Вт, 26.09.2017, 10:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 12 з 24«1210111213142324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
NataliyG Дата: Пт, 06.02.2009, 18:25 | Повідомлення № 166
Активний учасник
Нарешті я добралася, щоб шось написати.
Я брала участь в районному конкурсі з Оксаною (Newbie) доречі вона молодець. Було дуже приємно познайомитися, хоча я її ще перед цим вичислила і написала ОП. Я ввійшла в фінал і зупинилася на 4 місці. З результату задоволена (вважаю це теж досягнення) взагалі конкурс це колосальна праця але я отримала також задоволення.
Я хотіла б закинути свої матеріали сюди на форум думаю що це є цінні матеріали оскільки вкладала в них душу. Архів займає 15-17 Mb куди їх кинути? Як краще це зробити?
Може окрему тему матеріали конкурсу Вчитель року 2009 і туди позакідаємо всі?

Усі переможцям всіх етапів і просто тим хто взяв участь я за вас рада!!!

Відредаговано: NataliyG - Пт, 06.02.2009, 19:02
ppima Дата: Пт, 06.02.2009, 18:34 | Повідомлення № 167
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
Вітаю Вас.Цікаво почитати.Залийте.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 06.02.2009, 22:03 | Повідомлення № 168
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
NataliyG, я також вітаю Вас з неабияким досягненням. Ви молодець. Радий, що в Україні є вчителі, що жертвують своїми нервами заради мети.
Quote (NataliyG)
Я хотіла б закинути свої матеріали сюди на форум

Заливайте прямо в цій темі. Хай всі бажаючі скачають і мають як зразок для подальших конкурсів. Використайте файл-обмінник http://depositfiles.com/ru/ або http://rapidshare.com/
Посилання працюватимуть мінімум місяць, а коли помруть, я перезалию.
vitert Дата: Пт, 06.02.2009, 23:16 | Повідомлення № 169
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (Newbie)
1 місце. враження змішані... з одного боку - завершення обласного етапу є полегшенням, а з іншого - попереду ще більше роботи...

Як я Вас розумію. І вітаю з перемогою :o .
Форумівка на всеукраїнському конкурсі без мене я другий в області. Взагалі цікава ситуація сьогодні на сцені філармонії після "шоу" оголошують бали, у всіх номінаціях зрозуміло, і тільки у нас у мене 82 бали і ще в однієї учасниці 82 бали, а що там із десятими не зрозуміло, наче називали по 2 десятих, ми стоїм і не знаєм хто із нас розсабляється а хто вкалує далі, і тільки коли стали нагороджувати і мене викликали як призера все стало зрозуміло, я програв якусь десяту, чи десяті бала.
Враження від фіналу неоднозначне я дуже багато нервував, абсолютно невиправдано і непотрібно, а все - моє несерйозне відношення до конкурсу, все було сирим не допрацьованим і не продуманим до кінця. Це мабуть і весь негатив, хоча ще з призами переможцям дали по 5 тисяч грн і якусь побутову техніку, мабуть мікроволновку, а нам лише набір посуду могли хоч по тисячі підкинуть. :'(
В цілому конкурс приніс більше позитиву. Нові знайомства, а ткож старі знайомі яких давно не бачив, абсолютно ніякої конкуренції, нормальні відносини, всі один одного підтримували. Те саме з боку жюрі і методистів була підтримка, були поради, все педагорічно і доброзичливо, ніякої упередженості.
Найбільший позитив отримав від уроку, все получилось навіть краще ніж планував, дуже сподобались учні, активні, розумні, дуже класно включились в те що я їм запропонував, хоча були певні недоліки, сподобалась школа, ставлення адміністрації. З вчитилем інформатики також було приємно поспілкуватись, він 3 роки назад виграв обласний конкурс і брав участь у всеукраїнському, класний кабінет.
Щодо переможців, то як на мене все абсолютно об'єктивно виграли ті хто дійсно був найкращим, хоча уроки і презентації ми один в одного не бачили, але по тому, що бачили і знали один про одного.
Пройшовши районний і обласний етап ніякої необ'єктивності і упередженості з боку суддівства я не спостегірав, все було чесно. На конкус крім часу і нервів (ну це моя провина) я нічого не потратив (папір і подібне я не рахую). Що скажуть по цьому питанню учанико цьогорічного конкурсу?
Тільки з мене досить, другий раз я участі брати не буду. Хоча за 3 роки все може змінитись.
А Newbie і переможниці з моєї області бажаю успіху на Всеукраїнському конкурсі. Тільки не забудьте гарно відпочити перед тим як розпочинати підготовку.

