Нд, 19.05.2019, 21:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 15 з 15
  • «
  • 1
  • 2
  • 13
  • 14
  • 15
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учительська олімпіада!!! (Давайте проведемо віртолімпіаду між вчителями інформатики...)
Учительська олімпіада!!!
Sasyk Дата: Чт, 15.11.2007, 16:22 | Повідомлення № 1
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Пропоную скинути по одній цікавій задачі для віртуальної учительської олімпіади!!!
Ці задачі скинути до кінця цього місяця...
На розвязання задач дається 1 місяць.
1-го січня опублікувати на форумі розвязки задач вчителями: користувач - задача 1, розвязок... задача n, розвязок. і т д.
А потім разом визначатимемо переможця...
Автор завдання повинен розвязок задачі відправити адміністратору, який в кінці конкурсу всі розвязки опублікує для перевірки...
Як вам така ідея???

Чув цікаву задачу
Є 9 монет. Одна з них бракована, але вигляд має такий як усі. Відомо, що при її виготовленні в середині утворився повітряний отвір і важить вона менше за всі інші. Написати програму, яка б за 2 зважування визначала дану монету.
Розпочав роботу раніше оголошеного терміну дистанційний курс навчання з розв'язування олімпадних задач для вчителів - учасників ( http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.php?lng=ua&cid=815 ) олімпіади. Теми курсу - свого роду "підказки" для розв'язку задач олімпіади з паралельними узагальненнями та доповненнями, що дозволить не лише розібратися з конкретною задачою, а й навчитися вирішувати цілий клас подібних задач. Сподіваюсь, це спровокує більш активну участь учителів в олімпіаді (всього 44 зареєстрованих, і то не всі є учителями :'( ). Для роботи з курсом:
1. Зареєструйтесь на http://disted.edu.vn.ua, зайдіть як зареєстрований учаксник
2. В меню КЛАСИ оберіть розділ ПОЗАКЛАСНА РОБОТА. ДИСТАНЦІЙНІ КУРСИ. Далі - МЕТОДИКА РІШЕННЯ ОЛІМПІАДНИХ ЗАДАЧ З ІНФОРМАТИКИ (курс для учителів).
Питання найкраще задавати на форумі олімпіади http://forum.olymp.vinnica.ua.
Можливі он-лайн консультації та відеотрансляції лекцій в реальному часі...були б бажаючі.
Прошу адміністрацію форума розіслати це повідомлення всім, як приватне. Зареєстровані учасники отримають його поштою.
Успіхів у навчанні!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
NataliyG Дата: Пт, 18.09.2009, 19:27 | Повідомлення № 211
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я ще нічого не пропустила. А коли то він той третій тур буде?
Чи може вже був?
pasichov Дата: Сб, 10.10.2009, 21:33 | Повідомлення № 212
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Третій тур учительської олімпіади відбудеться
в суботу, 10 жовтня з 11-00 до 16-00.

До участі в турі запрошуються всі зареєстровані учасники, які мають бали (будь-які) за 2 попередні тури.
ПРАВИЛА ТУРУ.
1. в 11-00 буде відкрито доступ до умов задач ( 5 задач по 100 балів кожна) та он-лайн перевірки на авторських тестах. Перевіряти розв"язки можливо будь-яку кількість разів. В 11-30 буде відкрито доступ до режиму "Здати задачу на остаточну перевірку". Задачу на остаточну перевірку можна здати 1 раз.
2. Під час туру працюватиме чат за адресою http://vinnica.ua/netoi. де можна задати уточнюючі питання за умовами задач членам журі та авторам задач.
3. Перед початком туру (10-30) буде проведено відеолекцію з поясненням правил в реальному часі для учасників олімпіад за адресою http://www.edu.vn.ua/webcam/video.php (для перегляду використовувати IЕ, потік <32 кБіт/с )

Адреса олімпіади http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.php?lng=ua&cid=815 (пряме посилання)
НЕ ЗАБУВАЙТЕ КОД УЧАСНИКА!!!!

