Чт, 24.08.2017, 08:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2013 (Створбвала в 2009 відчуваю відповідальність і створюю знову.)
Учитель року 2013
NataliyG Дата: Сб, 16.02.2013, 17:15 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я в друге була учасником конкурсу "Учитель року" у номінації учитель інформатики. Більше не буду! Цього року конкурс (моя думка) був менш цікавий як в 2009. В 2009 я і цього року брала участь в обласному етапі. На майстеркласах (2009) побачила цікаві теорії і думки, щодо вирішення якихось конкретних проблем. Цього року це був набір контенту, який можна зробит засобами інформаційних технологій. Так я не все знала і вміла. Однак я таке б зробила, якби у мене була така проблема. Тобто нічого нового для себе я не взяла. Я не перемогла в конкурсі і можливо, хто мене знає (був у журі чи учасник) подумають, що це у мені говорить образа. Ні я не вважаю свою участь поразкою. Просто хобіло б ся, щоб цей конкурс був представленням якихось нових ідей, принципових позицій щодо якісних змін у нашій системі освіти, а не просно набором яскравих "презентацій". Що дадуть ці цікаві навчальні контенти середньостатистичному учню (чи учителю). Чи повинен існувати такий безсенсовний конкурс.
Вибачайте усі хто вважає, що я його чимось образила. Просто намагаюся бути відвертою.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 00:34
gvmir Дата: Нд, 17.02.2013, 22:47 | Повідомлення № 31
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Тепер тезово:
1. Результати к/р усіх учасників мали бути роздруковані та проштамповані одразу ж після їх виконання. При потребі підшиті та збережені як документи. В  електронному вигляді, так як вони зберігалися, вони могли бути редаговані на користь деких учасників.

2. Створення уроку з ІКТ. Не описано чітких вимог для виконання завдання. Тому сприйматися воно може всіма учасниками по-різному. Здані роботи теж мали бути записані без змін.

3. Члени журі мають володіти інформацією про напрацювання учасників, оформлені у паперовому та електронному вигляді.

Тільки таким чином може бути продемонстрована об’єктивність при проведенні конкурсу. 
(Це без емоцій по суті справи)
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 17.02.2013, 23:05 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 299
Цитата (gvmir)
захочете і вам поставлю, хостинг тільки знайдіть і права доступу вкажіть, якщо потрібно вас навчити - звертайтеся, обов’язково допоможу.

:)
Дякую. Захочу - сам поставлю... Чи Ви справді вважаєте це надзадачею? А виникнуть проблеми - спочатку шукатиму розв'язок сам, як завжди, потім писатиму тут (до цього здебільшого не доходить). Ще раз дякую за пропозицію допомогти. Щиро.

Цитата (volevikt)
Важливо те, що конкурс став для мене поштовхом у моїй професійній діяльності. З'явилося бажання творити, працювати над самовдосконаленням, самоосвітою.

Кожен іде на конкурс і переживає результати по різному... Ніколи на обласному конкурсі "Вчитель року" не ставив собі надзадач. Для мене це була всього лиш можливість поспілкуватись наживу з колегами. Результати ж (раз переможець + тричі лауреат) - приємний додаток до цього, не більше.

Цитата (gvmir)
Цитата, вирвана з контексту, може тлумачитися двояко, поверніться до того посту, де ви її взяли, та прочийтате уважно, в даному випадку це невдалий "фейк".

Упс! Цитату навів, бо з моменту публікації з'явилось багато повідомлень. Коментував лише оголошену Вами тему, так само, як і першого разу (вище), тому не хотів зайвого цитування.

Наразі проблему бачу так: не розумію, що Ви хотіли почути, розпочинаючи обговорення Вашого виступу на конкурсі, а те, що почули, Вас не влаштовує. Майже ніхто з "присутніх" Вашого виступу не бачив, тому оцінити об'єктивно не може. Оголошене Вами формулювання концепції малоінформативне (впровадження, а для чого - не зрозуміло). Просто так "котити бочку" на журі конкурсу теж не виходить, бо багато з учасників обговорення були в журі подібних конкурсів. На критичні зауваження Ви реагуєте болісно. Висловлювати захват від Вашої технологічної підготовки теж особливо немає кому: багатьом з нас доводилось і доводиться розбиратися з системами подібного рівня (власними руками паяти комп'ютери, розробляти досить складні програми і т.п.). Що робити?
gvmir Дата: Нд, 17.02.2013, 23:21 | Повідомлення № 33
Часто заходить...
Цитата (Пилипчук_О_П)
поспілкуватись наживу з колегами

Це єдина позитивна складова конкурсу.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 18.02.2013, 00:33 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Найбільше, що не подобається в даному конкурсі - добровільно-примусова участь. Все інше цілком прийнятне і жюрі повністю компетентне, так як основний склад - вчителі інформатики. Але для того, щоб у вчителя-конкурсанта залишились позитивні емоції після конкурсу - від нього має походити 100% бажання участі, в іншому випадку можливий негатив.
В 2009 році був учасником районного етапу, зайняв друге місце і залишився задоволеним. В цьому році бажання взяти участь було відсутнє, ентузіазм на мінімумі на фоні всієї несправедливості, яка навкруги нас оточує.
KulAlex Дата: Пн, 18.02.2013, 09:32 | Повідомлення № 35
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Да..., найшли проблему, що п.gvmir не сподобалося як його оцінили.
Сам брав участь у 2009 в обласному, взяв 2 місце, саме те яке хотів.
Конкурс класний, учасники супер, завдання посильні, журі на високому рівні.

