Сб, 23.09.2017, 12:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Навчальні проекти (Обговорення додаткових завдань при вивченні інформатики)
Навчальні проекти
Yura_Shrol Дата: Чт, 20.03.2008, 11:15 | Повідомлення № 1
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Дуже часто звучала думка про використання навчальних проектів. Проекти можна використовувати і як додаткові завдання для кращих учнів, і як завдання для домашнього опрацювання. Проекти можуть використовуватися і як засіб впливу на учнів які "зазналися", вважають себе спеціалістами і те, що пояснює вчитель, для них вже все відоме. То нехай працюють над проектом і показують свої знання.
В той же час проекти повинні відповідати діючій програмі, їх потрібно правильно оцінювати.
Ось і пропоную в цій вітці форуму обговорити теми проектів, як їх краще застосовувати, оцінювати і т.ін.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 00:45
Ktara Дата: Чт, 20.03.2008, 13:28 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
я викорристовую міні-проекти, як підсумковий рівень. Наприклад. Захист презентації, захист малюнків, створених в графічному редакторі і.т.д.
svetik Дата: Вт, 25.03.2008, 20:44 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Применяю метод проектов на индивидуально-групповых занятиях в 7 классах, после каникул будет этап защиты.
Выполняли индивидуальные проекты, результаты ощутимы: повысился интерес к чтению, повысились оценки по разным предметам.
Учителя-предметники до сих пор удивляются энтузиазму с которым дети работали.
Особенно детям понравился поисковый этап.
dpi Дата: Ср, 26.03.2008, 09:55 | Повідомлення № 4
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Все правильньно, надо учить детей работать самостоятельно, самообразование!
Иначе в иституте - завал.
svetik Дата: Ср, 26.03.2008, 20:03 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Сегодня мне предложили с этими проектами поехать в Киев на форум Интел 18 апреля, понравились темы, содержание работ!
oleg_teacher Дата: Ср, 26.03.2008, 20:23 | Повідомлення № 6
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (svetik)
Сегодня мне предложили с этими проектами поехать в Киев

Вітаю. Бажаю перемогти. Усі праці мають бути гідно оцінені. Як ви вийшли на пропозицію поїхати в Київ?
Varkan Дата: Чт, 27.03.2008, 13:15 | Повідомлення № 7
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (svetik)
Применяю метод проектов на индивидуально-групповых занятиях в 7 классах,

В чому заключається метод?
Як ви це організовуєте?

SLKuty Дата: Чт, 27.03.2008, 13:31 | Повідомлення № 8
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Використовую часто. Причому можна робити проекти не тільки з інформатики, але і з інших предметів. Тоді учень отримує 2 оцінки в мене і в того вчителя.
головна умова - відповідність навчальному плану
тоді ці проекти можна використовувати на відкритих уроках і т.д.
svetik Дата: Чт, 27.03.2008, 20:05 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Когда я начала работать по этому методу, в университете скзали что "это не серьёзно, работа с картинками". Теперь наоборот, руковдитель планирует мои статьи в сборниках университета и выступления на конференциях. Результаты просто очень интересные. Дети получают удовольствие "от учения, читания, искания". Метод кстати еще до войны отечественной появилсся в союзе. Вот-так!
yanasklyar Дата: Нд, 11.05.2008, 15:03 | Повідомлення № 10
Тут живе...
Нагороди: 5
Рейтинг: 24
Багато про проєктну діяльність: суть, вимоги, структура..., у "Інформатика.Бібліотука", видавництва "Шкільний світ", травень, 2007 рік, "Проектна діяльність у школі"
Чи є в когось досвід проектної діяльності поза межами уроку. Хочу організувати і втілити в життя проєкт результатом якого повинно бути придбання школою проектора. Приблизний кошторис маю, план заходів теж приблизний є, тільки впевненості не вистачає, фактично робота полягає в організації збору коштів різними способами. Чула, що Польщі люди десь на селі не тільки не дали закрити школу, а ще й силоми громади преретворили цю школу у суперсучасну. Якщо в когось є досвід поділіться.

