Нд, 17.02.2019, 16:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 30 з 30
  • «
  • 1
  • 2
  • 28
  • 29
  • 30
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Всеукраїнська олімпіада з інформатики (програмування) (Висталяємо завдання та розв'язки)
Всеукраїнська олімпіада з інформатики (програмування)
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 20.11.2007, 20:07 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Шановні учасники форуму! Скоро районна олімпіада по інформатиці. Допоможіть мені та іншим вчителям інформатикам, які погано розуміються на задачах олімпіадного рівня, підвищити свої знання в області програмування.

Увага! При публікуванні розв’язку обов’язково, окрім самої паскаль-програми писати математичну модель задачі і роз’яснювати ваш розв’язок максимально зрозуміло. Бо із самого тексту програм, не завжди все зрозуміло для пересічного інформатика.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!![/admin]
mul44 Дата: Пн, 04.02.2019, 12:37 | Повідомлення № 436
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
Цитата Bandalak ()
Скоріш за все, цього року я в останнє займаюся олімпіадами.1. Останнім часом не щастить, вже втретє підряд немає призерів. Цього року у мене був найсильніший учень за всі роки моєї роботи, але він жодного разу 9,10 і 11 клас не попав у призери. Постійно не вистачало декілька балів. Ще раніше мої учні були набагато слабшими, але призові місця мали. Тепер у нього руки опустилися і він засумнівався у тому що він хоче (зможе) стати програмістом.
2. Серед менших дітей потенційних програмістів у мене вже немає. Задачі щороку все складніші і складніші, а рівень учнів все нижчий і нижчий.
3. Набридло все. Повне розчарування!

Маю живий приклад: знайомий працює програмером, мешкає в Житомирі, працює на німців, має гарну зарплатню. Коли я йому скидував деякі задачі, аби нагади про таке, то він одразу сказав: так я їздив в свій час на олімпіади, і на область колись попав, не пройшов далі, але оті всі задачі фігня повна. Відірвана від життя, і нічого вона не допомагає розвивати - може розвити вміння вирішувати такі задачі. (то його імхо). Окрім того що працює на німців, (С++), він ще й майнери створює...
Bandalak Дата: Пн, 04.02.2019, 13:00 | Повідомлення № 437
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Головне що розвиває олімпіада - це вміння логічно мислити та володіти алгоритмічними структурами. Без цього нічого не буде!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Всеукраїнська олімпіада з інформатики (програмування) (Висталяємо завдання та розв'язки)
  • Сторінка 30 з 30
  • «
  • 1
  • 2
  • 28
  • 29
  • 30
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.