Сб, 16.12.2017, 22:28
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2013 (Створбвала в 2009 відчуваю відповідальність і створюю знову.)
Учитель року 2013
NataliyG Дата: Сб, 16.02.2013, 16:15 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я в друге була учасником конкурсу "Учитель року" у номінації учитель інформатики. Більше не буду! Цього року конкурс (моя думка) був менш цікавий як в 2009. В 2009 я і цього року брала участь в обласному етапі. На майстеркласах (2009) побачила цікаві теорії і думки, щодо вирішення якихось конкретних проблем. Цього року це був набір контенту, який можна зробит засобами інформаційних технологій. Так я не все знала і вміла. Однак я таке б зробила, якби у мене була така проблема. Тобто нічого нового для себе я не взяла. Я не перемогла в конкурсі і можливо, хто мене знає (був у журі чи учасник) подумають, що це у мені говорить образа. Ні я не вважаю свою участь поразкою. Просто хобіло б ся, щоб цей конкурс був представленням якихось нових ідей, принципових позицій щодо якісних змін у нашій системі освіти, а не просно набором яскравих "презентацій". Що дадуть ці цікаві навчальні контенти середньостатистичному учню (чи учителю). Чи повинен існувати такий безсенсовний конкурс.
Вибачайте усі хто вважає, що я його чимось образила. Просто намагаюся бути відвертою.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 23:34
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 19.02.2013, 01:55 | Повідомлення № 46
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Цитата (gvmir)
... матеріали доступні в мережі, teach.gvmir.com - качайте. Причипитися завжди є до чого у всіх. Критикувати не ціпом махати.

Я щось писав про критику? Критикують готовий твір, а на конкурс багато учасників подають сирий матеріал, навіть не запропонувавши його прочитати комусь із колег. А свіже око членів журі "чіпляється" за огріхи. Це погіршує враження про роботу.

Прочитав невеликий фрагмент з teach.gvmir.com. Результат надіслав поштою.
KulAlex Дата: Вт, 19.02.2013, 05:29 | Повідомлення № 47
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Цитата (gvmir)
А це ви в Пилипчука і Ко спитайте, вони в приваті сговорюються і потім ну, давай клювати:
Дякую за підказку, а я то думав, як я з кумом спілкуюся B) B) B)
SLKuty Дата: Вт, 19.02.2013, 11:35 | Повідомлення № 48
Монтажер
Рейтинг: 103
Всім привіт!
Дав дітям завдання і маю вільну хвилинку
Дякую всім за розуміння, і підтримку
Я від природи спокійний і врівноважений. Злість і обурення минуло дуже швидко.
Насправді такі поразки мобілізують людину, заставляють думати, творити щось нове. 
В мене вже сотня нових ідей
Наступного разу я не піду на конкурс, а через раз - ще подумаю 
Цікаво знати чи підніметься "Вчитель року" вище зелених кружечків і цукерків чи ні.
Тільки не знаю чи захочу приймати участь - мені вже 40, а буде більше....
gvmir Дата: Вт, 19.02.2013, 11:49 | Повідомлення № 49
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Цитата (SLKuty)
Всім привіт! Дав дітям завдання і маю вільну хвилинку
Дякую всім за розуміння, і підтримку
Я від природи спокійний і врівноважений. Злість і обурення минуло дуже швидко.
Насправді такі поразки мобілізують людину, заставляють думати, творити щось нове. 
В мене вже сотня нових ідей
Наступного разу я не піду на конкурс, а через раз - ще подумаю 
Цікаво знати чи підніметься "Вчитель року" вище зелених кружечків і цукерків чи ні.
Тільки не знаю чи захочу приймати участь - мені вже 40, а буде більше....

