Пт, 22.09.2017, 00:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Конкурс з інформаційних технологій (Умови, приклади завдань)
Конкурс з інформаційних технологій
yullinka Дата: Чт, 24.02.2011, 14:34 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня, шановні форумчани!
Одразу вибачаюсь, якщо створила тему, яка вже є (але, можливо не побачила такої).
Цікавить наступне - у Полтаві щорічно проходить конкурс з інформаційних технологій. Хотілося б прийняти в ньому участь, тобто підготувати учнів. Але мені б не завадили завдання з попередніх років.
Якщо у кого-небудь є такі або є досвід участі в таких конкурсах - відгукніться, будь ласка (можна скинути на пошту - yullinka@rambler.ru ).
Дякую за розуміння!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 19:54
PTetyana Дата: Чт, 24.02.2011, 16:48 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Не знаю точно, який конкурс ви маєте на увазі, але в листопаді проводили й у нас "обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій" (Волинь).
Завдання були такі:
1. Номінація "Офіс" - підготувати проект-презентацію "Мій навчальний заклад" або "Моє захоплення".
2. Номінація "Веб-дизайн" - створити навчально-освітній веб-сайт або веб-сайт "Моє захоплення".
3. Номінація "Програмування" - підготувати розгорнутий програмний проект одного з видів програмування: системного, прикладного, навчально-контролюючого.
Це були домашні завдання, крім того учні виконували конкурсні завдання у кожній номінації.
yullinka Дата: Чт, 24.02.2011, 23:24 | Повідомлення № 3
Новий користувач
У Полтаві такий самий конкурс проводиться.
Номінації я знаю, мене цікавлять конкретні приклади завдань, які дають учням під час конкурсу.

Відредаговано: yullinka - Чт, 24.02.2011, 23:24
Ковшун Дата: Пт, 25.02.2011, 09:28 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (yullinka)
Номінації я знаю, мене цікавлять конкретні приклади завдань, які дають учням під час конкурсу.

У нас у листопаді проходив такий конкурс.
В номінації Web-дизайн пропонувалось створити сайт на тему: "Картингісти Чернігівщини"

Завдання решти номінацій в прикріпленому файлі

Прикріплення: 1049356.rar(8Kb)
Ковшун Дата: Сб, 26.02.2011, 12:47 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (PTetyana)
Завдання були такі:
1. Номінація "Офіс" - підготувати проект-презентацію "Мій навчальний заклад" або "Моє захоплення".
2. Номінація "Веб-дизайн" - створити навчально-освітній веб-сайт або веб-сайт "Моє захоплення".
3. Номінація "Програмування" - підготувати розгорнутий програмний проект одного з видів програмування: системного, прикладного, навчально-контролюючого.
Це були домашні завдання, крім того учні виконували конкурсні завдання у кожній номінації.

У нас теж таке саме було.
PTetyana Дата: Пн, 28.02.2011, 10:56 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Quote (yullinka)
Номінації я знаю, мене цікавлять конкретні приклади завдань, які дають учням під час конкурсу

Самій хотілося б побачити такі завдання. Справа у тому, що у нас конкурс проводили після уроків, тому конкурсних завдань учні не виконували.
Хоча, мабуть, і треба було б. У номінації "Офіс" (зрозуміло, що там учні найкраще підготували дом. завдання) було багато дискурсій у визначенні призових місць, а практичні завдання допомогли б цього уникнути.
gromko Дата: Ср, 09.03.2011, 21:03 | Повідомлення № 7
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
В Україні проходить відкритий конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів
Під патронатом Олександра Домбровського та "Фонду розвитку муніципальних реформ" проводиться Дев’ятий міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів.

Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні спеціалісти з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях. Кращих буде нагороджено призами.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі необхідно:
- мати підготовлену роботу;
- бути учнем або студентом навчального закладу.

До участі в конкурсі допускаються тільки ті роботи, які не брали участі в попередніх конкурсах.

Номінації конкурсу з веб-дизайну:
- Найкраще інформаційне наповнення;
- Найкраща графічна реалізація;
- Найкраща програмна реалізація;

Номінації конкурсу з комп’ютерної графіки:
- Найкраща 2D растрова графіка;
- Найкраща 2D векторна графіка;
- Найкраща 3D-графіка;

Номінації конкурсу з комп’ютерної анімації:
- Найкраща GIF-анімація;
- Найкраща Flash-анімація;
- Найкраща 3D-анімація.

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: webdz2011@mail.ru .

olegsirota Дата: Нд, 11.11.2012, 21:04 | Повідомлення № 8
Новий користувач
Доброго вечора шановні форумчани. Вмете таке запитання: чим відрізняється олімпіада з інформаційних технології від олімпіади інформатики?

Відредаговано: olegsirota - Нд, 11.11.2012, 21:10
Donbasstaxis Дата: Нд, 11.11.2012, 21:09 | Повідомлення № 9
Новий користувач
Рейтинг: 2
Первое презентации, текст, таблицы, БД, второе - программирование. Наверное так.
olegsirota Дата: Нд, 11.11.2012, 21:13 | Повідомлення № 10
Новий користувач
Дякую. Завдання з минулого року в когось залишилися?

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 12.11.2012, 00:01 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
olegsirota, в цьому ж розділі є тема Олімпіада з ІКТ
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Конкурс з інформаційних технологій (Умови, приклади завдань)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.