Ср, 20.01.2021, 06:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учительська олімпіада!!! (Давайте проведемо віртолімпіаду між вчителями інформатики...)
Учительська олімпіада!!!
Sasyk Дата: Чт, 15.11.2007, 16:22 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Пропоную скинути по одній цікавій задачі для віртуальної учительської олімпіади!!!
Ці задачі скинути до кінця цього місяця...
На розвязання задач дається 1 місяць.
1-го січня опублікувати на форумі розвязки задач вчителями: користувач - задача 1, розвязок... задача n, розвязок. і т д.
А потім разом визначатимемо переможця...
Автор завдання повинен розвязок задачі відправити адміністратору, який в кінці конкурсу всі розвязки опублікує для перевірки...
Як вам така ідея???

Чув цікаву задачу
Є 9 монет. Одна з них бракована, але вигляд має такий як усі. Відомо, що при її виготовленні в середині утворився повітряний отвір і важить вона менше за всі інші. Написати програму, яка б за 2 зважування визначала дану монету.
Розпочав роботу раніше оголошеного терміну дистанційний курс навчання з розв'язування олімпадних задач для вчителів - учасників ( http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.php?lng=ua&cid=815 ) олімпіади. Теми курсу - свого роду "підказки" для розв'язку задач олімпіади з паралельними узагальненнями та доповненнями, що дозволить не лише розібратися з конкретною задачою, а й навчитися вирішувати цілий клас подібних задач. Сподіваюсь, це спровокує більш активну участь учителів в олімпіаді (всього 44 зареєстрованих, і то не всі є учителями :'( ). Для роботи з курсом:
1. Зареєструйтесь на http://disted.edu.vn.ua, зайдіть як зареєстрований учаксник
2. В меню КЛАСИ оберіть розділ ПОЗАКЛАСНА РОБОТА. ДИСТАНЦІЙНІ КУРСИ. Далі - МЕТОДИКА РІШЕННЯ ОЛІМПІАДНИХ ЗАДАЧ З ІНФОРМАТИКИ (курс для учителів).
Питання найкраще задавати на форумі олімпіади http://forum.olymp.vinnica.ua.
Можливі он-лайн консультації та відеотрансляції лекцій в реальному часі...були б бажаючі.
Прошу адміністрацію форума розіслати це повідомлення всім, як приватне. Зареєстровані учасники отримають його поштою.
Успіхів у навчанні!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
pasichov Дата: Пн, 01.06.2009, 11:41 | Повідомлення № 61
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
На жаль, в темі повна тиша, як і весь останній рік.
Невже немає потреби провести літню навчально-тренувальну олімпіаду разом з дистанційним курсом по розв'язуванню задач для учителів? (відгукнулось лише 2 форумчанина, mouse і Alex..., але це ДУЖЕ МАЛО!)
badm Дата: Пн, 01.06.2009, 11:57 | Повідомлення № 62
Знаток програмування
Рейтинг: 3
ок. Цікава ідея. А де потрібно реєстуватися?
Nevirkovets Дата: Пн, 01.06.2009, 15:25 | Повідомлення № 63
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (pasichov)
відгукнулось лише 2 форумчанина, mouse і Alex..., але це ДУЖЕ МАЛО!

Ви напишіть де реєструватися, а бажаючих буде явно набагато більше ...
filnick Дата: Пн, 01.06.2009, 16:13 | Повідомлення № 64
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Теж підтримую. За можливістю, надам допомогу, в межах розумного. Наприклад рекламою серед колег в районі та області. (близько 60-70 чоловік)

Відредаговано: filnick - Пн, 01.06.2009, 16:15
mouse Дата: Пн, 01.06.2009, 20:41 | Повідомлення № 65
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Гадаю, що можна розпочинати реєстрацію.
Я також прорекламую дану тему. Півсотні не обіцяю, але кілька десятків набереться.
Перед початком - тільки умови звести до конкретних.
Andrey123q Дата: Вт, 02.06.2009, 00:57 | Повідомлення № 66
Досвідчений учасник
Рейтинг: 84
Я б тоже с удовольствием по-учавстовал!
pasichov Дата: Вт, 02.06.2009, 19:51 | Повідомлення № 67
Наполегливий учасник
Понял. Регистрацию открываю сегодня-завтра. Ждите сообщение на форуме.

