Вт, 12.12.2017, 18:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Всеукраїнська Інтернет-олімпіада МАН України
Всеукраїнська Інтернет-олімпіада МАН України
volevikt Дата: Пт, 22.10.2010, 12:59 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Наша школа отримала Лист обласного управління освіти і науки "Про проведення Всеукраїнської Інтернет-олімпіади Малої академії наук України "Відкрита природнича демонстрація"".
Прохання відгукнутися учасників форуму, яким також "спокій тільки сниться" і планують прийняти участь в такій олімпіаді.
Можливо разом зможемо розібратися в цьому питанні. :)

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 19:04
alex Дата: Вт, 21.12.2010, 22:34 | Повідомлення № 16
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Для входу на регіональну електронну площадку набирається тільки логін , а поле
пароля залишають пустим.

Відредаговано: alex - Ср, 22.12.2010, 08:26
volevikt Дата: Ср, 22.12.2010, 18:14 | Повідомлення № 17
Перспективна вчителька
alex, дякую за допомогу! :)
Olga_2008 Дата: Пн, 17.01.2011, 16:13 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Доброго дня! Наша гімназія також брала участь в цій Інтернет-олімпіаді. результати прийшли минулого тижня на е-мейл. на сторінці олімпіади дані ще не оновлені. і немає відповідей на питання очного туру. тому хочу спитати, можливо шановні форумчани знають відповідь: чи будуть вивішені детальні результати на офіційному сайті олімпіади (а саме на www.chis.kp.km.ua)? і відповіді до завдань очного туру, якими дуже цікавляться діти та вчителі?
і ще: у кого які враження від цієї олімпіади? адже я брала участь вперше, тому мені порівнювати немає з чим, хоча зауважень і питань виникло чимало..
alex Дата: Пн, 17.01.2011, 18:11 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Olga_2008)
у кого які враження від цієї олімпіади?

Це насамперед були змагання вчителів, та перевірка вміння шукати інформацію в інтернеті.
До олімпіади, в хорошому розумінні цього слова, явно не дотягує.
Olga_2008 Дата: Пн, 17.01.2011, 20:54 | Повідомлення № 20
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (alex)
Це насамперед були змагання вчителів, та перевірка вміння шукати інформацію в інтернеті.

так, згодна. Були питання творчого характеру (з фізики, наприклад, про вогонь з коли та шоколаду)... Діти такі теорії набудували, а потім в Інеті знайшлася відповідь... і одразу згас інтерес..

Далі. в день проведення олімпіади полетів сервер-сайт із завданнями (наскільки я зрозуміла). Добре, що організатори розіслали завдання на е-мейл учасників. Але я так і не зрозуміла призначення серверу підтримки навчальної взаємодії (СПНВ), про який йшлося неодноразово у листах.. Про відео-модуль взагалі мовчу, він також не подавав ознак життя в день олімпіади.

Також за кілька днів до проведення олімпіади я надіслала листа на адресу технічної підтримки. Лист так і не дійшов (поштова система його "повернула" через 72 години). Такий самий лист я надсилала і організаторам. Мені відповіли лише по "організаційним" питанням (щодо можливості уточнення адреси закладу та зміни складу учасників), по "технічним" питанням порекомендували звернутися у технічну підтримку. Питання: чи були "щасливці", які достучалися до цієї самої "підтримки"? Чи розібрався хто з СПНВ?

Щодо моїх вражень, то.. не хочеться говорити погано, однак: ідея гарна, а от реалізація -- не дуже. І справа тут навіть не в тому СПНВ та організації в цілому, а в тому, що це, по-перше, був кінець року: контрольні роботи, перевірка зошитів, виставлення оцінок, а тут ще й збирай дітей та розв’язуй олімпіадні завдання (це у кращому випадку. а якщо діти зайняті -- пишуть семестрову абощо -- то розв’язуй ці приклади сам/сама). По-друге, беруть участь одні і ті самі учні. при всьому бажанні вчителя залучити всіх (але ж всіх і неможливо залучити -- факт). По-третє, зараз стільки цих конкурсів, олімпіад і т.д., що вчитель іноді має робити вибір: або вчити дітей, або ж брати участь у конкурсах ("працювати з обдарованою молоддю". А що ж тоді робити з "необдарованою"?).

Можу виділити єдине позитивне: цікаві завдання. І не на всі були готові відповіді в Інтернеті, цю відповідь треба було або постаратися (дуже постаратися!) знайти в мережі (як сказав alex ), або ж придумати самому. :)

Відредаговано: Olga_2008 - Пн, 17.01.2011, 20:57
volevikt Дата: Вт, 18.01.2011, 12:23 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Quote (Olga_2008)
враження від цієї олімпіади

Розчарована організацією олімпіади. Як на мене, ДУЖЕ низький рівень підготовки та проведення.
1. В день очного туру олімпіади неможливо було відкрити завдання.
2. Незрозуміле призначення відео-модуля СВІТ.
3. На СПНВ вдалося зайти та завантажити розв'язки (паралельно відправила їх електронкою на адресу оргкомітету). Але...
а) не було чітких інструкцій щодо входу на СПНВ (виявилося, що пароль потрібно набирати вручну, а не копіювати);
б) звернення в технічну підтримку не дало очікуваного результату. Відповідь: Ваш лист отримано. І все.
в) яке призначення СПНВ також не зрозуміла. Склалося враження, що це реклама, щоб користувалися СПНВ як дистанційним засобом навчання.
4. Завдання цікаві, але більшість відповідей можна було знайти в Інтернеті. Промучилася із виконанням завдання з фізики (графік в Ексель), а от відповіді (самого графіка) у розв'язках не побачила.
Згодна з alex та Olga_2008 в основних тезах їхніх повідомлень.
Якщо чесно, зникло бажання приймати участь у подібній олімпіаді в наступному навчальному році. Хоча відчуваю, що начальство заставить.
Результатом більш-менш задоволені. Потрапили в "золоту середину".
Але, на жаль, осад від олімпіади залишився.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Всеукраїнська Інтернет-олімпіада МАН України
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.