Сб, 16.12.2017, 22:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Выбор темы для МАН (Выбор темы для участия в МАН (первый раз))
Выбор темы для МАН
никнейм Дата: Вт, 30.10.2012, 13:55 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Всем здравствуйте!
Я не учитель информатики - я ученик, надеюсь что меня за это не выгонят. Кстати, на русском же можно писать?
Итак,
я сейчас учусь в 10 классе, хочу первый раз попробовать себя в МАН. Насколько я понимаю, его можно писать только чисто по информатике, но не по информационным технологиям? Просто я как таковой не информатик, т.е. что-то чисто решать, вычислять, переводить в разные системы и т.д. и т.п. - не совсем для меня интересно, просто принимаю как должное... а вот непосредственно ИТ, то, с чем мы сталкиваемся каждый день, где можно пофилософствовать, если есть какие-то задачи, то больше с помощью логики решаются - вычислений как таковых очень мало... - это для меня!
Вот если можно по ИТ, то какую тему вы можете посоветовать, чтоб подходила под критерии "интересно, связано с компьютерами, а именно ИТ, где можно пофилософствовать , ну и конечно, с возможностью претендовать на призовое место" ?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 18:55
Valeri Дата: Вт, 30.10.2012, 20:31 | Повідомлення № 2
Новий користувач
я теж учениця 10 класу, і навіть не впевнена чи варто мені цю роботу в МАН писати, я збираюся на факультет"Міжнародної економіки" поступати, от і не знаю чи варто писати роботу в МАН з інформатики? чи зарахуються мені бали за вийгране місце і на моему іакультеті, дуже хочеться почути ваші поради якумога швидше,
gromko Дата: Вт, 30.10.2012, 23:11 | Повідомлення № 3
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
Шановні! МАН - це цікаво і водночас, складно.
По-перше, для чого вам МАН? Якщо для збільшення кількості балів при вступі, то для цього треба попасти в трійку призерів в Києві, що не так вже і легко (маю досвід), звичайно пройшовши обласний етап. І додаткові бали вам будуть нараховані якщо ви поступаєте на відповідну спеціальність.
По-друге, щоб "виграти" в МАН треба готувати серйозну дослідницьку роботу (проект), вимоги до неї на рівні курсової (а може і більші) в універі (з відповідністю до вимог ВАКу). Ми писали два рази, то розробка теми та оформлення роботи зайняло півроку.
По-третє необхідні серйозні теоретичні знання, адже треба написати контрольну роботу, а вже потім "захищати" роботу перед авторитетним журі, у складі якого будуть і науковці (до речі ваші роботи вони будуть попередньо рецензувати).
МАН - серйозний крок до подальшої наукової роботи, сприяє як поглибленню знань та навичок з тої чи іншої предметної галузі та й допомагає в набутті практики публічного виступу та захисту своїх наробок чи здобутків. До речі, роботи-реферати відсіваються ще на самому початку, цінується насамперед новизна роботи (результатів).
Тепер вирішувати вам (моя дочка ніколи не жалкувала щодо своєї участі в МАН, хоча і додаткових "манівських" балів вона не набрала)
serbor Дата: Вт, 30.10.2012, 23:26 | Повідомлення № 4
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Да... Наивные ребята к нам "заглянули". Ничего не знаю, не умею, да и не желаю. Но хочу стать "академиком", чтобы баллов себе отхватить.
А ведь это мы у них вырабатываем "шкурный интерес". Мне стыдно за таких учеников. И за себя, когда я лично с такими сталкиваюсь.
никнейм Дата: Ср, 31.10.2012, 18:34 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Хм, ладно, спасибо и на этом...
E_L Дата: Ср, 31.10.2012, 22:48 | Повідомлення № 6
Тут живе...
Рейтинг: 31
Мальчишки и девчонки! ))) Тему надо не просто ВЗЯТЬ, её надо "выносить", как то говорится, и "родить" ))) Проводить какие-то исследования. Что-то искать, сомневаться и переделывать. А просто так "напишите мне тему, я по ней что-то накачаю из инета" - такие Вам и баллы будут. Никакие, то есть. ИМХО. Е. Л.
skif Дата: Чт, 01.11.2012, 10:16 | Повідомлення № 7
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 49
Quote (никнейм)
Вот если можно по ИТ, то какую тему вы можете посоветовать, чтоб подходила под критерии "интересно, связано с компьютерами, а именно ИТ, где можно пофилософствовать , ну и конечно, с возможностью претендовать на призовое место" ?

