Вт, 26.09.2017, 03:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 241232324»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Учитель року 2009
NataliyG Дата: Вт, 26.08.2008, 20:25 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
На секційному засіданні нам повідомили, що цього року відбудеться конкурс "Вчитель року 2008" в номінації "Вчитель інформатики" .
конкурс буде проводитися в три етапи.
1. Огляд матеріалів
2. Контрольна робота письмова, співбесіда з комісією.
3. Майстер-клас урок з невідомим класом.
Я так думаю шо то конкурс не тільки в моєму районі а Всеукраїнський, бо переможець їде на обласний.
Я хотіла б взяти участь у конкурсі. Поділіться досвідом може вже хтось брав участь в подібному конкурсі, перемагав, чи просто має що сказати.

ТУТ - методичні рекомендації та презентація про конкурс "Учитель року".

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
argun Дата: Вт, 26.08.2008, 21:58 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Також хотілось би почути поради бувалих, бо прийдеться брати участь у конкурсі вперше.
VV Дата: Ср, 27.08.2008, 01:15 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Можна лише побажати терпіння та сили, щоб це пережити. Збирайте всі наробки. Визначайтесь з системою свого викладання. А саме важливе - все це дуже гарно подайте (пісні, танці, новітні навороти тощо). Успіху!

У мене питання , можливо не в тему. Прийняла участь в "SAMSUNG Electronics Україна - Соціальна програма «Назустріч знанням»". Чекала на результати після 20 серпня. А тепер їхній сайт навіть не відкривається. Що робити? Адже хочеться взнати, хто переможці.

TetyanaT Дата: Ср, 27.08.2008, 07:49 | Повідомлення № 4
Тут живе...
Рейтинг: 12
Приймала участь у 1999 році.
Якщо маєте бажання, то беріть участь і перемагайте :)
Стаж роботи має бути не менше 5 років.
І важливо, щоб ваші учні мали перемоги в олімпіадах, конкурсах. Бо оцінюється і ваш досвід і ваші результати ( через навчання учнів).
Anatoli Дата: Ср, 27.08.2008, 08:11 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Quote (VV)
Прийняла участь в "SAMSUNG Electronics Україна - Соціальна програма «Назустріч знанням»". Чекала на результати після 20 серпня. А тепер їхній сайт навіть не відкривається.

Чому ж? Відкривається http://education.samsung.ua/essay2008.php
VV Дата: Пт, 29.08.2008, 16:46 | Повідомлення № 6
Часто заходить...
Дякую! Але нажаль, я не знайшла свою роботу там. Якщо хтось пройшов, кажіть проголосую за Вас.
"Можна лише побажати терпіння та сили, щоб це пережити." І собі того ж самого - теж прийматиму участь. Чекатиму з нетерпінням на Ваші поради!!!
argun Дата: Пт, 29.08.2008, 17:34 | Повідомлення № 7
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (VV)
А саме важливе - все це дуже гарно подайте (пісні, танці, новітні навороти тощо).

А який зв'язок між викладанням інформатики та звітом про роботу у вигляді танців та пісень.
Все це нагадує радянські часи, коли важливіше було не як ти працюєш, а як ти звітуєш.
Звідси і йде відношення до предмету інформатика у чиновників, більшість із яких сама ледь
володіє комп'ютером(принаймі у нас, зважаючи на депутатський корпус).
NataliyG Дата: Нд, 31.08.2008, 15:31 | Повідомлення № 8
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Доречі, ще одне повідомлення. Недавно нам ще з райво подали детальні положення конкурсу.
Кого цікавить то почитайте.
Прикріплення: Vchutelroku.rar(9Kb)
Ogorodets Дата: Ср, 03.09.2008, 02:04 | Повідомлення № 9
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Сегодня пришла телефонограмма из ГОРОО о том, что на конкурс "Учитель года" в нашей школе выставляется информатика. Вопрос: как отмазаться от участия в конкурсе "Учитель года"?
mouse Дата: Ср, 03.09.2008, 08:22 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Відмазатись??!?!?
Прийняти активну участь!!! Взяти хоча б в районі перше місце, потім ходити по школі і казати, якщо б не уроки в школі то й в області було б перше, якщо б матеріальну базу покращили б, той ще б і на Україні засвітились... <_<

Відредаговано: mouse - Ср, 03.09.2008, 08:23
Ogorodets Дата: Ср, 03.09.2008, 11:03 | Повідомлення № 11
Назавжди з нами
Вопрос остается в силе: как отмазаться от участия в конкурсе "Учитель года"?. Мне некогда физически: каждая суббота сентября и октября расписана по свадьбам+я подхватил 5 школ на фотографию (как выпускники, так и младшие классы).
А на школьной ниве потягаемся как-нибудь в другой раз...
TetyanaT Дата: Ср, 03.09.2008, 19:40 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Рейтинг: 12
Вас ніхто немає права заставити брати участь в конкурсі.
"телефонограмма из ГОРОО о том, что на конкурс "Учитель года" в нашей школе выставляется информатика" - така телефонограма не є правомірною.
Будь-який конкурс - добровільний.
Ви навіть повинні писати заяву з проханням взяти участь у конкурсі. ( у випадку, якщо ви хочете).
Вас можуть вмовляти ( адміністрація), якимось чином "давити" на вас.
Але ви маєте право не погоджуватись.
Головне, щоб адміністрація потім вас не дошкуляла відмовою.
В нас відмовилась вчителька біології ( якогось року).
Сказала, що за сімейними обставинами, які не може розголошувати.
Від неї відчипились.
Ogorodets Дата: Ср, 03.09.2008, 20:09 | Повідомлення № 13
Назавжди з нами
Это уже плюс. А то еще и МАН прицепили на меня. Ну с МАНом проще - пропихнем прошлогоднюю работу с заменой титульного листа (все равно никто не проверяет), а вот с "Учителем года" - реально спасибо, потому как первый раз с этим делом столкнулся и не знаешь как себя и вести.
VV Дата: Сб, 06.09.2008, 22:54 | Повідомлення № 14
Часто заходить...
SOS!!! допоможіть з педагогічною проблемою. Моя "особистісно-орієнтовне навчання" адміністрацію не влаштовує - вважають застарілою. Запропонуйте свої проблеми - буду щиро вдячна >:)
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 07.09.2008, 00:16 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Моя проблема по інформатиці - "Інноваційні методи контролю та оцінювання знань з інформатики".
Можливо, комусь пригодиться.
Моя проблема (440 Кб).
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2009 (Учитель року в номінації інформатика)
Сторінка 1 з 241232324»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.