Додано (10.10.2009, 09:52)
---------------------------------------------
Олімпіада розпочнеться, як і вказано в 11-00, а о 10-30 - пряма відеотрансляція.
Успіхів!!!
У форумчан є можливість НЕ СЛОВОМ, а ДІЛОМ... :-)

Додано (10.10.2009, 21:33)
---------------------------------------------
Олімпіаду завершено. Результати опубліковано. http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.php?lng=ua&cid=815
а далі - за посиланнями зліва - результати 3-го туру та загальні результати в учительському та загальному заліку.
Переможці:
Путілов Віктор - Росія, м.Пермь 646 - 1 м.
Єгорова Маріна м.Кривий Ріг 634 - 1 м. (СЕРЕД УЧИТЕЛІВ УКРАЇНИ)
Паламар Юрій м. К-Подільськй 601 - 2 м.
Тертишний Віталій Черкаська обл. с.Мала Бурінка 502 - 2 м.
Било Ігор Тернопільька обл с. Григорів 462 - 3 м.
Дементьєв Петро Донецька обл, Добропілля 442 - 3 м.
Карачун Владимир Хмельницька обл. Нтішин 442 - 3 м.

Вітаємо переможців!
А також вітаємо всіх учасників.

Олімпіаду проводили та надавали матеріали для дистанційного курсу на доброчинних засадах Пасіхов Юрій Якович (ФМГ17 м. Вінниці) , Непомнящий Григорій Ісаакович (ФМГ17 м.Вінниці) , Олійник Олекандр Іванович (СЗШ1 м.Бершадь Вінницької обл. Присяжнюк Анатолій Васильвич (СЗШ17 м. Бердичів Житомирської обл.)

Ми плануємо викласти коментарі до задач 3-го туру в дистанційному курсі і через тиждень розпочати реєстрацію учасників Всеукраїнської інтернет-олімпіади (це вже для учнів) NetOI-2009 згыдно наказу МОН України

Відредаговано: pasichov - Сб, 10.10.2009, 21:47
dpi Дата: Сб, 10.10.2009, 22:04 | Повідомлення № 213
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
pasichov, спасибо Вам и всем организаторам.
vitert Дата: Сб, 10.10.2009, 22:46 | Повідомлення № 214
Тут живе...
Рейтинг: 22
Дякую організаторам за олімпіаду і дистанційний курс. Як на мене це було дуже корисно, в мене досить посередні знання з програмування, хоча мені це подобається, і ця олімпіада значно підвищила мій рівень, якщо раніше я писав більш інтуітивно то тепер почав більш осмислено, а коли добре розумієш що робиш сам значно лекше цьому навчити інших . Адже наша головна проблема не в тому що ми не знаєм програмування, це питання елементарної професійності, проблема як навчити цьому учнів і я дуже вдячний Пасіхову та іншим організаторам що показали свій підхід до навчання програмуванню. Хотілося б звичайно щоб більше вчителів брало участь, і щоб такі олімпіади стали традицією, від цього виграють усі.
Шодо третього туру, то мені часу не вистачило, розв'язав лише 3 задачі, на четверту не вистачило хвилин 5, послав в останню хвилину з неправильним розв'язком, а до 5 задачі взагалі ідей не було мені на неї потрібно кілька днів, послав навмання отримав 4 бали.

Відредаговано: vitert - Сб, 10.10.2009, 22:49
pasichov Дата: Нд, 11.10.2009, 13:38 | Повідомлення № 215
Наполегливий учасник
Quote (vitert)
Дякую організаторам за олімпіаду і дистанційний курс. Як на мене це було дуже корисно, в мене досить посередні знання з програмування, хоча мені це подобається, і ця олімпіада значно підвищила мій рівень, якщо раніше я писав більш інтуітивно то тепер почав більш осмислено, а коли добре розумієш що робиш сам значно лекше цьому навчити інших . Адже наша головна проблема не в тому що ми не знаєм програмування, це питання елементарної професійності, проблема як навчити цьому учнів і я дуже вдячний Пасіхову та іншим організаторам що показали свій підхід до навчання програмуванню. Хотілося б звичайно щоб більше вчителів брало участь, і щоб такі олімпіади стали традицією, від цього виграють усі.
Шодо третього туру, то мені часу не вистачило, розв'язав лише 3 задачі, на четверту не вистачило хвилин 5, послав в останню хвилину з неправильним розв'язком, а до 5 задачі взагалі ідей не було мені на неї потрібно кілька днів, послав навмання отримав 4 бали.

Очень приятно читать таки сообщения. vitert, огромное спасибо за добрые слова!

