Вт, 21.11.2017, 12:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 17«123451617»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Підручники та посібники з інформатики (Яким посібникам та підручникам надаєте перевагу при вивченні)
Підручники та посібники з інформатики
Ковшун Дата: Нд, 26.08.2007, 18:46 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги! Підручниками та посібниками яких видань Ви користуєтесь під час вивчення інформатики в школі?
Чи забезпечені учні на 100% підручниками та посібниками?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:11
mouse Дата: Ср, 21.11.2007, 22:46 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Не так давно відкрив для себе робочі зошити з інформатки. Ціна з зошит по 2 грн. smile
Зошит для практичних робіт з інформатики. 10-11 клас. В 2х частинах. Тернопіль. "Видавництво Астон" 2006 рік. Автори - Шевчук О.В., Кривокульський Л.Є.
В кожному зошиті по 50-60 сторінок. Друк надзвичайно якісний. (програмування - паскаль).
Мене настільки вразила ціна - бо зміст сильний, дійсно це робочий зошит для дитини. Аналогія, якщо книжки Шестопалова - це гарні посібники, то це подібні за гарністю зошити. surprised
(повірте це не реклама - просто для мене це було справжнє відкриття!) wacko
Як їх найти. Тел. 8-0352-527136
Мейл: Zbut@utel.net.ua
Це реквізити видавництва.
Спробуйте, хотілось би почути інші думки. <_<
W-w-W Дата: Чт, 24.01.2008, 20:27 | Повідомлення № 32

Quote (Ковшун)
Шановні колеги! Підручниками та посібниками яких видань Ви користуєтесь під час вивчення інформатики в школі?
Чи забезпечені учні на 100% підручниками та посібниками?

Учні нашої школи підручниками забезпечені на 100%, автор Зарецька, інформатика 10-11 кл., але як на мене автори при складанні цих підручників погано продумали зміст і тематику, якесь воно все по дитячому, а учні то дорослі.

Я для себе використовую підручник Забродської Л. Інформатика 8-11(12) кл., досить пристойна книга, а головне зрозумілий матеріал

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 25.01.2008, 20:12 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (WWW)
Учні нашої школи підручниками забезпечені на 100%, автор Зарецька, інформатика 10-11 кл., але як на мене автори при складанні цих підручників погано продумали зміст і тематику, якесь воно все по дитячому, а учні то дорослі.

А в мене бібліотека забита цими підручниками (штук 80). Із них на руках в учнів - до 10.
Всі учні користуються підручниками видавництва "Аспект" і всі задоволені.
ihor_hontar Дата: Пт, 25.01.2008, 20:28 | Повідомлення № 34
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (Ковальчук_Олександр)
А в мене бібліотека забита цими підручниками (штук 80).

В мене такаж сама ситуація. Це книжка в 90-95 роках була ще цінна, а тепер розвиток комп'ютеризації випередив набагато тематику даної книжки. В нас, чомусь, спочатку випускають непогані книжки, дають їх в продаж, а потім через 5-7 років, як вже застаріє, дають через шкільний бібліотечний фонд.
W-w-W Дата: Пт, 25.01.2008, 23:32 | Повідомлення № 35

Quote (ihor_hontar)
А в мене бібліотека забита цими підручниками (штук 80). Із них на руках в учнів - до 10.
Всі учні користуються підручниками видавництва "Аспект" і всі задоволені.

я теж зацікавився підручниками видавництва "Аспект", вони дешевші і відповідають сучасним вимогам
Ktara Дата: Ср, 06.02.2008, 09:27 | Повідомлення № 36
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (mouse)
Як їх найти. Тел. 8-0352-527136
Мейл: Zbut@utel.net.ua
Це реквізити видавництва.
Спробуйте, хотілось би почути інші думки. dry

Скористалась! Моє замовлення шукають вже 2 тижні. Говоне що кожного разцу питаюсь "А ви впевнені, що замовлення робили саме на це прізвище?" smile

Добавлено (06.02.2008, 09:27)
---------------------------------------------

Quote (KulAlex)
Маю ще один із компіляторів ABCPascal (симпатична штучка, можу поділитися), до складу якого входить книга-задачник у форматі pdf, у якій на кожну тему 30-100 задач, правда російською мовою.