Відредаговано: KulAlex - Пн, 18.02.2013, 13:18
SLKuty Дата: Пн, 18.02.2013, 23:53 | Повідомлення № 36
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
І я приймав участь у конкурсі вже вдруге
не ввійшов навіть у дев'ятку
погано написав контрольну - так
Не розумію тільки  одного - як вчительки, які не мають інформатики у старших класах(деякі), які на майстер-класі показували:
червоні і зелені паперові кружечки;
роздавали цукерки;
малювали лінії у Paint;
малювали квадрати у Word
і.т.д.
як вони змогли написати контрольну краще за мене?
Я показував розв'зок олімпіадної задачі і власну навчально-контролюючу програму
Мої матеріали і відеопрезентація тут:
 http://lidersite.com/
gvmir Дата: Вт, 19.02.2013, 00:27 | Повідомлення № 37
Часто заходить...
Цитата (SLKuty)
І я приймав участь у конкурсі вже вдруге не ввійшов навіть у дев'ятку
Не розумію тільки  одного - як вчительки, які не мають інформатики у старших класах(деякі), які на майстер-класі показували:
роздавали цукерки;
малювали лінії у Paint;
малювали квадрати у Word
і.т.д.

А це ви в Пилипчука і Ко спитайте, вони в приваті сговорюються і потім ну, давай клювати: ми он-які виважені, а ви щось там про журі не так кажете?!??!
Вам вашу контрольну показали і чи впевнені ви, що дехто з учасників потім свої к/р не переписував?!?! І чи впевнені ви у тому, що взагалі ці контрольні хтось перевіряє, і чи перевіряє незаангажовано?
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 19.02.2013, 00:39 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
gvmir, ви тут можете ображатись скільки завгодно, на жюрі це ніяк не вплине і результати не змінить.
Ми не можемо щось казати доброго чи поганого в сторону вашого жюрі, так як не володіємо достатньою кількістю інформації, щоб робити висновки про об’єктивність оцінювання, та й не потрібне воно тут. Якщо суб’єктивізм та особисті симпатії мали місце, в такому разі нехай це залишиться на їх совісті, ІМХО, не забувайте через яке місце в нас в країні все робиться.
Цитата (gvmir)
вони в приваті сговорюються і потім ну, давай клювати
Я б на вашому місці не писав такого, не маючи доказів...
Пан Пилипчук має громіздкий життєвий досвід і досвід роботи вчителем інформатики і на даному форумі ділиться ним з учасниками. Якщо його думка не співпала з Вашою, то не варто створювати флейму.
gvmir Дата: Вт, 19.02.2013, 00:43 | Повідомлення № 39
Часто заходить...
Цитата (SLKuty)
роздавали цукерки;
малювали лінії у Paint;
малювали квадрати у Word
і.т.д.

Подивився ВАШІ матеріали, презентація вразила, і уроки класні, просто, якщо в журі сидять "сходинки до інформатики", то все, що не стосується подарунків та квадратиків у Word, для них вже не інформатика, а щось не варте уваги.
volevikt Дата: Вт, 19.02.2013, 00:44 | Повідомлення № 40
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Геннадію Вікторовичу, в Вас зараз говорить гнів і образа. Я теж пройшла через це і дуже болісно сприйняла результати. Але ж це не привід звинувачувати всіх і вся.
Знаю, що Ви зараз відчуваєте і як Вам важко на душі...
Будьте вищим за це. Творіть, не чекаючи на винагороду, та пам'ятайте, що Ви - взірець для своїх учнів.

Переглянула матеріали Олександра Костянтиновича. Заочно знайома з ним давно, тому й очікувала, що все буде на високому рівні. І не помилилася.
W-w-W Дата: Вт, 19.02.2013, 01:14 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Геннадію Вікторовичу не беріть так близько до серця ці всі проблеми, воно того неварте, ці конкурси, мани, олімпіади і т.п., вчіть дітей, передавайте свій досвід майбутнім поколінням, будьте чесними самі перед собою та дітьми і все буде добре, просто радійте життю, бо воно коротке і не зважайте на все інше, то дрібязок. Декілька десятиліть назад вчитель не знав про ці чудернацькі конкурси та дива в освіті, він вчив дітей, сіяв зернята доброти, а зараз вчитель на колінах, його як тільки можуть так і принижують. Сьогодні поховали зауча з нашої школи, мав серйозне захворювання, людину яка пропрацювала в нашій школі 32 роки і мав один єдиний запис в трудовій книжці, все віддав дітям та школі, багато чого корисного зробив для школи та освіти, був просто чудовою людиною, а тепер його нема, і нікого його проблеми не цікавили, поки живий працюй, а як нема здоров'я то нікому ти непотрібний. Потрібно берегти себе і не рвати душу, бо ніхто не прийде і не допоможе у важку хвилину.
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 19.02.2013, 01:28 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Цитата (Ковальчук_Олександр)
Я б на вашому місці не писав такого, не маючи доказів... Пан Пилипчук має громіздкий життєвий досвід і досвід роботи вчителем інформатики і на даному форумі ділиться ним з учасниками. Якщо його думка не співпала з Вашою, то не варто створювати флейму.

