Нд, 22.10.2017, 13:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Теми МАН (Теми МАН)
Теми МАН
uliavds Дата: Нд, 01.04.2012, 21:58 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Допоможіть з темами МАН

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 19:57
PTetyana Дата: Вт, 24.04.2012, 10:57 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Хотіла спитати про те ж саме, але бачу хтось уже поставив це питання, але відповіді не отримав. Мене більш цікавлять поради знаючих колег по темах з дослідженням. Минулого року зробили з учнем БД класу (математика в нашій школі читається і вчиться учнями не дуже, тому про програмування не йде мови), так наші місцеві знавці сказали, що там немає дослідження. Тепер думаю над якоюсь теоретичною темою, але нічого в голову не лізе - не писати ж знов про якість віруси?!
Безбородько Дата: Вт, 24.04.2012, 12:00 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (uliavds)
Допоможіть з темами МАНу 2012-2013

Порівняти:
1. Пошукові ситеми Google, Yandex, Meta та інші.
2. Виберіть декілька графічних або текстових редакторів та порівняйте їх інтерфейс, можливості і тд.
3. Те саме з браузерами Internet Explorer, Opera та інші.
4. Далі Ваша творчість у виборі тем та програмних продуктів (не обов'язково програмування).
Бажаю творчих здобутків.
PTetyana Дата: Вт, 24.04.2012, 12:03 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Дякую, цікава ідея.
mul44 Дата: Вт, 24.04.2012, 23:49 | Повідомлення № 5
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
Мне вот интересно - у нас четко сказали будет экзамен для тех кто делает работы на МАН по математике, я себе как не очень представляю человек например хорошо разбирается в дизайнерских программах, сделает сравнительный анализ, проведет исследовательскую работу, выполнит несколько работ, которые будут полезны в других предметах (межпредметные связи). И тут ему математика в которой он не очень, и все получается?...Приехали?

Відредаговано: mul44 - Вт, 24.04.2012, 23:49
PTetyana Дата: Ср, 25.04.2012, 13:33 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
У нас це не екзамен, а контрольні. І що цікаво - їх настільки багато, що не знаєш навіщо стільки треба: спочатку сказали треба зареєструватися у віртуальній школі МАН усім хто пише роботу, там було здається 4 контрольні роботи, які потрібно було відправити по Інтернету; далі під час захисту в місті учні писали ще одну контрольну по математиці; ті хто був відібраний на область - там писали ще одну контрольну по тій же математиці. Підсумок - якщо учень знає математику не дуже, можна ні на що не сподіватися (я про призові місця).
Моя ж думка тут така - це два різні (хоч і пов"язані) предмети математика та інформатика, вчать їх різні вчителі, і часто саме від вчителя залежить основний багаж знань учня. Усім відомо, що самі учні такі предмети як математика самостійно вчать ну дуже рідко.
mul44 Дата: Ср, 25.04.2012, 16:05 | Повідомлення № 7
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
Так в этом вся соль, когда идет обсуждение календарных планов, то на программирование мало часов выделяется, а как ман так надо что бы ученики были подкованны математически, даже если их работа связанна с графикой.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 25.04.2012, 18:05 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Quote (PTetyana)
Усім відомо, що самі учні такі предмети як математика самостійно вчать ну дуже рідко.

А які предмети учні вчать на високий рівень масово? :)
Якщо робота дизайнерського плану потрапила в секцію "Інформатика", то це помилка керівника при визначенні секції.
PTetyana Дата: Чт, 26.04.2012, 11:39 | Повідомлення № 9
Прописаний назавжди
Quote (Пилипчук_О_П)
Якщо робота дизайнерського плану потрапила в секцію "Інформатика", то це помилка керівника при визначенні секції.

Взагалі то наша робота була по базі даних. І ще, припустимо якась робота стосується графічного редактора (дитина творча), то що наукову записувати у секцію "Малювання".
Всеодно неправильно - перевіряти лише математику (чи взагалі математику), тоді навіщо робити окрему секцію інформатики, є ж математика.
Jaxx Дата: Чт, 26.04.2012, 17:33 | Повідомлення № 10
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Контрольна робота з математики, при роботі МАН з інформатики, це просто один з прикладів того що верхам байдуже на МАН, інакше давно переглянули б стародавні стандарти.
Безбородько Дата: Пн, 30.04.2012, 16:23 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Рейтинг: 4
Контрольна робота з математики, при роботі МАН з інформатики, це просто один з прикладів того що верхам байдуже на МАН, інакше давно переглянули б стародавні стандарти.

Років 6 тому, мій учень захищав свою роботу МАН в Києві. Яке розчарування було у нього, коли при захісті ніхто з комісії його не слухав.
Його слова: "Олексанре Васильовичу, вони мене не слухали, мабуть з місцями та дипломами все вирішено". Я відповів, що ця робота принесе тобі користь.
Він поступив до ВНЗ на спеціальніст повязану з програмуванням. Це більше, ніж байдужість.

Відредаговано: Безбородько - Пн, 30.04.2012, 20:48
tatyana_buzadzhi Дата: Пн, 03.10.2016, 15:41 | Повідомлення № 12
Новий користувач
Добрый день! Я в первый раз собираюсь с учеником участвовать в МАНе, подскажите тему на этот учебный год! Спасибо!
eve11 Дата: Пн, 03.10.2016, 17:23 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
Уважаемые коллеги! Это во всех областях нашей родной Украины так "болеют" МАН? Или это "избранные", как наш Харьков? Как хочешь и с кем хочешь, но напиши  работу, да чтоб еще и на область вышла, и место заняла... Аргументы и мотивации: "Район на 8-м месте по МАН!" и т.д. Пишем ради рейтинга?  Идея МАН сама по себе хорошая, но этим должны заниматься явно не учителя, а уж если учителя, то по желанию и если есть, с кем. Не так?
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 03.10.2016, 19:30 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Цитата eve11 ()
Идея МАН сама по себе хорошая, но этим должны заниматься явно не учителя, а уж если учителя, то по желанию и если есть, с кем. Не так?

Звичайно. МАН - це профільний позашкільний навчальний заклад. Такий самий, як музична, художня школа, ДЮСШ тощо. Щоб переконатись, достатньо прочитати чинне положення: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0172-06
Якщо Ви в цьому закладі не працюєте, то те, чим Ви займається - це не МАН.
eve11 Дата: Ср, 05.10.2016, 19:12 | Повідомлення № 15
Я тут недавно...
Спасибо! Мы сами убедились в этом. А наше руководство - никак. Каким образом это донести до департамента образования Харьковской области? Или до кого? Что нам делать? Стать с плакатом на держпроме на месте "декоммунизированного" памятника (харьковчане поймут)?  И чего так хвататься школам за МАН? В чем "прикол"?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Теми МАН (Теми МАН)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.