Як мені доповіла "циганська пошта", компанія Майкрософт і далі планує широке насадження "політики масового споживання її програмних продуктів" (а для цього потрібно виховувати слухняне нове покоління користувачів у масштабах не тільки України, а світу), тому кружечки не зникнуть, зміниться тільки їх колір.
swetikccc Дата: Вт, 19.02.2013, 16:09 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Цитата (gvmir)
Як мені доповіла "циганська пошта", компанія Майкрософт і далі планує широке насадження "політики масового споживання її програмних продуктів" (а для цього потрібно виховувати слухняне нове покоління користувачів у масштабах не тільки України, а світу), тому кружечки не зникнуть, зміниться тільки їх колір.
Шановний
Закривайте уже все це.
Всі чудово знають як у нас проходять конкурси, наукові роботи.
Можливо б і до дитячих олімпіад добралися, але.......
Продивився Ваші матеріали, досить пристойні.
Для чого потрібне форматування не розкрите(простою мовою) 
Нам потрібні адреси вмісту(найкраща аналогія морський бій)
Можливо таки потрібно трохи кружечків добавляти, для виділення суті.

Відредаговано: swetikccc - Вт, 19.02.2013, 16:24
gvmir Дата: Вт, 19.02.2013, 22:10 | Повідомлення № 51
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Цитата (swetikccc)
Закривайте уже все це. Всі чудово знають як у нас проходять конкурси, наукові роботи.
Можливо б і до дитячих олімпіад добралися, але.......
Продивився Ваші матеріали, досить пристойні.
Для чого потрібне форматування не розкрите(простою мовою) 
Нам потрібні адреси вмісту(найкраща аналогія морський бій)
Можливо таки потрібно трохи кружечків добавляти, для виділення суті.

Прийнято, розбавимо кружечками. Але це вже буде друга серія, десь на семінарі або у повсякденній діяльності у школі.
NataliyG Дата: Вт, 19.02.2013, 23:28 | Повідомлення № 52
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (SLKuty)
Злість і обурення минуло дуже швидко.
Це дуже добре, як на мен то це добре що є такий форум де можна виразити злість і обурення і тоді воно швидше мене.
Я думаю, що метою такого конкурсу має бути не кольорові кружечки і цукерки, і по великому рахунку навіть не рівень теоретичних знань конкурсанта (хоча таке враховуватися має), а цінність ідеї яку представляє конкурсант її новизна, і те яким чином ця ідея може вплинути на таку непросту систему нашої освіти. Тобто, що з того конкурсу тим простим учням і вчителям. От як би було так, а ще якби ці ідеї мали якусь вагу (при формуванні навчальних програм наприклад) тому конкурсу ціни не було б. А так: "подивіться як я гарно вмію зробити програму чи презентацію", ні для мене це більше не цікаво.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 20.02.2013, 01:22 | Повідомлення № 53
Ветеран спілкування
Цитата (NataliyG)
Тобто, що з того конкурсу тим простим учням і вчителям

Цілком підтримую. Саме про це я писав у повідомленні http://informatic.org.ua/forum/29-1865-63434-16-1361121568
Няпо Дата: Ср, 20.02.2013, 21:29 | Повідомлення № 54
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата
Цитата (KulAlex)
Сам брав участь у 2009 в обласному, взяв 2 місце, саме те яке хотів. Конкурс класний, учасники супер, завдання посильні, журі на високому рівні.
А-а-а-а-а!! Підтримую всіма руками і ногами!!!!!!! Конкурс - це хороший спосіб випробувати себе у будь якій ситуації, чи це при виконанні практичних робіт, чи при проведенні уроку!
А дорікання типу для чого... якщо не розуміють.... ні до чого. Не подобається то відмовляйтеся!!!!

Додано (20.02.2013, 20:18)
---------------------------------------------

Цитата (NataliyG)
Просто хобіло б ся, щоб цей конкурс був представленням якихось нових ідей, принципових позицій щодо якісних змін у нашій системі освіти, а не просно набором яскравих "презентацій". Що дадуть ці цікаві навчальні контенти середньостатистичному учню (чи учителю). Чи повинен існувати такий безсенсовний конкурс.
А яку ідею пропонували Ви?

