Пн, 25.09.2017, 09:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2017 (Конкурс "Учитель року 2017" у номінації інформатика)
Учитель року 2017
volevikt Дата: Чт, 08.12.2016, 21:13 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 188
Тема створена для інформаційної підтримки вчителів, які виявили бажання брати участь у конкурсі "Учитель року - 2017" (номінація "інформатика").

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст, будуть видалятись без попередження!!!
SLKuty Дата: Сб, 24.12.2016, 19:31 | Повідомлення № 2
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Тільки в нас він "Учитель року 2017".  Я знову надумав брати участь у обласному етапі. Поки що йду нормально - четверта позиція. Останній конкурс "Майстер-клас" відбувся в п'ятницю. Тривав до самого вечора і результати на сторінці будуть у понеділок. Як дочекатися - не уявляю бо маю на нього велику надію. Можу піднятися на одну, або на дві позиції.  Корупції поки що не помічав. Кому цікаві матеріали учасників то вони тут    http://www.ippo.if.ua/index.p....-2017-1
volevikt Дата: Сб, 24.12.2016, 19:41 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Цитата SLKuty ()
Я знову надумав брати участь у обласному етапі.
Захоплююся Вашим ентузіазмом. Я навряд чи колись зважуся на повторний "подвиг".)))
Вистачило одного разу.)

Цитата SLKuty ()
Тільки в нас він "Учитель року 2017"
Маю прохання до адміністраторів, виправити рік в назві гілки.

Цитата SLKuty ()
Як дочекатися - не уявляю бо маю на нього велику надію.
Успіхів Вам, Олександре! 
SLKuty Дата: Сб, 24.12.2016, 20:11 | Повідомлення № 4
Монтажер
Рейтинг: 103
Дякую. Я вже третій раз. То напевно шкідлива звичка.  Не знаю нащо воно мені на мою сиву голову, але ще маю розробки і маю що показати іншим. З відбіркового етапу привіз ще кілька  цікавих ідей і як знайду час то реалізую і ще раз поїду.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 25.12.2016, 02:11 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Цитата SLKuty ()
Як дочекатися - не уявляю бо маю на нього велику надію. Можу піднятися на одну, або на дві позиції.

Брав участь 4 рази. Спочатку переможець обласного етапу (коли інформатика була вперше), потім тричі лауреат. Аж потім звернув увагу, що є люди, яких результат конкурсу справді цікавить... Вже два пропустив. Як кажуть: не зарікайся :)
Bandalak Дата: Нд, 25.12.2016, 09:08 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Брав участь 2 рази. Перший раз ще пацаном у перші роки роботи. Другий і останній раз у 2006 році, попав в призери. З мене досить!
volevikt Дата: Нд, 25.12.2016, 09:36 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька
Брала участь у конкурсі перший і останній раз у 2009 році.
Вбачаю в цьому свої плюси і мінуси.
Мінуси не описуватиму.
З плюсів - це поштовх до подальшої активної і творчої роботи.
Приємно вражена тим, що є люди, які повторно приймають участь у конкурсі.  :o
Scrooge Дата: Нд, 25.12.2016, 10:12 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 4
Яким чином участь та перемога у конкурсі "Учитель року" стимулює подальше зростання фахової майстерності вчителя? Зрозуміло - пошана, заздрісні погляди колег, диплом лауреата, безсоння, витрачені нерви та кошти на підготовку... Матеріально все це якось компенсується(хоча б так - переможцю районного етапу - 5 тис. грн, обласного - 25 тис. грн, всеукраїнського - 100 тис. грн), чи залишається "совковий" принцип - переможцю "почет и уважение" ?
volevikt Дата: Нд, 25.12.2016, 10:22 | Повідомлення № 9
Перспективна вчителька
Цитата Scrooge ()
Яким чином участь та перемога у конкурсі "Учитель року" стимулює подальше зростання фахової майстерності вчителя?

