Пт, 22.09.2017, 00:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Міжнародний конкурс "Бобер"
Міжнародний конкурс "Бобер"
zdorjeva Дата: Чт, 21.01.2010, 03:20 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Вже двічі в Україні проходив міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”. Хотілося б почути враження вчителів з приводу завдань цього року.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Пт, 08.01.2016, 00:31
gromko Дата: Чт, 21.01.2010, 13:47 | Повідомлення № 2
Лінуксоїд
Нагороди: 25
Рейтинг: 325
Quote ( zdorjeva)
Вже двічі в Україні проходив міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”. Хотілося б почути враження вчителів з приводу завдань цього року.

Не знаю, як кому, але нам конкурс сподобався. У нашій школі приймали участь 7 учнів, від 5 по 10 клас. Є завдання різного рівня складності, і , зрозуміло, що вони розраховані не на посереднього учня. Більшість завдань підібрані вдало, викликали складність задача "із сірниками" (зрозуміло, що це один з варіантів гри Нім) , на "побудову лісової комп’ютерної мережі" та роботу з формулами в Excel. Гра Фан Тан є теж один з різновидів Німу, тож учні, які були знайомі з цею грою без проблем змогли знайти виграшну стратегію. Деякі завдання були простими, деякі потребували певних знань (хоча б з історії розвитку комп’ютерів), дещо вгадували шляхом виключення відомого. Діти отримали величезне задоволення та певну мотивацію до подальшого вивчення інформатики ("будемо приймати участь і надалі - адже це цікаво" - слова учениці 6-го класу)
PTetyana Дата: Чт, 21.01.2010, 14:04 | Повідомлення № 3
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Ми також приймали участь. Дітям сподобалося, хоча хотілося б, щоб участь взяло більше дітей. Багато не хотіли тому, що конкурс платний. Діти питали за що вони платять, бо, скажімо в конкурсі Кенгуру плата йде за завдання на листках, а тут? Дали одну програму в архіві, який просто покопіювали по різних школах.
А загалом враження хороші. Мені особисто сподобалося, що питання були на знання інформатики. Тому що олімпіади з програмування наші учні не тягнуть (школа звичайна, сильні діти, як правило, вчаться в ліцеї чи гімназії), а тут можна перевірити свої знання і не знаючи важкого для багатьох програмування. Будемо брати участь надалі.
volevikt Дата: Чт, 21.01.2010, 15:32 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
В цьому н.р. вперше приймали участь в конкурсі. Діти в захваті. Вважаю, що такі конкурси потрібні! Вони сприяють розвитку логічного мислення дітей, зацікавленості предметом і
Quote (PTetyana)
Тому що олімпіади з програмування наші учні не тягнуть

Побільше таких конкурсів, тоді й великого захоплення Контактами, Гаренами та іншим "мозковим мотлохом" не буде!

Відредаговано: volevikt - Чт, 21.01.2010, 15:35
zdorjeva Дата: Пт, 22.01.2010, 00:55 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Побільше таких конкурсів, тоді й великого захоплення Контактами, Гаренами та іншим "мозковим мотлохом" не буде!

Я також з цим згодна. У нас також звичайна сільська школа, дітям подобається курс користувача, а ось з програмуванням проблеми, тому олімпіади для дітей не цікаво, а ось завдання конкурсу сподобалися. В конкурсі прийняли участь 3 учні, але потім дала змогу спробувати іншим учням. Зацікавилися і уже більше учнів виявили бажання взяти участь на наступний рік.
Jokerz Дата: Пт, 22.01.2010, 13:27 | Повідомлення № 6
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
а где можно взять эту программу? И сколько она весит?
ihor_hontar Дата: Пт, 22.01.2010, 15:16 | Повідомлення № 7
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Учні моєї школи уже 2 роки беруть участь в Міжнародному конкурсі "БОБЕР".
Я і мої учні задоволені цим конкурсом. Цікаві розумові задачки для різних класів.
Quote (Jokerz)
а где можно взять эту программу? И сколько она весит?

