Пт, 23.06.2017, 20:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » ІІ Дистанційний турнір з інформаційних технологій (Обговорення організаційних моментів, завдань змагання)
ІІ Дистанційний турнір з інформаційних технологій
greg-95 Дата: Ср, 02.07.2014, 16:17 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Думаю є сенс створити нову гілку, адже та надто насичена. Розпочалася реєстрація на ІІ Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді. Цього року маємо чудову новину - маємо власний потужний сервер, тому є надії якщо не на відсутність технічних проблем, то на зменшення їх кількості та пришвидшення їх вирішення. Велика кількість освітян вже отримали повідомлення щодо реєстрації, з радістю надам відповіді на усі питання, що вас цікавлять.
Щодо нововведень:
  • ми відмовились від ідеї координаторів, учні тепер власноруч реєструються і власноруч відповідають за свої дії (це зручніше для нас і не потребує додаткових трат часу на початку навчального року з боку вчителів);
  • оновлено офіційний сайт (чи базовий ресурс, як за Положенням) як у плані дизайну, так і в плані функціональності: відтепер учасник може власноруч переглянути файл свого розв'язання, яким він дійшов до сервера; обмеження на розмір файлу встановлено на рівні 24 Мб замість 8 Мб минулого року; в межах ресурсу проводитиметься апеляція результатів; більш чіткою та прозорою буде дискваліфікація робіт та учасників;
  • у змагання з'явилися спонсори, які презентуватимуть переможцям приємні сюрпризи;
  • змагання тепер проводиться майже весь рік: з вересня по лютий, в два етапи: перший (заочний) - два-три тури; другий (очний) - один тур з можливим тестуванням, в корпусах КНУ ім. Т. Шевченка;
  • після перевірки робіт другого етапу відбудеться офіційне закриття та вручення дипломів і призів.

Також ми знаходимось за крок від започаткування Всеукраїнської Інтернет-олімпіади, тому цілком реальним є відрядження двох учнів 10 та двох 11 класу на Всеукраїнську учнівську олімпіаду з ІТ поза звичайною квотою.

З повагою, Гогерчак Григорій

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 19:49
ikt Дата: Вт, 22.07.2014, 17:55 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
Рейтинг: 6
Хочеться уточнити, чи відбуватиметься додаткова реєстрація членів журі (я вже подавав заяву, Ви її прийняли).
greg-95 Дата: Пт, 25.07.2014, 02:55 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Як тільки склад оргкомітету та журі буде затверджено відповідним наказом, оргкомітет одразу опублікує відповідний лист. Поки залишається і нам, і вам тільки чекати.
ikt Дата: Пт, 25.07.2014, 19:06 | Повідомлення № 4
Я тут недавно...
Цитата greg-95 ()
Як тільки склад оргкомітету та журі буде затверджено відповідним наказом, оргкомітет одразу опублікує відповідний лист. Поки залишається і нам, і вам тільки чекати.
Дякую за відповідь!
greg-95 Дата: Вт, 12.08.2014, 14:38 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Олiмпiаду з ІКТ цього року вирішили не проводити з огляду на економiю. Проведення Дистанційного турніру у зв'язку з цим пiд питанням.

Додано (12.08.2014, 13:38)
---------------------------------------------
mon.gov.ua/files/normative/2014-08-11/2705/918.rar

ikt Дата: Вт, 12.08.2014, 21:47 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Цитата ikt ()
Олiмпiаду з ІКТ цього року вирішили не проводити з огляду на економiю. Проведення Дистанційного турніру у зв'язку з цим пiд питанням.
Шкода. Коли орієнтовно буде оголошено рішення?
greg-95 Дата: Вт, 12.08.2014, 22:00 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Пiсля завершення консультацiй з МОН.
ikt Дата: Вт, 19.08.2014, 22:35 | Повідомлення № 8
Я тут недавно...
"Також повідомляємо, що Дистанційний турнір буде проведено згідно з графіком".
Джерело: http://it.upml.knu.ua/news.php?id=51

Отже, Дистанційний турнір все ж відбудеться.
greg-95 Дата: Ср, 20.08.2014, 00:14 | Повідомлення № 9
Часто заходить...
Турнір відбудеться. А от в якому форматі - вирішується наразі з МОН. Тому поки не видано жодних наказів про проведення змагання цього навчального року. Найбільш ймовірна дата видання наказу - вересень.
ikt Дата: Нд, 05.10.2014, 01:36 | Повідомлення № 10
Я тут недавно...
На сайті турніру вже є орієнтовний розклад проведення турів олімпіади, однак немає наказу про склад оргкомітету й журі, як Ви обіцяли. Залишився тиждень до ймовірного початку. Чи є якийсь прогрес у цьому питанні?
greg-95 Дата: Нд, 05.10.2014, 13:21 | Повідомлення № 11
Часто заходить...
Все, що від нас залежить в публікації наказу, ми вже подали. Очікуємо.
Питання реєстрації членів журі буде вирішено найближчим часом.
volevikt Дата: Пн, 06.10.2014, 12:43 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 177
Дуже шкодую, що мої учні не зареєструвалися на цей турнір... (півтора місяці була на лікарняному, а вчитель, що мене заміняв, не проконтролював).
Даний турнір на сьогоднішній день є досить актуальним у зв'язку з відсутністю у цьому навчальному році олімпіади з ІКТ.
Удачі організаторам турніру та успіхів всім його учасникам!
greg-95 Дата: Пн, 06.10.2014, 13:09 | Повідомлення № 13
Часто заходить...
Дуже дякуємо :)
TetyanaT Дата: Вт, 07.10.2014, 09:33 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Рейтинг: 12
Олiмпiаду з ІКТ цього року вирішили не проводити з огляду на економiю.
А чи буде повернута ця олімпіада в перелік
основних  чи це вже остаточне рішення?
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 07.10.2014, 11:32 | Повідомлення № 15
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 272
Читав, що зменшення кількості олімпіад стосується лише цього навчального року.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » ІІ Дистанційний турнір з інформаційних технологій (Обговорення організаційних моментів, завдань змагання)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.