Відредаговано: vitert - Сб, 07.02.2009, 01:14
NataliyG Дата: Нд, 08.02.2009, 11:21 | Повідомлення № 170
Активний учасник
Quote (vitert)
Щодо переможців, то як на мене все абсолютно об'єктивно

Я цілком згідна.
Quote (vitert)
Найбільший позитив отримав від уроку,

Я теж. Взагалі урок мені вдався найкраще , хорогі учні, журі мене теж дуже хвалили.
Я вам пропоную Vitern теж скинути свій матеріал сюди. Я свій закину трохи пізніше бо зарас дуже повільний Інтернет поїду в вівторок до трохи якогось міста там швидкість краша. (Для мене 17 Мб багато)
VV Дата: Нд, 08.02.2009, 13:12 | Повідомлення № 171
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Я щиро рада за всіх переможців. Ви молодці!!!
А мені ще чекати до кінця лютого, а потім теж нервовий стан
Newbie Дата: Пн, 09.02.2009, 12:17 | Повідомлення № 172
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Natali, Bandalak, al-kov, NataliyG, ppima, vitert, VV, дякую! буду старатись достойно представити з одного боку Львівську область, а з іншого - форум інформатиків, на наступному етапі конкурсу!!!

свої матеріали я теж виставлю, але думаю ніхто не буде проти, якщо після завершення своєї участі у цьому дійстві!

Quote (vitert)
Найбільший позитив отримав від уроку, все получилось навіть краще ніж планував, дуже сподобались учні, активні, розумні

я теж задоволена класом, з яким мала нагоду попрацювати! я боялась цього моменту, а виявилось, що все пройшло в цьому плані гладко.
Quote (vitert)
На конкус крім часу і нервів (ну це моя провина) я нічого не потратив (папір і подібне я не рахую). Що скажуть по цьому питанню учанико цьогорічного конкурсу?

аналогічно :) навіть не можу сказати, що особливо багато в мене пішло на папір і т.д. - в принципі багато матеріалів вже було, звісно треба було додруковувати, переформатовувати і т.д., але не критично (маю з чим порівняти). тим більше, що ці підготовані матеріали можна і при атестації, і на ярмарок педагогічних ідей і т.д. - тобто це не зовсім вже марна робота.

Quote (VV)

порада тим, у кого ще попереду конкурс - передусім не хвилюйтесь! потренуйтесь проводити майстер-клас, презентацію, може й урок - можна не реально, а хоча в б голові прокрутити всі-всі етапи, воно потім легше йде. аналіз уроку підготуйте, варто мати схему конспекту (не на папері, а в голові). на таку підготовку не треба мега-багато часу, просто подумати про ці моменти перед конкурсом, а не безпосередньо в ту годину, коли вже треба результат показувати.

до речі, є вже якісь дати всеукраїнського етапу? я щось не натрапляла на них, а мені треба планувати ще два проекти, не хотілось би накладок!

Відредаговано: Newbie - Пн, 09.02.2009, 12:18
NataliyG Дата: Чт, 12.02.2009, 15:20 | Повідомлення № 173
Активний учасник
Quote (VV)

Не нервуйтеся це лише конкурс! Будьте впевнені в собі.

Я ще не скинула матеріал. Вся спрва що матеріал трохи обємний і в мене з цим проблема. Але я скину.

