Сб, 21.10.2017, 09:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 10 з 24«12891011122324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
sacbara Дата: Чт, 29.01.2009, 20:17 | Повідомлення № 136
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Як налаштовані на урок? Вам відома тема уроку чи її скажуть за годину до уроку
Newbie Дата: Чт, 29.01.2009, 20:32 | Повідомлення № 137
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
sacbara, власне мені дуже не сподобалось, що не оголосили так би мовити "весь список" дій. про наступний крок ми дізнаємось лише після виконання попереднього. про складання конспекту особисто я дізналась після завершення тесту, навіть не з самого ранку. коли буде урок, яка в нього тема, і чи взагалі мені готуватись - не знаю нічого
alex Дата: Чт, 29.01.2009, 21:46 | Повідомлення № 138
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Newbie
Є дуже велике прохання. Огласите весь список ,пожалуйста, членов жури и авторов вопросов которые Вам задавались?
Newbie Дата: Чт, 29.01.2009, 23:14 | Повідомлення № 139
Хелпер
alex, протоколу я не вела :p було 6 членів журі, двоє з них були мені невідомі, з рештою стикалась в різні моменти: тренінги, олімпіади, конкурси, я так розумію це працівники Львівського ОІППО. серед конкурсантів теж були знайомі - одна каша все-таки :)
а питання стосувались моєї проблеми - дистанційного навчання та мого посібника "Основи веб-дизайну". питали про те чи можна замінити ним звичайне навчання, чи вважається електронна бібліотека дистанційним навчанням (тема якраз на форумі тут обговорюється ), питали ще чи точно в мене є стаж 5 років , ще зробили зауваження по посібнику - що немає довідника тегів (довелось пояснити, що посібник не з мови хтмл, а з веб-дизайну, тож виносити окремий довідник лише по тегам трошки неправильно, є довідник термінів курсу загалом, але звісно подякувала за зауваження і пообіцяла передати видавцям ). а ще зробили зауваження, що дистанційні курси не дозволяють гостьового входу, не знаю, може для членів журі зробити якийсь окремий логін, якщо хочуть переглянути матеріали... хоча чому вони самі не зареєструвались (це можна вільно зробити) - не знаю. а ще згадала - питали як підтримувати мотивацію дистанційного навчання в умовах нашої країни :) відповідь- специфіка саме нашого проекту, спрямованого на дітей, які фізично не можуть прийти до школи - в них мотивація відрізняється від "середньої по країні", а в світі - це власне створення навчальної спільноти, де учасники спілкуються не лише на навчальні теми. ніби всі питання згадала...
alex Дата: Чт, 29.01.2009, 23:48 | Повідомлення № 140
Активний учасник
Newbie . Дозволю собі порекомендувати . Поінтересуйтесь процедурою. Питання для учасників , якась множина питань , повинні бути однакові, а інше тільки при інших рівних. Якщо я не займаюсь веб-дизайном то питання до Вас і питання до мене не є рівнозначні.
Аксіома. Членом журі не може бути педагог з статусом нижче учасника.
Через років два або жюрі буде кваліфіковане, або Вас більше не запросять, як нас на Всеукраїнську олімпаду. ;)
Newbie Дата: Чт, 29.01.2009, 23:53 | Повідомлення № 141
Хелпер
Quote (alex)
Питання для учасників , якась множина питань , повинні бути однакові, а інше тільки при інших рівних. Якщо я не займаюсь веб-дизайном то питання до Вас і питання до мене не є рівнозначні.

питання до кожного стосувались їхньої проблеми і досвіду роботи... інших не питали про веб-дизайн, мене не питали про громадянське виховання на уроках інформатики. я так розумію метою було з*ясувати рівень володіння учасника тою проблемою, яку він зазначив.

Quote (alex)
Членом журі не може бути педагог з статусом нижче учасника.

ну да, це логічно

Quote (alex)
Через років два або жюрі буде кваліфіковане, або Вас більше не запросять, як нас на Всеукраїнську олімпаду.

а з цього місця поподробней, будь-ласка :) не бачу взаємозв*язку
alex Дата: Пт, 30.01.2009, 00:10 | Повідомлення № 142
Активний учасник
Ті хто є членом журі, але нижче вас статусом (по званню, не буде спеціалістом по даному предмету, і т.д. ) не будуть членами журі. Більшіть керовників не підійдуть. Потрібно або підібрати учасників під журі , або визначити чітко загально прийнятні правила гри для всіх учасників незалежно від області, віку, наявності ... і т.д.
З трьох спроб узнайте який варіант кращий (для кого кращий виберіть самі)
Newbie Дата: Пт, 30.01.2009, 00:18 | Повідомлення № 143
Хелпер
здається тепер зрозуміло але, мені здається, ви сильно ускладнюєте, і явно перебільшуєте аналітичні здібності багатьох учасників освітнього процесу...
alex Дата: Пт, 30.01.2009, 00:26 | Повідомлення № 144
Активний учасник
Quote (Newbie)
ви сильно ускладнюєте, і явно перебільшуєте аналітичні здібності багатьох учасників освітнього процесу...

А я про що. Ще класик говорив А судьи кто.
Повірте приємно програвати тим , хто кращий мене. Але якщо виграють ті хто краще стелиться, або краще говорить при мінімальному результаті( я відповідаю за свої слова) обідно. За державу обидно. Шутка.
sacbara Дата: Пт, 30.01.2009, 12:05 | Повідомлення № 145
Новий користувач
Після проведення уроку в нашій області проводять шоу, хто знає що для цього потрібно, можливо хтось уже приймав участь
Newbie Дата: Пт, 30.01.2009, 13:46 | Повідомлення № 146
Хелпер
ми з Наталею в другому турі
Escuela Дата: Пт, 30.01.2009, 19:22 | Повідомлення № 147
Часто заходить...
Рейтинг: 6
Вітаю! Вітаю! Вітаю!
Молодці!!!
Newbie Дата: Пт, 30.01.2009, 19:56 | Повідомлення № 148
Хелпер
Quote (Escuela)
Вітаю! Вітаю! Вітаю!
Молодці!!!

дякую! стараємся!
VV Дата: Пт, 30.01.2009, 20:30 | Повідомлення № 149
Часто заходить...
Мої вітання теж. А ще навіть не знаю результату заочного обласного туру
vitert Дата: Нд, 01.02.2009, 00:07 | Повідомлення № 150
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (Newbie)
ми з Наталею в другому турі

Вітаю. Я і не сумнівався, що ви пройдете. Бажаю успіхів у фіналі.
У нас фінал області 4-6 лютого. (Участь беруть по 3 учасники з кожного предемета - ітого 15)
Дали план конкурсу:
4.02 - Заїзд учасників. Відкриття. Знайомство з класом відповідно до жеребкування. Презентація досвіду і співбесіда по проблемі.
5.02 - Відкритий урок і самоаналі. Майстер-клас.
6.02 - Мій предмет - найкращий (презентація себе як учителя предметника - 3хв). "Черкащина - перлина України" - назвати споруду, що на слайді і коротко розповісти про неї ( 10 слайдів - Золота підкова Черкащини, 5 - Сім чудес України). Решта конкурсів не потребує попередньої підготовки (????). Все це на сцені філармонії і називається - суперфінальне шоу, а я в ролі клоуна.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 10 з 24«12891011122324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.