http://bober.net.ua/page.php?name=rules&
Львівський фізико-математичний ліцей — координатор Міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер» в Україні.
Координатор конкурсу п.Ростислав Шпакович:
тел. (0322) 62-00-68 http://www.bober.net.ua/
http://www.school34-lg.pp.net.ua/news....11-25-6
volevikt Дата: Вт, 25.05.2010, 14:57 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
Перша спроба участі у Міжнародному конкурсі "Бобер" була вдалою. Сьогодні отримала сертифікати та диски-подарунки для учасників конкурсу.
У всіх "Відмінний результат"!
Думаю, в наступному навчальному році кількість бажаючих зросте. :)
Petam Дата: Вт, 19.10.2010, 22:53 | Повідомлення № 9
Новий користувач
Рейтинг: 0
А я негативно ставлюся до платних конкурсів. Чому вчителя (інформатики, математик, фізики і т.д.) заставляють збирати гроші на подібні конкурси. Потім вчитель за рахунок свого вільного часу (неділя) він повинен проводити цей конкурс. Ціна сертифікату отриманого в кінці навчального року 0,3-0,2 грн, диск від 1-до 2 грн. Куда пішли решта грошей. Дітей вчимо бути уважними до всяких "розводів". А ці конкурси що не "піраміда"?
Мої учні брали участь у минулому році. Учні були розчаровані. Завдання не відповідають діючій шкільній програмі (н-д, завд. по Excel для учнів 9 класу). Таке враження, що організатори конкурсу взагалі не знають, що учні вивчають у школі. Я ПРОТИ ПЛАТНИХ КОНКУРСІВ!!!
volevikt Дата: Вт, 19.10.2010, 23:21 | Повідомлення № 10
Перспективна вчителька
Quote (Petam)
А я негативно ставлюся до платних конкурсів.

На жаль, такі реалії нашого життя. Я теж не в захопленні, що подібні конкурси є платними.
Наша школа в цьому навчальному році приймає участь у 8 подібних конкурсах з різних предметів.
Як мама двох школярів, в цьому році вже заплатила певну суму за участь моїх дітей у різноманітних конкурсах. І не вважаю це марнотратством.
Quote (Petam)
Чому вчителя (інформатики, математик, фізики і т.д.) заставляють збирати гроші на подібні конкурси.

В нас ніхто нікого не змушує. Все на добровільних засадах. Не хочете приймати участь, Вас ніхто не заставить.
Quote (Petam)
Завдання не відповідають діючій шкільній програмі

Але все ж таки. Цей конкурс проводиться не так давно, а тому є надія, що автори уважніше ставитимуться до підбору завдань. Великим плюсом вважаю завдання на розвиток логічного мислення учнів, саме ці завдання найбільше сподобалися моїм учням.
Quote (Petam)
Потім вчитель за рахунок свого вільного часу (неділя) він повинен проводити цей конкурс.

Не рахуюся з власним часом, якщо знаю, що це принесе користь моїм учням. Люблю працювати з дітьми, а тому не вважаю відданий їм вільний час даремною тратою часу.
В кожного своя власна думка на існування таких конкурсів. І брати участь в подібних заходах чи ні - вирішувати Вам.
serbor Дата: Вт, 19.10.2010, 23:44 | Повідомлення № 11
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Petam)
Таке враження, що організатори конкурсу взагалі не знають, що учні вивчають у школі.

А при чём тут то, что учні вивчають у школі? Это школа должна тянуться до уровня конкурса, а не конкурс опускаться до ничтожного уровня наших программ. Конкурсы может раскроют глаза всем: "а король-то голый".
gry Дата: Ср, 20.10.2010, 18:15 | Повідомлення № 12
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Quote (serbor)
А при чём тут то, что учні вивчають у школі? Это школа должна тянуться до уровня конкурса

Згоден на всі 100. Для того ж конкурс і проводиться, щоб відійти від шкільної програми, і побачити "хто є хто".
Quote (Petam)
Завдання не відповідають діючій шкільній програмі (н-д, завд. по Excel для учнів 9 класу). Таке враження, що організатори конкурсу взагалі не знають, що учні вивчають у школі.

Конкурс же Міжнародний, різні програми, різні теми... По-моєму нормальні завдання і пристойний рівень. А 11 грн - зараз не гроші. Могла б і школа проплатитити 1-2 учнів. /Батьки ж гроші здають. Чи у вас ні ?
igor_ Дата: Ср, 20.10.2010, 21:14 | Повідомлення № 13
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Quote (gry)
Конкурс же Міжнародний, різні програми, різні теми...

І все таки хотілося б побачити на яку програму орієнтуються організатори конкурсу, які вимоги ставляться до дітей. Чому б не опублікувати таку програму на своєму сайті. Подібно до того, як зроблено на сайтах по ЗНО.
pet Дата: Ср, 20.10.2010, 22:09 | Повідомлення № 14
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Petam)
Я ПРОТИ ПЛАТНИХ КОНКУРСІВ!!!

дивно.....у нас не тільки логіни подібні, а і думки ;)
PanPete Дата: Ср, 20.10.2010, 22:50 | Повідомлення № 15
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Petam)
Я ПРОТИ ПЛАТНИХ КОНКУРСІВ!!!

Приєднуюсь до клану Petів
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.11 Змагання, конкурси, олімпіади » Міжнародний конкурс "Бобер"
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.