Відредаговано: yanasklyar - Нд, 11.05.2008, 15:14
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.05.2008, 17:38 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
yanasklyar, форум створений для того, щоб на ньому був корисний матеріал. Звідси прохання: відскануйте матеріал з "Інформатика. Бібліотека" про проектну діяльність за допомогою Fine Reader і закиньте на форум. Мені особисто дуже цікаво буде подивитись, гадаю, що ви багатьом допоможете. То як, допоможете?
Ktara Дата: Нд, 11.05.2008, 18:54 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Можу поки що надрукувати зміст. Якщо встигну за завтра, то викладу відсканований матеріал

Розділ 1. Проектна діяльність у школі.
І. Єрмаков. Компетентісний потенціал проектної діяльності.
В. Логвін. С. Набой. Проет як засіб методичної роботи
С. Черняєва. Методична робота - потенціал розвитку життєвої компетентності

Розділ 2. Вчимося проектувати
Взаємодія учня і вчителя у площині проектної діяльності. Матеріали роботи творчої групи педагогів Волинської області.
Т. Матвійчук. Проблематика успіху у проектній діяльності.
Ю. Немченко. Проект як форма підсумкової атестації.
Т. Анісімова. Оцінювання проектної діяльності учнів
Т. шубіна. Проектна діяльність як важливий аспект компетентності освіти школярів.
Н. Кемська. Абука проектної діяльності учнів початкової школи

Розділ 3. Через метод проектів - до виховної системи

О. Галицький. Навчаємо і виховуємо
О. Лебіга. Метод проектів - метод цілісного розв'язання учнем життєво значушої проблеми
Шепетівський пансіон: досвід проектної роботи
О. Шкарупа. Впровадження методу проектів у навчально-виховний процес сільської школи.
І. Завадська. Чарівний світ полотен Катерини Білокур. Проект.
А. Бех Обміняй цигарку на цукерку. Етапи роботи над проектом.
О. Охрімчук. Моя родина в роки Великої Вітчизняної війни. Проект.

Всього126 стр.

filnick Дата: Нд, 11.05.2008, 20:05 | Повідомлення № 13
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (svetik)
Сегодня мне предложили с этими проектами поехать в Киев на форум Интел 18 апреля, понравились темы, содержание работ!

Поділіться результатами. Також цікаво дізнатись, які теми проектів.
yanasklyar Дата: Вт, 13.05.2008, 21:18 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Нагороди: 5
Рейтинг: 24
Quote (Ковальчук_Олександр)
yanasklyar, форум створений для того, щоб на ньому був корисний матеріал. Звідси прохання: відскануйте матеріал з "Інформатика. Бібліотека" про проектну діяльність за допомогою Fine Reader і закиньте на форум. Мені особисто дуже цікаво буде подивитись, гадаю, що ви багатьом допоможете. То як, допоможете?

Про проекти відсканувала та відіслала за двома адресами указаними у правилах.
Якщо адміни вважатимуть за потрібне розмістять у приваиті.
Вибачте, якщо не зовсім гарно оформлено, майже не редагувала після сканування.
RUTA Дата: Вт, 13.05.2008, 21:46 | Повідомлення № 15
Я тут недавно...
Рейтинг: 9
В следующем учебном году планирую начать работу в программе I*EARN-Україна.

I*EARN - Міжнародна освітня та ресурсна мережа. За допомогою I*EARN учні більше 80 країн світу створюють спільні міжнародні та національні телекомунікаційні проекти за різними напрямками. В Україні ця програма запроваджується Ресурсно-методичним центром "АЙОРН". Зараз створена і працює національна мережа цієї програми.

Может у кого-нибудь уже есть опыт работы в этой программе? Поделитесь, пожалуйста.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Навчальні проекти (Обговорення додаткових завдань при вивченні інформатики)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.