання все ж залишається: «Не вже Кривий Ріг, який минулого разу на подібному конкурсі зайняв 2-е та 3-є місце (1-е місце було від самого початку за Дніпропетровськом і це не обговорювалося) виявився негідним такого конкурсу чи подані матеріали були оформлені недостатньо якісно та інноваційно ». Скажу мою, нехай суб’єктивну думку: Кривий Ріг не гірший за Дніпропетровськ, а можливо і кращий. І бояться нас там в Дніпропетровську, тому і не запрошують.
Ну що ж бажаю всім переможцям обласних турів чесного та прозорого конкурсу на останньому етапі. Нехай переможе найталановитіший.
Newbie Дата: Сб, 28.02.2009, 20:12 | Повідомлення № 198
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
VV, шкода :(
якщо на конкурсі не було конкуренції - то це лише принижує переможця! колись це стане зрозуміло навіть у цій країні і цій системі освіти!

зараз готуюсь до Полтави - стільки радників з усіх сторін, що голова обертом!

Bandalak Дата: Нд, 01.03.2009, 01:48 | Повідомлення № 199
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (VV)
Нажаль, з Кривого Рогу на нього не було запрошено жодного учасника.

Напишіть скаргу у МОН!
Quote (Oxana_cher)
Вам привет от Л.М.!

Дякую! Леонід Михайлович для мене авторитет!
NatVovk Дата: Нд, 01.03.2009, 10:47 | Повідомлення № 200
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (Bandalak)
які у Вас враження про конкурс?

Доброго дня, шановні інформатики!
Пропоную враження про конкурс та конспекти уроків конкурсантів надрукувати в нашій газеті Інформатика. Адже, ми відзеркалюємо стан шкільної інформатики в Україні. Переважна площа газети віддана лише доробкам вчителів.
До речі, у №12 ми друкуємо матеріали Київського етапу конкурсу Вчитель року, вчителі надали мені свої конспекти, хоча й досі оргкомітет не надав ані фото, ані умов задач контрольної.
Отже, хто бажає, може надсилати свої конспекти, враження, побажання сюди: informatika@1veresnya.com.ua
VV Дата: Нд, 01.03.2009, 18:11 | Повідомлення № 201
Часто заходить...
Quote (NatVovk)
хто бажає, може надсилати свої конспекти, враження, побажання

03.12.2008 надіслала до Вашої газети свої матеріали. Можна поцікавитися чи будуть вони надруковані. На цей рік школа не виписала цієї газети, тому важко слідкувати за статтями.
volevikt Дата: Нд, 01.03.2009, 23:18 | Повідомлення № 202
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (Newbie)
зараз готуюсь до Полтави - стільки радників з усіх сторін, що голова обертом!

Розраховуйте тільки на себе - це найкращий варіант.
Коли готувалася до обласного етапу ні один чоловік не зголосився мені допомогти. В результаті: моя папка - найкраща в області, конкурси "Досвід" та "Урок", які готувала сама, пройшли, за словами журі, на дуже високому рівні, але програмування завалила.
Ваші знання та вміння є безцінними, бо вони Ваші. Слід зосередитися та подумати, як найкраще представити саме свої напрацювання.
Бажаю успіхів на Всеукраїнському етапі!
NatVovk Дата: Пн, 02.03.2009, 08:32 | Повідомлення № 203
Гол. ред. "Інформатики"
Quote (VV)
03.12.2008 надіслала до Вашої газети свої матеріали.

Доброго дня!
Шановна VV, напишіть докладніше назву матеріалу та прізвище, а то мало даних щоб ідентифікувати Ваш матеріал. Я подивлюсь книгу реєстрації та журнал перспективного планування, тоді зможу сказати на коли Ви заплановані.
Newbie Дата: Пн, 02.03.2009, 09:43 | Повідомлення № 204
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (volevikt)

Розраховуйте тільки на себе - це найкращий варіант.
Коли готувалася до обласного етапу ні один чоловік не зголосився мені допомогти. В результаті: моя папка - найкраща в області, конкурси "Досвід" та "Урок", які готувала сама, пройшли, за словами журі, на дуже високому рівні, але програмування завалила.
Ваші знання та вміння є безцінними, бо вони Ваші. Слід зосередитися та подумати, як найкраще представити саме свої напрацювання.
Бажаю успіхів на Всеукраїнському етапі!

