Вт, 24.10.2017, 10:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2017 (Конкурс "Учитель року 2017" у номінації інформатика)
Учитель року 2017
PTetyana Дата: Вт, 31.01.2017, 16:56 | Повідомлення № 46
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Цитата Ktara ()
Обычно я отвечаю. что никакой конкурс не может служить подтверждением моего звания.
Підтримую, але це ми так говоримо. А нас перевіряють люди, які з цим не згодні і що? Йти шукати іншу роботу? Якщо в місті шкіл мало, а стільки років пропрацьовано? Хочеться доробити до пенсії і щоб ніхто при цьому тебе не клював, а причепитися завжди до чогось знайдеться. От у нас буде перевірка міська протягом лютого-березня, уже дали пам'ятку на 2 сторінки - що має бути і як має бути  :*
Ktara Дата: Вт, 31.01.2017, 17:08 | Повідомлення № 47
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Прикріплення: 6301205.jpg(100Kb)
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 31.01.2017, 18:32 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Класний комент. Треба його всім завучам показати.
gromko Дата: Вт, 31.01.2017, 20:25 | Повідомлення № 49
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Цитата SLKuty ()
Закінчився нарешті той жах. На уроці мені попалася дуже велика тема. Я аж вдома додивися що то було дві теми вкупі. Куди організатори дивилися? Я і урок провалив, звичайно. Одним словом ніякий з мене вчитель. Але якщо врахувати, що вчитель то моє хоббі то нормально.

Цитата PTetyana ()
Щиро Вас вітаю! Мене ж цей жах ще чекає, у нас чомусь пізніше.
А на рахунок уроку - взагалі ота "вистава" абсолютно нічого не показує, бо хтось уміє гарно по-акторськи виступити, та не вміє навчати, а комусь не вдаються театральні вистави, але людина дає гарні базові знання своїм учням. На мою думку - ліпший другий варіант, хоча у кожного свій погляд на це

Цитата SLKuty ()
головне відповідати критеріям. Вживати багато мудрих слів і технологій навчання.

Підкину свої "5 копійок". Кнкурс "Вчитель року" аж ніяк не "жах", тим більше, що ніхто не примушує приймати у ньому участь.
Головним мірилом перемоги у ньому є фахова компетентність та харизма. Вам пропонується показати, що ви дійсно кращі, що ви знаєте і вмієте навчати дітей, що ви розумієте, як це зробити і у доступній формі зможете зацікавити своєю роботою, ні не журі, а своїх колег.
Мав честь неодноразово приймати участь у цьому конкурсі, як і учасник, так і як член журі, і завжди говорив учасникам - серед вас немає програвших, навіть якщо ви програли в обласному етапі, ви вже переможці, оскільки ви перемогли на рівні району, і найголовніше - ви перемогли себе, зуміли подолати бар'єр байдужості і зуміли вибратись з "потенціальної ями" буденності. Так, було важко, але варто пам'ятати - перемог без поразок не буває.
SLKuty Дата: Ср, 01.02.2017, 11:42 | Повідомлення № 50
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Успіх — це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи ентузіазму

Успіх — це ще не крапка, невдача — це ще не кінець: єдине, що має значення, — це мужність продовжувати боротьбу.

Вінстон Черчилль
Ktara Дата: Ср, 01.02.2017, 13:40 | Повідомлення № 51
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Класний комент. Треба його всім завучам показати.
Ага. Периодически у меня в ленте всплывают его тексты :) С чем-то согласна. с чем-то нет. 
Но здесь действительно есть рациональное зерно. ни одним нормативным актов не указано про конспект, про проверки :) Это идет от методистов РУО, кроме того, в обязательном порядке замы должны все свои анализы посещенных уроков подшить в папочку для будующих проверок.
Но при этом нет ни одного акта, который бы это предпесывал делать :) Ну кто ж будет спорить с РУО.
fox11 Дата: Ср, 01.02.2017, 18:04 | Повідомлення № 52
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Цитата gromko ()
Кнкурс "Вчитель року" аж ніяк не "жах", тим більше, що ніхто не примушує приймати у ньому участь.
Согласен, поэтому не принимаю участие. А лучший я или нет пусть расскажут дети, их показатели. Меня это устраивает.
Сейчас чтобы стать лучшим среди своих коллег, нужно любить детей, хорошо знать С++ или Java или Python ну и PHP, остальное приложится само собой. Казалось бы, что может быть проще? Не хотят многие учителя этим заниматься.

