Пн, 20.05.2019, 19:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учнівські олімпіади (Проведення віртолімпіади між учнями та збір завдань до олімп)
Учнівські олімпіади
ihor_hontar Дата: Пн, 03.12.2007, 12:48 | Повідомлення № 1
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Пропоную скидати задачі для віртуальної учнівської олімпіади!!!
Ці задачі скинути до кінця цього місяця...
На розвязання задач дається 1 місяць.

1-го січня опублікувати на форумі розвязки задач учням: користувач - задача 1, розвязок... задача n, розвязок. і т д.
А потім разом визначатимемо переможця...
Автор завдання повинен розвязок задачі відправити адміністратору, який в кінці конкурсу всі розвязки опублікує для перевірки...
Як вам така ідея?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Прикріплення: _2007_.rar(8.4 Kb)

Відредаговано: W-w-W - Чт, 07.01.2016, 23:37
Bandalak Дата: Ср, 23.01.2008, 21:07 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Ідея хороша, але я не зрозумів для чого тут ці вхідні і вихідні файли.
Quote (ihor_hontar)
Прикріплення

Може краще б для цієї мети створити окремий невеличкий сайт?

nadya_hontar Дата: Пт, 25.01.2008, 18:53 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (Bandalak)

Було б не погано! Але це, мабуть, потрібно дозвіл Адміністраторів!!!
Щось на подобі такого сайту:
http://www.acm.lviv.ua/fusion

Доречі, 16.03.2008 року на сайті http://e-olimp.com.ua відбудеться перший командний кубок України серед загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ).До офіційної участі в турнірі допускаються команди загальноосвітніх закладів України (школи, ліцеї, коледжі, професійно-освітні училища і т.д.) в складі 3-х учасників. Команда може складатись й з меншої кількості учасників.

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 25.01.2008, 21:40 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (nadya_hontar)
Було б не погано! Але це, мабуть, потрібно дозвіл Адміністраторів!!!Щось на подобі такого сайту:http://www.acm.lviv.ua/fusion

До речі, гарний сайт, красиві задачі.
Quote (Bandalak)

Якщо сторінку на даному сайті - то нема проблем. Було б непогано, якби на форумі проводились якісь цікаві змагання, конкурси. Але тут виникає проблема - винагороди. Ми спонсорів знайти не можемо, щоб проплатити дисковий простір. Прийдеться як завжди звертатися до найвірнішого спонсора - власної кишені. biggrin
Bandalak Дата: Ср, 30.01.2008, 02:24 | Повідомлення № 5
Лідер форуму
Питання. У кого в школі є наукове об'єднання вчителів інформатики? Якщо є то над якими темами ви працюєте?
Ми цього року пишимо програмки "Шпаргалка з математики", де в розгорнутому вигляді будуть представлені основні арифметичні дії в стовпчик для дійсних та цілих чисел.

Добавлено (30.01.2008, 02:24)
---------------------------------------------

Quote (Bandalak)
вчителів інформатики

Я вибачаюся, мав на увазі учнів - юних інформатиків.

Спати хочу.....

SLKuty Дата: Вт, 05.02.2008, 02:11 | Повідомлення № 6
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Quote (Ковальчук_Олександр)
Ми спонсорів знайти не можемо, щоб проплатити дисковий простір. Прийдеться як завжди звертатися до найвірнішого спонсора - власної кишені.

Може би ми всі разом скинулися ?
А скільки треба грошей?

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 05.02.2008, 17:40 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (SLKuty)
Може би ми всі разом скинулися ?А скільки треба грошей?

Потрібно 100$. Поживемо ще кілька місяців на безкоштовному варіанті, а десь ближче до літа можна і скинутись. Думаю, кожному потрібно буде вкласти своїх 5-10 грн. Від цього точно ніхто не збідніє. І ми на 2 роки будемо забезпечені дисковим простором.
badm Дата: Вт, 05.02.2008, 18:01 | Повідомлення № 8
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Залежно на скільки розраховувати, якщо 200 мб + домен то вистачить і половини суми. Пробували розпочати проект (на системі moodle), але часу замало і необхіlна підтримка
http://metodinfo.org.ua/edu/
Sasyk Дата: Вт, 05.02.2008, 18:45 | Повідомлення № 9
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Ковальчук_Олександр, я пропоную трішки інший варіант, про нього я вже розповідав, то як, може реалізуємо?
dpi Дата: Чт, 27.11.2008, 20:23 | Повідомлення № 10
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Кто может просветить по вопросу спортивноо (ACM - Associating for computing machinery) программирования в Украине?
Scorpion Дата: Ср, 18.11.2009, 13:22 | Повідомлення № 11
Часто заходить...
Рейтинг: 16
Всім привіт! Мені потрібні завдання для шкільної олімпіади з інформатики.9 клас. Порадьте де можна взяти готові завдання. Можливо хтось уже підготував???
pasichov Дата: Ср, 18.11.2009, 13:38 | Повідомлення № 12
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Scorpion)
Всім привіт! Мені потрібні завдання для шкільної олімпіади з інформатики.9 клас. Порадьте де можна взяти готові завдання. Можливо хтось уже підготував???

Беріть нв http://www.olymp.vinnica.ua . розділ ПЕРЕВІРКА ЗАДАЧ В РЕЖИМІ ON-LINE. Там э дуже простенькі в розділі "Задачі для початківців", а можете ftp://ftp.pmg17.vn.ua/pub/Vin.city.olymp.inf/ скачати, там є задачі для 8-9 класу, особливо в останніх роках.
Bandalak Дата: Пн, 23.11.2009, 22:28 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
Quote (Scorpion)
Всім привіт! Мені потрібні завдання для шкільної олімпіади з інформатики.9 клас.

Мені цікаво в різних регіонах як будуть проводитися районні олімпіади цього року. Як саме буде зміщено графік олімпіад?
У нас поки-що нічого невідомо, бо карантин продовжили ще на тиждень.
vitert Дата: Вт, 24.11.2009, 01:06 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (Bandalak)
Мені цікаво в різних регіонах як будуть проводитися районні олімпіади цього року. Як саме буде зміщено графік олімпіад?
У нас поки-що нічого невідомо, бо карантин продовжили ще на тиждень.

В нас інформатика залишилась так як і біла 5 грудня, натомість математику з 7 листопада змістили на 19 грудня, тобто перенесли лише ті що вже повинні відбутись решта наче по плану.
volevikt Дата: Вт, 24.11.2009, 20:21 | Повідомлення № 15
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Сьогодні оголосили графік проведення районних олімпіад. Всі олімпіади будуть проводитися по неділях. (по 3-4 олімпіади за один раз!). Наприклад, інформатика (програмування) "в парі" з українською мовою, географією та історією; інформаційні технології в один день з хімією та фізикою. Ось і приходиться вчителям "ділитися" учнями (як правило, переможцями шкільних олімпіад є одні й ті ж самі діти).
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учнівські олімпіади (Проведення віртолімпіади між учнями та збір завдань до олімп)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.