Чт, 17.08.2017, 02:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 121231112»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Олімпіада з інформаційних технологій (про зміст олімпіадних завдань)
Олімпіада з інформаційних технологій
LVV Дата: Нд, 11.11.2012, 09:49 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 102

Вчора у нас (Херсонська область) пройшов ІІ тур олімпіади з ІТ.
Для учнів олімпіада продовжувалась 5 годин (хіба це нормально?)
Олімпіада складалась з теоретичного(1 година) і практичного турів.
Деякі теоретичні завдання були відверто не ІТ-ичного змісту. Наприклад: вказати властивості алгоритмів.
Розбаловка (вимоги) практичних завдань, скажімо для презентації, була дуже детальна (ледве не до кожного слайду, напису, малюнку).
З одного боку - це добре, бо майже було виключено суб'єктивну складову при оцінюванні учнівських робіт, але з іншого - учням важко було не заплутатись у дотриманні усіх вимог, а для творчості зовсім не було місця. До того ж , членам журі знадобилось іще 5 годин, щоб перевірити і оцінити роботи 20 учасників

А як у Вас?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
skif Дата: Нд, 11.11.2012, 12:29 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 32
В нас ще буде - у наступну суботу. LVV, як не складно, прикріпіть завдання
volevikt Дата: Нд, 11.11.2012, 14:41 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Quote (LVV)
Розбаловка (вимоги) практичних завдань, скажімо для презентації, була дуже детальна

В нас постійно на районній та обласній олімпіадах після кожного завдання детально розписані бали.
Quote (LVV)
Олімпіада складалась з теоретичного(1 година) і практичного турів.

В минулому році теж було 2 тури: теоретичний та практичний. Але часових рамок на виконання кожного з цих турів не було. Тривалість олімпіади не більше 4 годин.
В цьому році районна олімпіада з ІКТ відбудеться 2 грудня.
Цікаво було б подивитися завдання районних олімпіад з ІКТ інших регіонів України, тому теж звертаюся до Вас з проханням поділитися завданнями, якщо це можливо. Дякую.
Bandalak Дата: Нд, 11.11.2012, 14:54 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 35
Рейтинг: 247
Торішні завдання районного туру.
Прикріплення: 7574370.zip(79Kb)
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 11.11.2012, 15:34 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
[admin]Тема перенесена в розділ "1.11 Змагання, конкурси, олімпіади"[/admin]

У нас цьогорічна олімпіада з ІКТ теж відбудеться 2 грудня. Ще є час на підготовку. Прогнав з учнями на швидкоруч Excel, почали Access. Минулого року олімпіада районного етапу містила зовсім примітивні завдання, на кшталт практичних робіт, які виконують учні на уроках. Побачимо, що буде в цьому році (підозрюю, що важчі). Перевіряли завдання ми на другий день, бо одного б не вистачило. Годин 4 потратили. На вчителя інформатики взагалі що тільки не вішають.
TYP Дата: Пн, 12.11.2012, 16:45 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 28
Цікаво було б підрахувати загальну кількість сторінок підручників, які вчитель інформатики повинен ЗНАТИ МАЙЖЕ ДОСКОНАЛО, щоб готувати учнів. :)
Zireael Дата: Пн, 12.11.2012, 22:57 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Привіт! Якщо хтось має коментарі чи посилання, де можна знайти розв'язки до тестів 4-го етапу олімпіади з ІКТ-2012 - буду вдячна
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 12.11.2012, 23:40 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Цікава інфа на сайті Завадського http://zavadsky.at.ua/index/olimpiada_z_it/0-9
Сподобалась задача на створення анімації обертання землі навколо сонця та місяця навколо землі.
Zireael Дата: Вт, 13.11.2012, 13:25 | Повідомлення № 9
Новий користувач
Дякую =)
zivert Дата: Вт, 13.11.2012, 17:12 | Повідомлення № 10
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 34
Quote (skif)
В нас ще буде - у наступну суботу. LVV, як не складно, прикріпіть завдання

[admin]Відредагував на пряме посилання
http://info-privat.at.ua/_ld/1/175_Olimp_2012_IIet.zip
zivert, дуже дякую.[/admin]
KOP Дата: Вт, 13.11.2012, 21:36 | Повідомлення № 11
Переможець "Вчитель року 2009"
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Я як і автор створеної теми з Херсонської області, також дуже не задоволоена завданнями, ворд та поверпоінт суцільне кнопкодавство, майже ніякого прояву поглиблених знань, ці завдання дуже багато відняли часу. Час відведений на проведення олімпіади - 5 годин, увів у шок як дітей так і вчителів. Тести, як на мій погляд складені не дуже коректно. Із слів вчителя, що приймала в своєму навчальному закладі міську олімпіаду (було близько 70 учасників) - олімпіаду закінчили перевіряти о 5-й ранку. Готуйтеся колеги із інших міст :). Із слів учнів великий обсях пояснення щодо виконання завдань займав багато часу для того щоб зрозуміти суть завдання із-за цього не вистачало часу на його виконання.
Ktara Дата: Вт, 13.11.2012, 22:14 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 275
Я была в позапрошлом году в жури по олимпиаде. Всего нас было 5 человек. На проверку тестов и 4 практических работ у нас ушло примерно 3 часа (я даже успела на последний автобус домой, хоть думала что придется там ночевать). Главное правильно перераспределить обязанности. Все члены жюри были в шоке что мы так быстро справились (идея, что так как будем ночевать, то отметим все это дело - не сбылись). по времени длилась кажись часа 4
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 14.11.2012, 03:00 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 294
Quote (Ktara)
На проверку тестов и 4 практических работ у нас ушло примерно 3 часа

"Хто платить, той і замовляє музику!". Якщо організатори олімпіади зорієнтуються правильно - напрягу не буде. Хто заважає підготувати завдання, які можна виконати за 4 години, а не за 5?
PTetyana Дата: Ср, 14.11.2012, 15:10 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Quote (Пилипчук_О_П)
Хто заважає підготувати завдання, які можна виконати за 4 години, а не за 5?

У нас завдання готує та розсилає область, так що у їх розробці ми не беремо участь і ні на що не впливаємо.
Quote (Пилипчук_О_П)
Якщо організатори олімпіади зорієнтуються правильно - напрягу не буде.

100%
Минулого року ми поділили класи між різними членами жюрі, перевіряли роботи одночасно, тому закінчили швидко. Практичні перевіряли по мірі їх здачі учнями - вони ж закінчують роботу над завданнями не одночасно (хтось через годину, хтось через три :) ).
Дякую за архів "175 Olimp 2012", мабуть пригодиться. Щоправда цікаво - теоретичні завдання точно ті ж самі, що у нас (Волинь) були минулого року. Практичні інші, то потренуємося.
никнейм Дата: Сб, 24.11.2012, 20:21 | Повідомлення № 15
Новий користувач
Quote (zivert)
Відредагував на пряме посилання
http://info-privat.at.ua/_ld/1/175_Olimp_2012_IIet.zip
zivert, дуже дякую.

Здравствуйте, спасибо!
Я в олимпиаде по ИКТ буду первый раз в этом году участвовать, вот 2 декабря иду. А что, задания в интернете всегда заранее появляются? Для каждого города свои? Или как вообще?
Именно те задания, которые я скачал, я буду делать и на олимпиаде?
Простите за глупые вопросы -
Я в олимпиаде по ИКТ буду первый раз в этом году участвовать

Відредаговано: никнейм - Сб, 24.11.2012, 20:27
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Олімпіада з інформаційних технологій (про зміст олімпіадних завдань)
Сторінка 1 з 121231112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.