Додано (02.06.2009, 19:51)
---------------------------------------------

Розпочато реєстрацію учасників відкритої навчално-тренувальної олімпіади з інформатики серед учителів України на сайті Всеукраїнського центра проведення олімпіад школярів в мережі Інтернет http://www.olymp.vinnica.ua (пряме посилання - http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.php?lng=ru&cid=815 )
Запрошуємо всіх взяти участь. Приймаються пропозиції по проведенню в цій гілці, або на офіційному форумі олімпіади http://forum.olymp.vinnica.ua (потрібна реєстрація).
Під час проведення олімпіади паралельно працюватиме дистанційний курс навчання з розв'язування олімпіадних задач.
===========================
Прохання до адміністрації - розіслати це повідомлення в приватну пошту всім учасникам форуму.

До складу журі на цей час виявили бажання ввійти:
1. Пасіхов Юрій Якович, координатор (м. Вінниця, ЛІКТ ФМГ17)
2. Порубльов Ілля Миколайович (м.Черкаси, ЧНУ)
3. Непомнящий Григорій Ісаакович (Вінниця, ФМГ№17)
4. Олійник Олександр Іванович (м. Бершадь Вінницької області)
5. Кравець Галина Петрівна ( м.Донецьк)

Відредаговано: pasichov - Вт, 02.06.2009, 20:07
mouse Дата: Ср, 03.06.2009, 09:15 | Повідомлення № 68
Ветеран спілкування
Quote (pasichov)
Під час проведення олімпіади паралельно працюватиме дистанційний курс навчання з розв'язування олімпіадних задач

А можна посилання на цей дистанційний курс навчання?
:?
pasichov Дата: Чт, 04.06.2009, 23:38 | Повідомлення № 69
Наполегливий учасник
Quote (mouse)
А можна посилання на цей дистанційний курс навчання?

Курс буде розміщено на disted.edu.vn.ua і він розпочнеться після завершення реєстрації учасників (поки 8 осіб, ще кілька з Росії) Не поспішають вчителі інформатики України :(
Але Ви можете переглянути там ( http;//disted.edu.vn.ua ) курси інформатики 8,10,11 класів (поглиблене вивчення) та спецкурс з інформатики для 10 класу. Матеріал там корисний і ляже в основу заявленого курсу. Взагалі в системі 2500 уроків з різних предметів і різних учтелів (прочитайте про можливості системи, може приєднеєтесь до авторів)

Додано (04.06.2009, 11:20)
Ось отримав сьогодні листа :
----- Original Message -----
From: "Виктор Путилов" <=cut=@rambler.ru>
To: <olymp@olymp.vinnica.ua>
Sent: Wednesday, June 03, 2009 3:46 AM
Subject: Запрос об олимпиаде

Уважаемый Юрий Яковлевич!
Позвольте несколько вопросов.
1. Можно ли участвовать в олимпиаде учителей Украины российским учителям?
2. Если да, то можно ли дать об этом сообщение на форуме учителей
информатики it-n.ru?
3. Если можно, уточните, пожалуйста, сроки олимпиады. Просто с 22.06 по 6
июля буду работать в мат. лагере, где ни интернета, ни даже нормальной
сотовой связи нет. Зарегистрироваться то, я зарегистрировался, но хотелось
бы и принять участие в заочных турах.
4. Если ответ на первый вопрос - да, то нельзя ли условия задач
публиковать и по русски. По украински, к сожалению, не все понимаю.
5. Когда то с Ваших сайтов скачал статью "Задача Pavement". Можно ли текст
статьи опубликовать на сайте it-n.ru? и если да, то кто был автор этой
статьи? В моей копии, к сожалению, автор не указан ни в заголовке статьи,
ни в свойствах файла. Может это Непомнящий Г.И.?
Вообще мне очень нравится Ваш портал. Всегда стараюсь увлечь детей
нашей школы решением задач и участием в олимпиаде. Большое спасибо!
С глубочайшим уважением, Виктор Путилов. (код регистрации =cut=)
=====
Реєстрація триває. Поки - 8 учасників з України...сумно.

Додано (04.06.2009, 19:22)
За день зареєструвався ще 1 учасник...

