Нд, 19.11.2017, 08:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2017 (Конкурс "Учитель року 2017" у номінації інформатика)
Учитель року 2017
SLKuty Дата: Сб, 28.01.2017, 18:34 | Повідомлення № 31
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Закінчився нарешті той жах. На уроці мені попалася дуже велика тема. Я аж вдома додивися що то було дві теми вкупі. Куди організатори дивилися? Я і урок провалив, звичайно. Одним словом ніякий з мене вчитель. Але якщо врахувати, що вчитель то моє хоббі то нормально. :)
volevikt Дата: Сб, 28.01.2017, 19:27 | Повідомлення № 32
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Цитата SLKuty ()
Я і урок провалив, звичайно. Одним словом ніякий з мене вчитель.
Не варто оцінювати себе занадто критично за одним окремим уроком, який проводився на "чужих" дітях у незнайомому Вам класі на інших ПК, ще й здвоєний.
Впевнена, що Ви гарний вчитель і фахівець, а невдале випробування на конкурсі "Учитель року" - це не показник. 
Не засмучуйтеся.
Одне те, що Ви прийняли участь в конкурсі, робить Вас переможцем, бо Ви перемогли себе, погодившись на участь у змаганнях.
Творчості та наснаги Вам, натхнення та успіхів у професійній діяльності! 
PTetyana Дата: Пн, 30.01.2017, 11:11 | Повідомлення № 33
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Цитата SLKuty ()
Закінчився нарешті той жах.
Щиро Вас вітаю! Мене ж цей жах ще чекає, у нас чомусь пізніше.
А на рахунок уроку - взагалі ота "вистава" абсолютно нічого не показує, бо хтось уміє гарно по-акторськи виступити, та не вміє навчати, а комусь не вдаються театральні вистави, але людина дає гарні базові  знання своїм учням. На мою думку - ліпший другий варіант, хоча у кожного свій погляд на це...

Відредаговано: PTetyana - Пн, 30.01.2017, 15:04
SLKuty Дата: Пн, 30.01.2017, 14:03 | Повідомлення № 34
Монтажер
головне відповідати критеріям. Вживати багато мудрих слів і технологій навчання.
swetikccc Дата: Пн, 30.01.2017, 14:21 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Цитата SLKuty ()
головне відповідати критеріям. Вживати багато мудрих слів і технологій навчання.
І буде вам... B)

Відредаговано: swetikccc - Пн, 30.01.2017, 20:40
tana256 Дата: Пн, 30.01.2017, 20:22 | Повідомлення № 36
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Я теж погоджуюсь з volevikt
Код
те, що Ви прийняли участь в конкурсі, робить Вас переможцем, бо Ви перемогли себе, погодившись на участь у змаганнях.
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 31.01.2017, 02:26 | Повідомлення № 37
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата SLKuty ()
Закінчився нарешті той жах.

Якесь дивне сприйняття процесу. Справді так цікавив кінцевий результат, що процес видався жахом? Як на мене, на конкурси треба дивитись спокійніше: хтось оголошує конкурс і формулює якісь правила. Бажаючі беруть участь. Правила не ідеальні, оскільки організатор конкурсу теж не ідеальний. Конкурсанти знаходяться в рівних умовах (?). Отже, особливих претензій виникнути не має. Звідки береться "жах"?

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Вт, 31.01.2017, 02:27
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 31.01.2017, 02:33 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Цитата PTetyana ()
Мене ж цей жах ще чекає,

Та що ж таке з цим жахом!!?? Брав участь в конкурсі "Вчитель року" 4 рази (обласний етап; раз - переможець, потім - лауреат). Завжди їхав з однаковим настроєм - поспілкуватися з колегами. Жодного разу не прогадав. А те, що для спілкування доводилось якусь папку робити - специфіка процесу, не більше.
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 31.01.2017, 02:33 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Як на мене, не треба "молитись" на організаторів конкурсів. Вони чомусь вирішили, що можуть роздавати дипломи. Ви чомусь вирішили, що Вам цей диплом потрібний. Дійте в межах цієї парадигми :)

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Вт, 31.01.2017, 02:36
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 31.01.2017, 02:39 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Цитата SLKuty ()
головне відповідати критеріям