VV Дата: Чт, 12.02.2009, 20:08 | Повідомлення № 174
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Дякую за підтримку!
Підкажіть як проводили Майстер-клас "Я роблю це так". У мене різні ідеї, але як їх вмістити в 15 хвилин не знаю
SLKuty Дата: Чт, 12.02.2009, 22:20 | Повідомлення № 175
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Пройшов перший етап обласного конкурсу в Івано-Франківську
в перший день - відкриття і майстер клас
другий день - контрольна робота і захист своєї презентації
старався як міг і сподіваюся що пройшов до другого туру
Newbie Дата: Чт, 12.02.2009, 22:54 | Повідомлення № 176
Хелпер
VV, SLKuty, дерзайте, і удачі!!!

Quote (VV)
як проводили Майстер-клас "Я роблю це так"

я вважаю, що в цьому моменті необхідно залучити до роботи всіх учасників - тобто не просто розказати про якийсь свій метод, а проробити його на учасниках (включно з журі). в нашому конкурсі мені не подобалось коли просили зробити якесь напружене завдання (придумати термін, в якому є нота "сі", чи написати судоку...) - реально немає ні у кого ні натхнення в цей момент, ні уваги для літературних звершень. і на мою вправу теж була не така реакція, як я сподівалась (теж саме через це, бо немає концентрації на творчості - всі переживають за свій власний виступ: явно чи підсвідомо). проаналізуйте свої ідеї - прикиньте, чи не буде у когось такої ж, якщо популярний метод, то це цілком ймовірно, а повторення не дуже цікаве на конкурсі.
а головне в тому всьому - впевнено презентуватись і все буде добре :)
SLKuty Дата: Чт, 12.02.2009, 23:42 | Повідомлення № 177
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
творче завдання було - розширений план-конспект уроку на тему "Штучний інтелект. Експертні системи"
що би ви написали на таку тему?

Додано (12.02.2009, 22:42)
---------------------------------------------

Quote (Newbie)
проробити його на учасниках (включно з журі).

майже всі так і зробили - бігали по класі роздавали кольорові папірчики, ділили на групи і т.д
В мене було дуже багато що показувати і розказувати і я лише запитав всіх, як вони уявляють шестивимірний масив - і звичайно не дочекався відповіді
демонстрував власні програми розробки і боровся з глючним компом і проектором
Newbie Дата: Пт, 13.02.2009, 10:34 | Повідомлення № 178
Хелпер
Quote (SLKuty)
розширений план-конспект уроку на тему "Штучний інтелект. Експертні системи"

складна тема. з точки зору звичайного уроку, то в мене є спец.програма Neural Network Wizard, яка демонструє навчання нейромережі: в текстовий файл заносимо 10 прикладів з математики (типу 2 2 4, 2 3 5, 2 4 6 і т.д. як навчання додаванню), а потім дивимось результати навчання.
колись ми навіть робили свої підбірки тематичні (наприклад, визначення роду в німецьких іменниках), це було практично і цікаво.
але для конспекту уроку в конкурсних умовах потрібно щось зовсім інше :( навіть не знаю що би я писала отак з ходу

Quote (SLKuty)
бігали по класі роздавали кольорові папірчики, ділили на групи і т.д

не штука папірчики роздати - штука зробити так, щоб саме твій папірчик запам*ятався. у нас теж багато такого було, але мало справді оригінальних ідей, які можна використати на уроці. гарний пазл був з програми на паскалі, цікаві блок-схеми з приказок, а кросворди/доміно і т.д. просто змішались в купу
KOP Дата: Пт, 13.02.2009, 19:05 | Повідомлення № 179
Переможець "Вчитель року 2009"
Рейтинг: 16
Quote (vitert)
переможцям дали по 5 тисяч грн і якусь побутову техніку, мабуть мікроволновку, а нам лише набір посуду могли хоч по тисячі підкинуть.

А у нас переможцям (в тому числі і мені) дали квиток на концерт Тартак, а всім іншим не продані раніше газети "Інформатика" за січень-лютий 2008 р., каталоги видавництва "Ранок" і газету "Пані вчителька" за 2006р., а також 3 книжки релігійного спрямування.
Bandalak Дата: Сб, 14.02.2009, 03:07 | Повідомлення № 180
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Newbie)
є спец.програма Neural Network Wizard

Дуже таки потрібна річ! Де скатати?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 12 з 24«1210111213142324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.