Особисто для мене це моральний стимул.
Те, що зайняла в області ІІІ місце, змусило мене більше працювати над вдосконаленням своєї фахової майстерності. В першу чергу, хотіла довести сама собі, що можу ще краще. 

Цитата Scrooge ()
Матеріально все це якось компенсується(хоча б так - переможцю районного етапу - 5 тис. грн, обласного - 25 тис. грн, всеукраїнського - 100 тис. грн)

Не знаю, як це відбувалося і відбувається в інших районах і областях, але в далекому 2009-му за перемогу в районному етапі конкурсу отримала 0 грн., за ІІІ місце в обласному етапі - 400 грн. + набір тарілок))).
Scrooge Дата: Нд, 25.12.2016, 10:53 | Повідомлення № 10
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 4
Цитата volevikt ()
Цитата Scrooge ()
Яким чином участь та перемога у конкурсі "Учитель року" стимулює подальше зростання фахової майстерності вчителя?

Особисто для мене це моральний стимул.
Те, що зайняла в області ІІІ місце, змусило мене більше працювати над вдосконаленням своєї фахової майстерності. В першу чергу, хотіла довести сама собі, що можу ще краще.

Цитата Scrooge ()
Матеріально все це якось компенсується(хоча б так - переможцю районного етапу - 5 тис. грн, обласного - 25 тис. грн, всеукраїнського - 100 тис. грн)

Не знаю, як це відбувалося і відбувається в інших районах і областях, але в далекому 2009-му за перемогу в районному етапі конкурсу отримала 0 грн., за ІІІ місце в обласному етапі - 400 грн. + набір тарілок))).

Дякую, пані Олено, вражений Вашою наполегливістю та почуттям обов'язку. Бачу, що система спрямована на те, щоб вбивати творчу індивідуальність та фахову майстерність вчителя, на жаль
gry Дата: Нд, 25.12.2016, 15:31 | Повідомлення № 11
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Цитата Bandalak ()
Брав участь 2 рази. Перший раз ще пацаном у перші роки роботи. Другий і останній раз у 2006 році, попав в призери. З мене досить!
Аналогічно. тільки на 2006 , а 2016... Район розпався на ОТГ (об. тер.громади), залишилося 8 із 24 шкіл під "егідою" району, ну і прийшлось...
beregok Дата: Нд, 25.12.2016, 15:56 | Повідомлення № 12
Прописаний назавжди
Рейтинг: 33
Цитата Scrooge ()
переможцю районного етапу - 5 тис. грн

В нас переможцю районного етапу 500 грн.
oksanka120 Дата: Нд, 25.12.2016, 19:10 | Повідомлення № 13
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Цитата Scrooge ()
Дякую, пані Олено, вражений Вашою наполегливістю та почуттям обов'язку. Бачу, що система спрямована на те, щоб вбивати творчу індивідуальність та фахову майстерність вчителя, на жаль
я якщо на пенсію не піду, то обовязково візьму участь у цьому конкурсі і подьоргаю кістьми, мо що получиться, я ж ще не така стара, потрібно спробувати
volevikt Дата: Нд, 25.12.2016, 19:38 | Повідомлення № 14
Перспективна вчителька
Цитата oksanka120 ()
і подьоргаю кістьми

Цього замало.
Але, якщо дійсно є бажання приймати участь у конкурсі, потрібно серйозно до нього готуватися.
Почніть з друку власних розробок у пресі. Це дасть Вам можливість почути думку фахівців про свій рівень. Хоча...
oksanka120 Дата: Нд, 25.12.2016, 19:50 | Повідомлення № 15
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Цитата volevikt ()
Почніть з друку власних розробок у пресі. Це дасть Вам можливість почути думку фахівців про свій рівень. Хоча...
це даремна робота, потім випускають матеріал, його тирять, а потім за свій видають інші вчителі, та цапи їх нюхали B)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2017 (Конкурс "Учитель року 2017" у номінації інформатика)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.