Вт, 24.10.2017, 07:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Міжнародний конкурс "Бобер"
Міжнародний конкурс "Бобер"
zdorjeva Дата: Чт, 21.01.2010, 03:20 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Вже двічі в Україні проходив міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”. Хотілося б почути враження вчителів з приводу завдань цього року.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 00:31
pet Дата: Вт, 09.11.2010, 19:23 | Повідомлення № 46
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Arim, volevikt, не про те розмова...
а про комерціалізацію освіти, і конкурс "Бобер" в цьому плані не найгірший бо ціна дійсно доступна, але через пару років не буде НІЧОГО безкоштовного (крім сиру самі знаєте де), а діти в сільській школі різні бувають
І так дивлюся- по кожному предмету тестові зошити купи, те купи, се купи, причому наступного року все що рекомендували в попередньому стає макулатурою і рекомендують інших авторів. Хто рекомендує?? МОН
Безбородько Дата: Чт, 19.05.2011, 10:00 | Повідомлення № 47
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (pet)
так дивлюся- по кожному предмету тестові зошити купи, те купи, се купи, причому наступного року все що рекомендували в попередньому стає макулатурою і рекомендують інших авторів. Хто рекомендує??

На обласних семінарах вчителів інформатики та методистів проводять "майстер класи" автори підручників, зокрема на живу спілкувався з авторами Володіними та Завадським. Це комерція в ОСВІТІ !?!?!?!?
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 19.05.2011, 17:33 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Quote (Безбородько)
проводять "майстер класи" автори підручників

А хто краще за автора може пояснити деталі? Це було б комерцією, якби участь у семінарі була платна і обов'язкова. Добре, що освітянське керівництво організовує такі семінари і майстер-класи. Тільки за однієї умови: потрібен рівний доступ авторів до семінарів та майстер-класів, що проводяться за державний кошт. Якщо такої рівності немає, то це "пахне" зловживанням адмінресурсом.

А те, що автори конкурують за кінцевого споживача і при цьому шукають шляхи поспілкуватися безпосередньо з ним - нормально.

alex Дата: Нд, 06.11.2011, 18:05 | Повідомлення № 49
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Було запропоновано матеріали Бобра 2011 року з паролем. Матеріали викачав а пароль не працює.
Хотілося б подивитись ріветь завданнь цього конкурсу.
W-w-W Дата: Нд, 06.11.2011, 19:24 | Повідомлення № 50

Quote (alex)
Матеріали викачав а пароль не працює.
Хотілося б подивитись ріветь завданнь цього конкурсу.

Прочитайте ОП
nopi2011 Дата: Нд, 06.11.2011, 19:26 | Повідомлення № 51
Новий користувач
Рейтинг: 1
Quote (alex)
Матеріали викачав а пароль не працює. Хотілося б подивитись ріветь завданнь цього конкурсу.

Пароль вводимо з клавіатури!
Тут завдання з конкурсу Бобер 2011(пароль в архіві).

http://turbobit.net/iw3kls4c3sm1.html

Відредаговано: nopi2011 - Пн, 07.11.2011, 10:29
gu2in Дата: Нд, 06.11.2011, 19:50 | Повідомлення № 52
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 239
В цьому році вперше з учнями 10-11 класів прийняв участь у конкурсі. Звернув увагу на таке завдання:
Ліліпути побудували на кордоні восьмикутну фортецю для захисту від нападу блефусканців. На кожній стіні прикріплені броньовані плити. Гармата блефусканців має 2 стволи і може за один постріл зруйнувати максимум обо дві плити на одній стіні, або по одній на двох сусідних. Ядер у них мало. Тому шпигуни надіслали наступне повідомлення про кількість плит на послідовно розміщених стінах:
33230214
Яка найменша кількість ядер потрібна, щоб повністю зруйнувати фортецю?
Варіанти відповідей:
8
9
10
11
Завдання на логічне мислення і з точки зору логіки вважаю, що завдання поставлено не коректно, а можливо я і помиляюсь - прошу вашої поради, можливо я щось не розумію:
Якщо у блефусканців гармата має 2 стволи, то і на один постріл необхідно 2 ядра. Вважаю, що у питанні необхідно було визначити кількість пострілів, а не кількість ядер, бо кількість ядер необхідно більше 11, а таких цифр у відповідях немає.
volevikt Дата: Пн, 07.11.2011, 01:03 | Повідомлення № 53
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Quote (gu2in)
Вважаю, що у питанні необхідно було визначити кількість пострілів, а не кількість ядер

