Вт, 24.10.2017, 07:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 6«123456
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2013 (Створбвала в 2009 відчуваю відповідальність і створюю знову.)
Учитель року 2013
NataliyG Дата: Сб, 16.02.2013, 17:15 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я в друге була учасником конкурсу "Учитель року" у номінації учитель інформатики. Більше не буду! Цього року конкурс (моя думка) був менш цікавий як в 2009. В 2009 я і цього року брала участь в обласному етапі. На майстеркласах (2009) побачила цікаві теорії і думки, щодо вирішення якихось конкретних проблем. Цього року це був набір контенту, який можна зробит засобами інформаційних технологій. Так я не все знала і вміла. Однак я таке б зробила, якби у мене була така проблема. Тобто нічого нового для себе я не взяла. Я не перемогла в конкурсі і можливо, хто мене знає (був у журі чи учасник) подумають, що це у мені говорить образа. Ні я не вважаю свою участь поразкою. Просто хобіло б ся, щоб цей конкурс був представленням якихось нових ідей, принципових позицій щодо якісних змін у нашій системі освіти, а не просно набором яскравих "презентацій". Що дадуть ці цікаві навчальні контенти середньостатистичному учню (чи учителю). Чи повинен існувати такий безсенсовний конкурс.
Вибачайте усі хто вважає, що я його чимось образила. Просто намагаюся бути відвертою.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 00:34
executiwe Дата: Вт, 23.04.2013, 20:17 | Повідомлення № 76
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 16

Цитата
50 тис. грн. - суттєва надбавка до заробітної плати
Звідки такі цифри? Лише 5000 грн, ще і налоги здеруть!
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 23.04.2013, 22:16 | Повідомлення № 77
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Цитата взята з повідомлення 1 квітня )
gvmir Дата: Ср, 24.04.2013, 00:00 | Повідомлення № 78
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Цитата (NataliyG)
Та теми однозначно важкі. Просто мода тепер така чим більше мудрих слів тим краще.
Так, однозначно. Але так ми рухаємося: а чи в бік прогресу чи регресу, - це вже питання історії, яка дасть оцінку згодом, головне - це сіяти розумне, добре, вічне, а незабаром - ВІДПУСТКА, вже трішки залишилося. 

Всім учасникам заздрю лише в одному: вони мали чудову нагоду поспілкуватися на різні освітянські теми та поділитися між собою досвідом, це більше важить, ніж конкурс. А те, що Мотурнак переможе, я знав ще на обласному конкурсі, так як казав колегам, так і сталося. З чим щиро його і ВІТАЮ. Ми з одного ВУЗу, лише факультети різні.

Додано (23.04.2013, 23:00)
---------------------------------------------

Цитата (SLKuty)
А декілька взагалі невідомо як попали на конкурс
Та світ не без добрих людей!
badger Дата: Вт, 21.05.2013, 20:08 | Повідомлення № 79
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
http://www.youtube.com/user/urgovua - відео-записи майстер-класів та відкритих уроків конкурсу. є дуже цікаві речі
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2013 (Створбвала в 2009 відчуваю відповідальність і створюю знову.)
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.