Дякую! Я такої ж думки! І до цього моменту власне ніхто не рвався радити чи допомагати. А тут виявляється і так треба і сяк, і тут переробити, і тут змінити, а ти своє не пиши, ти оце пиши... Трохи розгубилась, але за вихідні зібралась з думками, на днях треба здати матеріали - зосереджусь на власне своїй роботі, бо саме завдяки їй я досягла того, що маю зараз.
Трохи дивує позиція начальства, що не має бути ні кроку вліво, ні вправо: все, як пише книжка (причому стара-старезна). хіба це не можливість показати власне інновації, нові свої підходи, бачення, форми і методи??
volevikt Дата: Пн, 02.03.2009, 13:00 | Повідомлення № 205
Перспективна вчителька
Quote (NatVovk)
хто бажає, може надсилати свої конспекти

Доброго дня!
Матеріали (Конспекти уроків з теми "Комп'ютерні презентації") надіслала 25 лютого. Хотілося б отримати Вашу оцінку. Можливо ще "не доросла"?
Волошина О. В.
Klelia Дата: Вт, 03.03.2009, 19:44 | Повідомлення № 206
Новий користувач
Рейтинг: 2
ДОбрый вечер, коллеги!
Сегодня с таким воодушевлением прочитала все собщения об участии в конкурсе Учитель года, и сама снова все пережила заново. Я приняла участие в этом году в конкурсе, но оказалось 5. :(
Вчера прочитала одну фразу: "Великие люди одерживают победу над городами, а самые великие - над собой". Провести урок в незнакомом классе - мне очень понравилось, хотя жалела, что не наши сидят школьники, наши - лучшие. :)
У меня вопрос к участникам из других областей. Я так поняла, что вы могли присутствовать на уроках других конкурсантов? У нас не было такой возможности, хотя очень этого хотелось бы.
volevikt Дата: Вт, 03.03.2009, 21:28 | Повідомлення № 207
Перспективна вчителька
Quote (Klelia)
Я так поняла, что вы могли присутствовать на уроках других конкурсантов? У нас не было такой возможности, хотя очень этого хотелось бы.

У нас также не было возможности присутствовать на уроках других конкурсантов, представлении опыта работы. Так что конкурс проходил "честно" и "прозрачно" при закрытых дверях. Ни о каком обмене опытом работы не могло быть и речи. Так что для себя ничего полезного не взяла. Потеря времени, сил и здоровья.
В тех конкурсах, которые проводились в присутствии всех учасников (пед. ситуации, вопросы по пед. проблеме и т. д.), преимущества тех, кто выиграл, не заметила.
NatVovk Дата: Вт, 03.03.2009, 22:05 | Повідомлення № 208
Гол. ред. "Інформатики"
Quote (volevikt)
Матеріали (Конспекти уроків з теми "Комп'ютерні презентації") надіслала 25 лютого.

Доброго дня, шановні автори (нинішні й потенційні!
Якщо листа з Вашими матеріалами ми отримуємо, то Вам автоматично надсилається про це повідомлення.
У п’ятницю й учора у нас на работі не було світла, а сьогодні — інтернету, тому відповідальний секретар (а вона, дійсно дуже відповідальна людина) не змога відправити Вам бланки заяв та довідок.
Матеріали Волошиної та Шпітко я вже переглянула. Частина матеріалів Шпітко заплановано на травень, Волошиної — на вересень. Дівчата, отримайте заяви та вчасно їх заповніть та поверніть нам. Без заяв ми не друкуємо.
VV Дата: Ср, 04.03.2009, 19:25 | Повідомлення № 209
Часто заходить...
Дякую, обов'язково! Приємна новина.
Natali Дата: Ср, 04.03.2009, 21:41 | Повідомлення № 210
Новий користувач
Доброго всім вечора!
Більше двох тижнів не мала змоги заходити на сайт, скоріше не мала часу. Прийняла участь в обласному конкурсі "Вчитель року". Несподівано для себе - виграла. Можу сказати, що конкурс - це цікаво і корисно для самого вчителя, якщо він бажає вчитися сам. Основна перевага - зустріч з цікавими людьми. "Умнейшие люди" працюють не лише в обласному центрі, а й на периферії.
Дуже вдячна всім учасникам Закарпатського обласного конкурсу за достойну конкуренцію. Ви найкращі, просто так сталося. :o
Жюрі - доброзичливе, судили прозоро та неупереджено. Вдячна за роботу.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 14 з 24«1212131415162324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.