Вт, 26.09.2017, 10:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Міжнародний конкурс "Бобер"
Міжнародний конкурс "Бобер"
zdorjeva Дата: Чт, 21.01.2010, 03:20 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Вже двічі в Україні проходив міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”. Хотілося б почути враження вчителів з приводу завдань цього року.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 00:31
svbor Дата: Пн, 08.11.2010, 13:49 | Повідомлення № 31
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
Quote (PanPete)
Цитата (Petam )
Я ПРОТИ ПЛАТНИХ КОНКУРСІВ!!!

Приєднуюсь до клану Petів

Ви можете бути проти таких конкурсів. Але дітям повідомити ви зобов"язанні. Інакше ви не даєте можливості проявити себе учням... Можливо для когось цей платний конкурс, є самим тим стержнем, тим стимулом , який заохотить учнів до інформатики, до конкурсів з інформатики... Де ще ваші учні себе можуть проявити? В олімпіадах з програмування? Там одиниці, хто може показати себе... так що ви не праві в тому, що не даєте право учню прийняти участь....

Ktara Дата: Пн, 08.11.2010, 14:26 | Повідомлення № 32
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
svbor, согласна на все 100%.
мы обязаны рассказать ученикам о конкурсах - а их право принимать участие в конкурсе или нет. Если мы не говорим ученику о конкурсе. так как конкурс платный, и по нашему мнению он не нужен ученикам, то мы не имеем права решать за них куда им тратить свои деньги. Если ребенок готов платить, то почему его должны лишать возможности участия в конкурсе.
А то находим причину - в олимпиадах не принимаем участия, так как олимпиадника по программированию надо растить не на нуроках а в свободное время (кторое не оплачивается)
- в конкурсах не принимаем участия, так как они платные.

Есть выход - придумываем свой конкурс (оболочку, задания и т.д) и проводим его (не забыв про призы) И посмотрим будет ли этот конкурс бесплатным (причем принимаем во внимание сколько времени будет затрачено на подготовку)

PanPete Дата: Пн, 08.11.2010, 15:32 | Повідомлення № 33
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Ktara)
в олимпиадах не принимаем участия, так как олимпиадника по программированию надо растить не на нуроках а в свободное время (кторое не оплачивается)
- в конкурсах не принимаем участия, так как они платны

В олімпіаді по програмуванню участь приймається, тільки не щорічно, а в випадку, якщо є відповідний учень. Сірість для "галочки" виставляти не бачу потреби. Відносно конкурсів - ви що вважаєте що підготовка до будь-якого конкурсу (якщо організовувати серйозно) вкладається в рамки шкільних уроків?
Quote (Ktara)
Есть выход - придумываем свой конкурс (оболочку, задания и т.д) и проводим его (не забыв про призы)
Так останніх чори роки і роблю.

Відредаговано: PanPete - Пн, 08.11.2010, 15:36
Ktara Дата: Пн, 08.11.2010, 18:40 | Повідомлення № 34
Перспективна вчителька
PanPete, ну так и мы свои придумываем :)
В "Бобре" насколько мне известно, большинство вопросов на логическое мышление и умение применить свои знания. Не вижу в этом ничего плохого. Есть стимул для детей. Хотят попробовать свои силы - почему бы и нет? Пусть пробуют. Это их выбор. Тем более есть демо версия, в которой можно примерно ознакомится с уровнем.
Я в свое время училась в Европе, так что ж мне было там не учится, потому что было не принято учится за пределами Советского Союза? И программа не соответствовала. Но это был мой выбор. И я не жалею о всех трудностях, которые мне пришлось преодолеть :)

Мое ИМХО, мы обязаны сообщить о конкурсе. А длает свой выбор каждый из детей, а не учитель (так как мнение учителя, касательно участия в конкурсах, субъективно)

PanPete Дата: Пн, 08.11.2010, 20:47 | Повідомлення № 35
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Ktara)
Мое ИМХО, мы обязаны сообщить о конкурсе.

Це ніхто не заперечує, крім того подібні конкурси є непоганим джерелом ідей до завдань доморощених змагань. Мене зачіпає інший аспект участі, а саме момент, коли директор чи зауч запрошують на чаювання з запитанням типу: "Сусідня школа прийняла участь з командою в 20 учнів. Чому в нас не забезпечено такої кількості?"
volevikt Дата: Пн, 08.11.2010, 21:09 | Повідомлення № 36
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 188
Quote (PanPete)
Чому в нас не забезпечено такої кількості?