Ого! А може, головне - формувати критерії? Що за комплекс не повноцінності? :)
SLKuty Дата: Вт, 31.01.2017, 10:31 | Повідомлення № 41
Монтажер
До організаторів претензій нема. Не мені їх судити. Жах в тому, що всі свята пройшли в  підготовці до наступних етапів. Вдосвіта вставати їхати мерзнути стояти під дверима, переживати як студент на сесії. Ті всі їхні критерії не мають нічого спільного з реальними уроками в нормальній школі. Ми всі в своїх школах справді формуємо свої критерії і за ними працюємо.
Ktara Дата: Вт, 31.01.2017, 10:41 | Повідомлення № 42
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Конкурс - это определенный этап в жизни. Видать этот этап был нужен. Прошли, сделали выводы - живем дальше :) Меня много раз пытались и у говорить, и заставить пойти на этот конкурс. Не пошла :) Видать я еще не доросла до того. что мне нужен этот етап в жизни. :)
PTetyana Дата: Вт, 31.01.2017, 10:51 | Повідомлення № 43
Прописаний назавжди
Рейтинг: 51
Цитата Пилипчук_О_П ()
Завжди їхав з однаковим настроєм - поспілкуватися з колегами.
Ніхто не каже, що це погано. Але погодьтеся виступати на публіку чи проводити урок, коли на тебе дуже уважно дивиться і оцінює повно людей - для більшості людей важко чисто психологічно. І нерви потім довго треба відновлювати. Я часто беру участь у різних заочних конкурсах, семінарах... але оці виступи на публіку не моє. 
Цитата Ktara ()
Меня много раз пытались и у говорить, и заставить пойти на этот конкурс.
Так щоб заставляти у нас не було, але коли є звання то усі чекають від тебе підтвердження цього звання на усяких заходах подібного типу, знову ж таки атестація що 5 років  :)
Ktara Дата: Вт, 31.01.2017, 12:16 | Повідомлення № 44
Перспективна вчителька
Цитата PTetyana ()
Ніхто не каже, що це погано. Але погодьтеся виступати на публіку чи проводити урок, коли на тебе дуже уважно дивиться і оцінює повно людей - для більшості людей важко чисто психологічно. І нерви потім довго треба відновлювати. Я часто беру участь у різних заочних конкурсах, семінарах... але оці виступи на публіку не моє.
 Я не боюсь выступать на публику :) 
Самое мое страшное выступление - это когда я проходила сертификацию на бизнес-тренера и мне надо было провести 2-х дневный семинар-тренинг для действующих директоров предприятий Украины. И за этим еще наблюдала комиссия. Ото было страшно. После этих 2-х дней мне уже все равно перед кем выступать :) 
Что я не терпеть ненавижу,  когда этот весь процесс надо описать, например тоже выступление. У меня за спиной много выступлений на Всеукраинских семинарах. И всегда там надо писать выступление. которое сдаешь (для отчетности видать). всегда это происходило так - я писала это выступление, с умными словами, терминологий и т.д. Честно его сдавала перед началом семинара. А потом выходила, смотрела в лица людей, которые сидели в зале и...... говорила совсем другой текст, который на ходу писался в голове :)
Меня уже потом спрашивали - зачем я пишу текст, который даже не вспоминаю. На что честно отвечала "Ну согласно требованиям, сказали сдать - сдала" :)
Ktara Дата: Вт, 31.01.2017, 12:18 | Повідомлення № 45
Перспективна вчителька
Цитата PTetyana ()
Так щоб заставляти у нас не було, але коли є звання то усі чекають від тебе підтвердження цього звання на усяких заходах подібного типу, знову ж таки атестація що 5 років
  Обычно я отвечаю. что никакой конкурс не может служить подтверждением моего звания. так как для этого нужна система уроков и их результативность. А один урок. проведеный в чужой школе на чужих детям покажет максимум мою стрессоустойчивость и то, что я таки знаю. чтотакое предмет информатика. ну никак не подтвердит звание или категорию :)

И да, меня сложно (ладно. практически нереально) заставить сделать то, чего я не хочу :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2017 (Конкурс "Учитель року 2017" у номінації інформатика)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.