Додано (20.02.2013, 20:29)
---------------------------------------------
Не хотів писати, але не можу втриматися! Думав знайду тему про конкурс, начитаюся позитивних відгуків про нього, а тут з першого повідомлення відразу негатив.
Чому так? 
От написав би свої враження той хто хоч раз виборов перше місце, що він думає про таке "мироприємство" ;)

Пилипчук_О_П Дата: Ср, 20.02.2013, 22:44 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Цитата (Няпо)
От написав би свої враження той хто хоч раз виборов перше місце, що він думає про таке "мироприємство"

Якщо перше місце на обласному етапі влаштовує - читайте мої попередні повідомлення :)
Няпо Дата: Ср, 20.02.2013, 23:59 | Повідомлення № 56
Новий користувач
Цитата (Пилипчук_О_П)
Якщо перше місце на обласному етапі влаштовує - читайте мої попередні повідомлення
Тоді у Вас як конкурсанта з стажем виникали негативні враження стосовно конкурсу? Чи все ж він приносив який позитив для Вас?
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 21.02.2013, 00:43 | Повідомлення № 57
Ветеран спілкування
Негативних вражень не маю. Але ж враження залежать від багатьох факторів: чого чекає людина від конкурсу; як ставиться до самої ідеї конкурсу; характер з темпераментом теж відіграють роль і т.п. Правильний настрій: конкурс - ще одна можливість поспілкуватись наживу з колегами з різних районів (та ще й найкваліфікованішими). Те, що при цьому треба щось розв'язати, вислухати якісь підсумкові цифри - настрою не псує. Змагання - це цікаво. Підготовка багато часу не забирала, оскільки весь час над чимсь цікавим працюю: взяв щось із готових проектів, доповнив аркушами, які вимагаються положенням про конкурс - папка готова. Не найкраща? Так і конкурс же називається не "Папка року", а "Вчитель року"! :) Як вже писав, 4 рази успішно брав участь в обласному етапі. Не шкодую. Між іншим, жодного разу не намагався глибоко вникати у підсумкову таблицю: не цікаво. Минулого разу мав задоволення стати лауреатом обласного етапу разом зі своїм учнем (чи треба писати "колишнім"? :) ). Цього року не брав участі. Причину не сформулюю... Може трохи втомився: робота над "народною" програмою для 5-9 класів, розробка комплекту посібник+ робочий зошит для 5 класу, переклад українською тривимірного редактора Blender - це тільки найвагоміші з проектів над якими працював минулого року.
Няпо Дата: Чт, 21.02.2013, 09:37 | Повідомлення № 58
Новий користувач
Цитата (Пилипчук_О_П)
Змагання - це цікаво.
Цілком підтримую!
Цитата (Пилипчук_О_П)
Між іншим, жодного разу не намагався глибоко вникати у підсумкову таблицю: не цікаво.
І тут Ви праві!!!
Щиро дякую за те, що поділилися своєю думкою! От тепер приємніше про конкурс читається ;)
KulAlex Дата: Чт, 21.02.2013, 22:25 | Повідомлення № 59
Знаток програмування
Рейтинг: 19
Цитата (Пилипчук_О_П)
чи треба писати "колишнім"
Колишніх учнів не буває B)
SLKuty Дата: Нд, 24.02.2013, 20:23 | Повідомлення № 60
Монтажер
Рейтинг: 103
Всім привіт
Я зняв на камеру свій майстер-клас і виставив на своїй сторінці.
Знімав вдома біля телевізора. Як вийшло  так вийшло - зміст зрозумілий.
http://lidersite.com/
Пропоную всім учасникам форуму виставити свої майстер-класи.

НЕ тримайте в собі свої геніальні ідеї - показуйте людям.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2013 (Створбвала в 2009 відчуваю відповідальність і створюю знову.)
Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.