Попробуйте вибрати тему, яка б мала ціннісний практичний результат, наприклад для школи, населеного пункту:
- розробка інтерактивної реклами свого міста (відео, анімації чи ще щось);
- піднімання (висвітлення) якоїсь проблеми (соціального, побутового, національного значення, або проблеми вашої місцевості, регіону... ) у 3D графіці, Flash...;
- створення ел. інтерактивної книги, наприклад про своє місто, школу, село (з посиланнями, відеороликами, анімацією);
- моделювання якихось фізичних лабораторних у Excel, Delphi для наступного використання учнями школи;
- зрештою, створення гри перший мільйон у Delphi за питаннями історії краю;
- створення шкільного (міського) радіо, тб;
...
шановні вчителі, не судіть строго за ідеї - це просто ідеї <_<
шановні учні, для реалізації будь якої ідеї потрібна мотивація, бажання, зацікавлення, інколи треба бути трохи "хворим" (в хорошому розумінні :) ) проектом.

Відредаговано: skif - Чт, 01.11.2012, 10:21
никнейм Дата: Чт, 01.11.2012, 13:40 | Повідомлення № 8
Новий користувач
skif, спасибо, видимо только Вы меня поняли

Я не говорил, что буду качать готовую работу с инета, не говорил, что буду делать это в виде реферата, я не говорил, что я не хочу ничему научиться, что-то узнать...

Вот так вот учителя нас не понимают, а потом жалуются на нас, требуют от нас что-то.

А почему ББ коды, смайлы и ссылки мне не даёт вставить говорит, что Знайдено забороненi ББкоди URL або IMG. Или стоит лимит для новичков?
serbor Дата: Пт, 02.11.2012, 00:59 | Повідомлення № 9
Наполегливий учасник
Quote (никнейм)
Вот так вот учителя нас не понимают, а потом жалуются на нас, требуют от нас что-то.

Никто не требует от учеников делать проекты. Ученик сам фанатично увлечён некоторой проблемой. Иногда я подставляю свою проблему ученику и он ей "заболевает". В этом случае он может сделать настоящий проект. Мои ученики не часто делают проекты на какие-либо конкурсы или ДПА. Но когда делают, я могу ими гордиться. В МАНе я (точнее мой ученик) участвовал один раз, но вышел на всеукраинский уровень и получил там специальный приз.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 02.11.2012, 01:57 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (никнейм)
Я не говорил, что буду качать готовую работу с инета, не говорил, что буду делать это в виде реферата, я не говорил, что я не хочу ничему научиться, что-то узнать...

Скажіть собі, що Вам найбільше подобається, і на цьому будуйте роботу. А теми, які підкидає хтось інший, будете реалізовувати, влаштувавшись на роботу.

І не дивуйтесь, що такі репліки:
Quote (Valeri)
не впевнена чи варто мені цю роботу в МАН писати, я збираюся на факультет"Міжнародної економіки" поступати, от і не знаю чи варто писати роботу в МАН з інформатики?

викликають посмішку. Людина, фанатично захоплена економікою, настільки, що готова пов'язати з нею свою майбутню долю, морочить собі голову темою з інформатики :). Чому не з економіки (чи яка там є споріднена секція в МАН)?
serbor Дата: Пт, 02.11.2012, 15:21 | Повідомлення № 11
Наполегливий учасник
Quote (Пилипчук_О_П)
Людина, фанатично захоплена економікою, настільки, що готова пов'язати з нею свою майбутню долю, морочить собі голову темою з інформатики

Так и я об этом: просто шкурный "экономический" интерес к МАНу.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Выбор темы для МАН (Выбор темы для участия в МАН (первый раз))
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.