Дякую. Після прочитання "наїзду" теж зразу написав репліку про докази з гнівним смайликом. Тепер не писатиму B)

Маю досвід написання\редагування навчальних посібників. Пропоную ображеним учасникам конкурсу для експерименту (а може й з перспективою співпраці) надіслати мені якийсь невеликий авторський матеріал з тих, що подавались на конкурс. Спробую пройтись редакторським оком - цікаво, чи буде до чого причепитись. Чи розголошувати результат вирішите самі.

Додано (18.02.2013, 23:28)
---------------------------------------------
Забув попередити: реакція авторів після редагування буває від здивування до шоку.

gvmir Дата: Вт, 19.02.2013, 01:36 | Повідомлення № 43
Часто заходить...
Цитата (Махновець_Ігор)
Сьогодні поховали зауча з нашої школи, мав серйозне захворювання, людину яка пропрацювала в нашій школі 32 роки і мав один єдиний запис в трудовій книжці, все віддав дітям та школі, багато чого корисного зробив для школи та освіти, був просто чудовою людиною, а тепер його нема, і нікого його проблеми не цікавили, поки живий працюй, а як нема здоров'я то нікому ти непотрібний. Потрібно берегти себе і не рвати душу, бо ніхто не прийде і не допоможе у важку хвилину.

Мабуть про таких вчителів, як ваш завуч кажуть "Серце віддають дітям", щиро співчуваю, шкода втрачати людей, які переймаються педагогічною діяльністю настільки, що ця діяльність стає сенсом всього життя.
Я сам за коротку свою педагогічну діяльність ховав вчителів, які мене навчали, у вчителя музики, який жив школою, крім школи нікого не було, школа його і ховала, я з фізруком з моргу забирав. Тяжке це відчуття - ховати тих, хто вчив тебе, хто виховував в тобі особистість, почуття прекрасного, розумного та вічного. Але життя - це часовий континум, наш маятник невпинно хилить стрілки годинника до ...., а так, просто шкода часу, потраченого не так, як було заплановано.
Попереду плани наполеонівські, але на конкурс я більше не піду ні під яким соусом, ЖЕЛЄЗНО!

Додано (18.02.2013, 23:36)
Цитата (Пилипчук_О_П)
Цитата (Ковальчук_Олександр )Я б на вашому місці не писав такого, не маючи доказів... Пан Пилипчук має громіздкий життєвий досвід і досвід роботи вчителем інформатики і на даному форумі ділиться ним з учасниками. Якщо його думка не співпала з Вашою, то не варто створювати флейму.

Дякую. Після прочитання "наїзду" теж зразу написав репліку про докази з гнівним смайликом. Тепер не писатиму

Маю досвід написання\редагування навчальних посібників. Пропоную ображеним учасникам конкурсу для експерименту (а може й з перспективою співпраці) надіслати мені якийсь невеликий авторський матеріал з тих, що подавались на конкурс. Спробую пройтись редакторським оком - цікаво, чи буде до чого причепитись. Чи розголошувати результат вирішите самі.
Додано (18.02.2013, 23:28)
Забув попередити: реакція авторів після редагування буває від здивування до шоку.
Якщо мені буде потрібна ваша рецензія, я попрошу вас її зробити, а матеріали доступні в мережі, teach.gvmir.com - качайте. Причипитися завжди є до чого у всіх. Критикувати не ціпом махати. 
Цитата (SLKuty)
роздавали цукерки;
малювали лінії у Paint;
малювали квадрати у Word
і.т.д.
І як ви прокоментуєте цей матеріал, чим цeй учасник не догодив?!?!?!?!

Відредаговано: gvmir - Вт, 19.02.2013, 01:36
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 19.02.2013, 01:39 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Цитата (gvmir)
на конкурс я більше не піду ні під яким соусом

Не паліть всіх мостів. Не відмовляйтесь так категорично від участі у всіх майбутніх конкурсах лише через те, що хтось погано організував один конкретний конкурс.
gvmir Дата: Вт, 19.02.2013, 02:01 | Повідомлення № 45
Часто заходить...
Цитата (Пилипчук_О_П)
Не паліть всіх мостів. Не відмовляйтесь так категорично від участі у всіх майбутніх конкурсах лише через те, що хтось погано організував один конкретний конкурс.

^_^  Конкурс
:Q

Відредаговано: gvmir - Вт, 19.02.2013, 02:01
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учитель року 2013 (Створбвала в 2009 відчуваю відповідальність і створюю знову.)
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.