Головне не кількість, а добровільність. :)
Хочу додати декілька слів про платність. Коли збирали в нашій області районних координаторів, нам повідомили, що сироти та інваліди І групи можуть прийняти участь в цьому конкурсі безкоштовно за наявності відповідних документів. Цікаво, чи були у Ваших школах такі учні і чи доводили Ви їм це до відома?
pet Дата: Пн, 08.11.2010, 21:46 | Повідомлення № 37
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (svbor)
Ви можете бути проти таких конкурсів. Але дітям повідомити ви зобов"язанні.

Quote (Ktara)
мы обязаны рассказать ученикам о конкурсах - а их право принимать участие в конкурсе или нет

так розказуємо, і участь приймаємо (15 учнів 8-11кл), але все рівно це комерція- тобто "если звезды зажигают- значит кому-то это нужно")))))
skif Дата: Пн, 08.11.2010, 21:50 | Повідомлення № 38
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 32
цього року конкурс сподобався, прийняло участь 7 учнів, нікого не заставляв, повідомив про такий конкурс - діти погодились, вроді задоволені були, результати ще не знаєм, на мою думку 10 грн на такий конкурс можна і дати, інколи більше грошей діти на дурниці пускають...
svbor Дата: Вт, 09.11.2010, 09:20 | Повідомлення № 39
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
Quote (pet)
але все рівно це комерція-

А які конкурси проводяться безкоштовно?. Будь-який конкурс має фонд... І в цей фонд здають гроші ті, хто приймає участь...
Quote (PanPete)
Цитата (Ktara )
Есть выход - придумываем свой конкурс (оболочку, задания и т.д) и проводим его (не забыв про призы)
Так останніх чори роки і роблю.

Можна проводити подібні конкурси і в школі і безкоштовно. І буде у вас переможець цього конкурсу. АЛЕ.... рівень перемоги такого конкурсу дуже низький, тому що переможець може себе порівняти лише з учнями Вашої ж школи а не учнями всієї України...
Безбородько Дата: Вт, 09.11.2010, 09:57 | Повідомлення № 40
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Вперше брали участь в конкурсі. Дітям сподобалось. Але слід зауважити, що це конкурс математично-логіко-інформатичний конкурс, це намій погляд позитив.
Ktara Дата: Вт, 09.11.2010, 10:29 | Повідомлення № 41
Перспективна вчителька
svbor, внутренние конкурсы хороши для повышения стимула у учеников :) И для многих внутренний конкурс тоже имеет большее значение, не стоит отмахиватся от этого. только потому что нет возможности сравнить с учениками всей Украины.
И мы не принимаем участие в "Бобре" - мы не школа. У нас другие конкурсы :)
volevikt Дата: Вт, 09.11.2010, 11:22 | Повідомлення № 42
Перспективна вчителька
Вважаю, що безперечна користь від подібних конкурсів є: це і зацікавлення предметом, і розвиток логічного мислення, і подальше спілкування учасників про способи виконання того чи іншого завдання.
Особисто я і надалі буду з учнями приймати участь в цьому конкурсі. :)
Arim Дата: Вт, 09.11.2010, 14:06 | Повідомлення № 43
Тут живе...
Рейтинг: 16
Відстоювати власну думку, відносно конкурсу мажна до безкінечності, але хочу зауважити, що конкурс проводиться для учнів і це їм потрібно вирішувати брати у ньому участь чи ні, а не нам дискутувати чи потрібний такий конкурс.
volevikt Дата: Вт, 09.11.2010, 14:24 | Повідомлення № 44
Перспективна вчителька
Arim, згодна на всі 100%. Це те, що не встигла дописати в попередньому повідомленні.
Ви читаєте мої думки. :)
swetikccc Дата: Вт, 09.11.2010, 18:11 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Arim)
Відстоювати власну думку, відносно конкурсу мажна до безкінечності, але хочу зауважити, що конкурс проводиться для учнів і це їм потрібно вирішувати брати у ньому участь чи ні, а не нам дискутувати чи потрібний такий конкурс.

Я завжди проти чистого ентузіазму.
Ми вже будували на ньому, і вписувати його в капіталістичні рамки, це вже занадто.
А ще є вчителі, яких я тут прочитав, заставляють брати участь в конкурсах, це Вам як.
А конкус дійсно цікавий, хоть трошки дехто пошевелить сіренькою масою.

Відредаговано: swetikccc - Вт, 09.11.2010, 18:17
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Міжнародний конкурс "Бобер"
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.