Відредаговано: fox11 - Ср, 01.02.2017, 18:05
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 02.02.2017, 04:20 | Повідомлення № 53
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата fox11 ()
А лучший я или нет пусть расскажут дети, их показатели.

Ніхто нічого нікому не розкаже. Діти прийшли до школи, щоб отримати освітню послугу - отримали й пішли. Так само, як інші люди приходять в перукарню, щоб підстригтись. Просто трохи на довше затримуються.
Трохи тішить, що дехто з учнів справді запам'ятовує ім'я вчителя і те, що той намагався навчити. Але ж ми розуміємо що це - правий край розподілу Гауса
Jimik Дата: Чт, 02.02.2017, 19:53 | Повідомлення № 54
Тут живе...
Рейтинг: 18
Шановні форумчани. Хто брав участь у конкурсі "Учитель року" в обласному етапі, поділіться, що  у Вас було на практичну роботу (програмування чи ІТ чи те і те)?
volevikt Дата: Чт, 02.02.2017, 20:06 | Повідомлення № 55
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Цитата Jimik ()
що  у Вас було на практичну роботу (програмування чи ІТ чи те і те)?
Участь не брала, але моя подруга була учасником.
Було завдання: зробити 2 задачі з програмування і створити базу даних.

До речі, можливо, хтось підкаже, як у базах даних можна провести обчислення в полі Вік, якщо є в таблиці поле Дата народження з повними даними: число.місяць.рік.
Розумію, що тип поля Вік буде, скоріше за все, обчислювальний. Тоді як правильно записати вираз через Побудовник виразів?
swetikccc Дата: Чт, 02.02.2017, 20:20 | Повідомлення № 56
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Цитата volevikt ()
До речі, можливо, хтось підкаже, як у базах даних можна провести обчислення в полі Вік, якщо є в таблиці поле Дата народження з повними даними: число.місяць.рік.
О це я знаю, є функція DateDiff

Відредаговано: swetikccc - Чт, 02.02.2017, 20:23
volevikt Дата: Чт, 02.02.2017, 20:23 | Повідомлення № 57
Перспективна вчителька
Цікаво, де Ви її знайшли?

Трішки помудрувала і склала такий вираз: Fix((DateSerial(2017;2;2)-[Дата])/365)
Працює коректно. От тільки використала функцію DateSerial і вручну прописала сьогоднішню дату. (
Jimik Дата: Чт, 02.02.2017, 22:04 | Повідомлення № 58
Тут живе...
Рейтинг: 18
Реалізував таким чином, потратив 3 хв: CInt((Дата()-[Таблица1]![Дата])/365) - офіс 2013

Відредаговано: Jimik - Чт, 02.02.2017, 22:06
volevikt Дата: Чт, 02.02.2017, 22:10 | Повідомлення № 59
Перспективна вчителька
Цитата Jimik ()
Реалізував таким чином, потратив 3 хв: CInt((Дата()-[Таблица1]![Дата])/365) - офіс 2013
В Access?
swetikccc Дата: Чт, 02.02.2017, 22:12 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Цитата swetikccc ()
О це я знаю, є функція DateDiff
О, це цікава функція, вона є і  в Екселі, але вводити її потрібно тільки вручну, чому так~

Возраст1 : DateDiff ("yyyy"; [Экз]![Дата рождения]; [Экз]![Дата экзамена]) - определяет возраст студента на момент сдачи экзамена в годах;
~  Возраст2: DateDiff("m"; [Экз]![Дата рождения]; [Экз]![Дата экзамена]) - определяет возраст студента на момент сдачи экзамена в месяцах.
щось там з правами на використання чи щось інше
Забув написати в ексель з одним f і аргументи зеркально розташовані

Відредаговано: swetikccc - Чт, 02.02.2017, 22:16
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2017 (Конкурс "Учитель року 2017" у номінації інформатика)
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.