С другой стороны, полжение дел УЖАСАЕТ.
(я готов плучить очередные обвинения в некорректности, но из песни слов не выбросишь, факты - речь упрямая)

На форуме, из недр которого родилась олимпиада, зарегистрировано намного больше 2000 учителей информатики Украины, в олимпиаде принимало участие чуть больш 50, а в третьем туре ВСЕГО 9 !!!!
Если посчитать в разных темах количество постов в той или иной степени "антиолимпиадных" - их на порядок больше.
ВЫВОД - учителя в своей основной массе НЕ ЗНАЮТ, как решать задачи по информатике, и что самое страшное НЕ ХОТЯТ (или НЕ МОГУТ?) этому учиться. Напомню, что олимпиада УЧЕБНО_МЕТОДИЧЕСКАЯ, работал (и работает) дистанционный курс. Воспользовались возможностью повысить свой уровень ЕДИНИЦЫ.

А при всем том, алгоритмизация и программирование, хоть и в минимальном объеме - ШКОЛЬНЫЙ МАТЕРИАЛ! даже по обычной программе. Количество школ, где ученик за курс обучения изучает информатику в объеме 500 и более часов (с 5 класса. а то и раньше, по 11 в среднем 2-3 часа в неделю) - ОГРОМНО. Мало какой школьный предмет может сравниться. Есть в этих школах учителя информатики, естественно, часто не по одному. Но задачи решать некому....Откуда ученики научатся этому?
Вот такие грустные мысли. Погимаю, что решение задач по информатике - не панацея от наших всех бед. Но ТОЧНО знаю, что "оболвание" школьников, которое массово происходит в школах - НАЦИОНАЛЬНАЯ КАТАСТРОФА, удачно реализуемая властями всех мастей. И мы, уже в силу физической смены учительских поколений, частично ЖЕРТВА этого процесса, и, что самое главное - ЕГО АКТИВНЫЕ ПРОВАЙДЕРЫ. Хотя бы потому, что не умеем решать школьные задачки (все задачи олимпиады, кроме 2-х последних в третьем туре- задачи с уроков по школьной программе, правда - углубленного изучения)

Відредаговано: pasichov - Нд, 11.10.2009, 17:30
dpi Дата: Нд, 11.10.2009, 14:32 | Повідомлення № 216
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (pasichov)
и что самое страшное НЕ ХОТЯТ

И, в ближайшее время, не захотят, нет стимула. Зарплату платят в любом случае.
Исключение те, у кого личные увлечения связаны с програмированием и т.п.
badm Дата: Нд, 11.10.2009, 19:45 | Повідомлення № 217
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Дякую за організацію, думаю ваш труд не був даремним. Олімпіада була цікавою. Особливо для мене останій тур. Задачі підйомні, але часу як завжди не вистачало. Участь це стимул підтримувати власні навики у нормальному стані. Хоча щоб чомусь навчити учнів потрібно пройти щось подібне самому.
NataliyG Дата: Вт, 20.10.2009, 12:26 | Повідомлення № 218
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я пропустила третій тур. В мене вдома два дні не було світла. Це просто жах: ні води, ні тепла, ні нічого.

Все одно я дуже вдячна організаторам за можливість навчитися.
Я би ще дуже хотіла, якщо можна задачі третього туру і з текстом програма, тобто розвязані. Якщо це можливо, дуже вам усім дякую.

alex Дата: Вт, 20.10.2009, 12:48 | Повідомлення № 219
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (NataliyG)
В мене вдома два дні не було світла. Це просто жах: ні води, ні тепла, ні нічого.

Прийміть наші щирі співчуття. Задачі останнього туру Ви можете розвязувати і зараз. Система перевірки працює
і зараз. Думаю, що розв'язки разом з поясненнями з часом будуть розміщенні на сторінці дистанційної освіти сайту disted.edu.vn.ua.
pasichov Дата: Вт, 20.10.2009, 13:04 | Повідомлення № 220
Наполегливий учасник
alex сказав все вірно. Ви можете розв'язувати задачі всіх 3-х турів, он-лайн перевірка на повному наборі тестів працює.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Учительська олімпіада!!! (Давайте проведемо віртолімпіаду між вчителями інформатики...)
  • Сторінка 15 з 15
  • «
  • 1
  • 2
  • 13
  • 14
  • 15
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.