Додано (04.06.2009, 23:38)
А лсь і наслідки листа
http://www.it-n.ru/board.a....&page=2

Відредаговано: pasichov - Чт, 04.06.2009, 23:27
mouse Дата: Пт, 05.06.2009, 18:15 | Повідомлення № 70
Ветеран спілкування
Quote (pasichov)
Ви можете переглянути там ( http;//disted.edu.vn.ua ) курси інформатики 8,10,11 класів (поглиблене вивчення) та спецкурс з інформатики для 10 класу

Були. Дивились. Пробували. Сподобалось.
Раджу всім, хто цікавить програмуванням, почитати уроки.
:?
pasichov Дата: Пт, 05.06.2009, 19:45 | Повідомлення № 71
Наполегливий учасник
Quote (mouse)
Були. Дивились. Пробували. Сподобалось.
Раджу всім, хто цікавить програмуванням, почитати уроки.

Дякую!
В олімпіаді та дистанційному курсі зареєстровано на цю хвилину 17 учасників з російськими учителями включно... На форумі зареєстровано біля 2000 учителів інформатики, всі отримали ОП від адміністрації. Виставляємо рейтинг проблематики.
PS Для тих, хто зареєструвався. Олімпіаду+дистанційний курс БУДЕ ПРОВЕДЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ, НАВІТЬ КОЛИ БУДЕ МАЛА КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ, хоча десь в душі звучить "на фига попу гармонь...если поп не филармонь"

Перший тур (і перші уроки) будуть присвячені еврестичним методам розв'язування задач, тобто задачам на "придумку", знання базових алгоритмів не потрібно. Другий тур - базові алгоритми та методи їх модифікації для розв'яування олімпіадних задач. Реєстрация продовжується... :'(

Olga_2008 Дата: Пт, 05.06.2009, 20:53 | Повідомлення № 72
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
зареєструвалася, із задоволенням візьму участь--"поламаю" мізки..)))

Quote (pasichov)
БУДЕ ПРОВЕДЕНО В БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ, НАВІТЬ КОЛИ БУДЕ МАЛА КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ,

--а чи буде про це повідомлено додатково учасникам, наприклад, через електронну пошту? було б бажано :)
KulAlex Дата: Пт, 05.06.2009, 21:14 | Повідомлення № 73
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Довго мовчав.... Але таке враження, що вчителів інформатики, які програмують біля 1% (14 із 2000). І врезультаті участь в олімпіаді візьме більша кількість із Росії, хоча проект український, ініціатор українець, організатор теж українець.

ЧИ МОЖЛИВО МИ ВЧИТЕЛІ ІНФОРМАТИКИ БОЇМОСЬ ПОКАЗАТИ СВОЇ ЗНАННЯ (багато хто із наших учнів заходять на даний сайт)

Можливо я в чомусь не правий, поясніть.........

НІКОЛЯ Дата: Пт, 05.06.2009, 21:21 | Повідомлення № 74
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (KulAlex)
Можливо я в чомусь не правий, поясніть.........

Пояснюю не за всіх . Щас кінець навчального року, і справ у всіх незавершаніх тьма такщо давайте дожевем до кінця місяця а там буде видно .
Я власне як і мої колеги візьмемо участ беззаперечно та і інші я думаю теж пізніш приєднаються.
PanPete Дата: Пт, 05.06.2009, 22:12 | Повідомлення № 75
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (KulAlex)
Можливо я в чомусь не правий, поясніть

Висловлюю своє приватне відношення до участі в олімпіаді .Для кожної дії повинна бути мотивація. Дистанціійний курс - необхідно, цікаво, корисно - участь, моя в всякому разі, обовязкова. Олімпіада - навіщо? Чесно скажу - таланту програміста не маю, мені необхідний певний час для аналізу поставленого завдання та знаходження шляху його вирішення. Проте при роботі з дітьми це мені не мішає, адже при підготовці до кожного заняття я можу використати певний час для підготовки. Олімпіада - перш за все вміння вкластись в часові обмеження, можливо до цього я й міг би підготовитись, але навіщо, яка мотивація цієї підготовки? Під час роботи з учнем саме учень виробляє вміння вкластися в часові обмеження при вирішенні певного завдання, я ж в цьому процесі відслідковую його роботу та направляю в певне русло цю роботу.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учительська олімпіада!!! (Давайте проведемо віртолімпіаду між вчителями інформатики...)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.