Повністю з Вами згодна.
Прочитавши варіанти відповідей, дішла до висновку, що саме кількість пострілів малася на увазі.
Третій рік поспіль приймаємо участь у цьому конкурсі. На мій погляд, цьогорічні завдання набагато простіші ніж ті, що пропонувалися минулі роки.
Особисто для мене складнощі викликало завдання "Периметр". Щоб впевнитися у правильності вибору варіанту відповіді, довелося перевірити в середовищі MS Excel.
Al1a Дата: Нд, 23.09.2012, 19:40 | Повідомлення № 54
Я тут недавно...
Рейтинг: 8
У 2012 році Бобер проходитеме 11 листопада. В тому році від нашою школи приймали участь 95 учнів. Я міський координатор цього конкурсу. Можно було б, щоб конкурс був з 2 класу.
marija Дата: Вт, 23.10.2012, 15:19 | Повідомлення № 55
Новий користувач
Рейтинг: 0
Я районний координатор , як правильно оформити заявку . Мені прислали заявки школи і передали гроші . Чи кожну заявку відсилати окремо ,чи формувати одну , а з грошима як ?
volevikt Дата: Вт, 23.10.2012, 21:26 | Повідомлення № 56
Перспективна вчителька
1. Від обласного координатора Ви отримали:
а) чотиризначний код району;
б) зразок заявки;
в) інструкції для районного та шкільного координаторів;
г) Ексель-таблицю, в якій потрібно прописати дані про школи-учасниці від району, дані про шкільних (локальних) координаторів, номер квитанції, хто оплатив.
2. Ви створюєте папку. Ім'я папки - назва Вашого району.
3. Всередині папки району - папки шкіл. Назва шкільної папки - код школи. (Код школи шестизначний. Перші 4 цифри - це код району, інші 2 Ви даєте школам самостійно. Наприклад, код району: 1125, приймають участь в конкурсі від району - 5 шкіл. Їх коди можна прописати так: 112501, 112502 і т. д.)
4. В кожній шкільній папці 2 документи: завка та сканована квитанція. (Якщо школи доручили Вам проплатити їх участь в конкурсі, то Ви можете оплатити все одним платежем. Не забувайте, що платити потрібно по 10 грн. від дитини. В цьому випадку логічніше буде розмістити скановану квитанцію у папці району).
5. Папку району архівуєте і відсилаєте обласному координатору.
По завершенні конкурсу:
1. Формуєте папку району. Всередині - папки шкіл (назва кожної такої папки - код школи). Всередині таких папок - результуючі файли учасників та Ексель-документ, в якому прописані всі учасники, клас та координатор. Зразок цього документу у Вас повинен бути.
2. Відсилаєте цю папку не пізніше 12 листопада своєму обласному координатору.
serbor Дата: Нд, 28.10.2012, 20:05 | Повідомлення № 57
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (zdorjeva)
міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”

Ответьте компетентно, Бобер имеет статус международного или всеукраинского конкурса. И дайте ссылку, подтверждающую ответ.
vinohodov Дата: Нд, 28.10.2012, 21:07 | Повідомлення № 58
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Quote (serbor)
Ответьте компетентно, Бобер имеет статус международного или всеукраинского конкурса. И дайте ссылку, подтверждающую ответ.

Это коммерческий конкурс направленный на зарабатывание денег. Лично я сказал в гороо пока нет приказа на то что я должен собирать с детей деньги, участвовать мои дети в этом конкурсе не будут.
volevikt Дата: Нд, 28.10.2012, 21:31 | Повідомлення № 59
Перспективна вчителька
Quote (serbor)
Бобер имеет статус международного или всеукраинского конкурса. И дайте ссылку, подтверждающую ответ.

Офіційний сайт конкурсу: http://www.bober.net.ua/
Положення про конкурс у прикріпленні до повідомлення.
Quote (vinohodov)
Это коммерческий конкурс

Так, і ніхто не має права Вас змусити приймати у ньому участь. Це рішення учнів та їх батьків (аналогічно до конкурсів "Кенгуру" та інших)
Прикріплення: _2012.rar(10Kb)
serbor Дата: Пн, 29.10.2012, 01:08 | Повідомлення № 60
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (volevikt)
Так, і ніхто не має права Вас змусити приймати у ньому участь.

Да змусывать и не надо. Достаточно тыкать носом. Например: "другая школа участвует в международных конкурсах, а вы слабаки".
Тут долбусь с олимпийцами, считаю что напряжённой и нудной работой в личное время мне удалось что-то достичь (у меня за последние 5 лет 5 областных призовых мест), а выглядит со стороны, что "кенгуристы" успешные, а я слабак. Заполняли анкету на обдарованных детей, так мои олимпийцы как-то мрачно выглядят на их фоне (у них написано "международный уровень"). Но куда проще забросить олимпиады и готовить детей в "бобристы".
Кстати и олимпийцев готовить меня никто не змусывал, это сначала хобби было, теперь совесть не позволяет не делать.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Міжнародний конкурс "Бобер"
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.