Скиньте мені, будь-ласка. на s-kotenok2004@mail.ru

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 06.02.2008, 22:22 | Повідомлення № 37
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Ktara)
Скиньте мені, будь-ласка. на s-kotenok2004@mail

Ktara, у приватному форумі не лінуйтесь пошукати, там точно є.
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 02:05 | Повідомлення № 38

Використовую підручники Шестопалова в поєднанні з підручником Забродської
anton_k Дата: Вт, 11.03.2008, 17:59 | Повідомлення № 39
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (WWW)
Використовую підручники Шестопалова в поєднанні з підручником Забродської

А я НЕ ВИКОРИСТОВУЮ ці підручники.
ВВажаю, що найкращі книжки Руденка В.Д. для вивчення офіса, Вовковінської Н.В. «Практикум з Excel», для вивчення електронних таблиць, а для вивчення програмування Ставровський А.Б., Скляр І.В. «Програмуємо правильно» від «Шкільного світу». Там хоч у визначеннях помилок немає.

bgd Дата: Вт, 11.03.2008, 18:34 | Повідомлення № 40
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Проблеми з підручниками існують. Хоча і 10-11 класів по одному. Але далеко не всі можна назвати якісними підручниками. Наприклад підручник "Інформатика 10-11 авторів Зарецька І.Т., Колодяжний Б.Г., Гуржій А.М., Соколов О.Ю." дуже гарні ілюстрації, але матеріал дещо застарілий, вичення MS Dos, Norton Commander є, але в школі в основному вивчають OC Windows XP, Linux - а там про це дуже мало (і то на основі Windows 98). MS Word - взагалі не має. MS Excel, MS Access - непогано. Paint - погано. Основи алгоритмізації та програмування - поганенько. Рекомендував би "О. Ю. Гаєвський Інформатика 7-11 класи" (Співпадає із шкільною програмою- все висвітлено і досить добре). При вивченні Інтернету: Ю. С. Рамський, І. С. Іваськів, О. Ю, Ніколаєнко "Вивчення Web-програмування в школі", а також підручник з Інтернету Глинського Я.М.
При вивченні програмування і основ алгоритмізації: Глинський Я.М., Верлань А.Ф., Апатова Н.В. і т.д.
Додатковий посібник: Інформатика в означеннях, таблицях і схемах, під редакцією С.М.Малярчук. - дуже гарний, все коротко і ясно, весь шкільний матеріал. Рекомендую!!!
W-w-W Дата: Сб, 03.05.2008, 03:13 | Повідомлення № 41

Непоганий підручник Гаєвського з інформатики 7-11 кл, достатньо наповнений матеріалом, що відповідає великому відсотку навчальної програми
shuma-galina Дата: Вт, 02.09.2008, 00:08 | Повідомлення № 42
Новий користувач
Рейтинг: 0
Скажіть , будь ласка, все ж таки якими підручниками користуватись при вивченні інформатики універсального профілю
Шестопалов Дата: Вт, 02.09.2008, 15:35 | Повідомлення № 43
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Список рекомендованої літератури з інформатики див на сайті МОН України у загальному списку.
http://www.mon.gov.ua/main.php?query=education/average/per_n_pr/
Інформатика розпочинається з поз. 927
Кого цікавлять посібники видавництва "Аспект", див. http://www.aspekt-edu.kiev.ua

Відредаговано: Шестопалов - Вт, 02.09.2008, 15:38
Newbie Дата: Вт, 02.09.2008, 21:13 | Повідомлення № 44
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Шестопалов)
Список рекомендованої літератури з інформатики див на сайті МОН України у загальному списку.
http://www.mon.gov.ua/main.php?query=education/average/per_n_pr/

а звідки там Зарецька взялась!? в методичному ж листі її не було!
одна рука не відає, що творить друга, чи як??

Додано (02.09.2008, 21:13)
---------------------------------------------
та й Руденко у списку навчально-методичних посібників.. чи то я не розумію, чи то там щось не те

Boris_A Дата: Вт, 02.09.2008, 23:26 | Повідомлення № 45
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Сьогодні, другого числа вже 8 учнів (з 78-ми) здали кошти на придбання аспектівських базових курсів для 10-11-х класів. З досвіду минулого року: дітям подобається, особливо в поєднанні з Тestами W, які приєднані до посібників.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Підручники та посібники з інформатики (Яким посібникам та підручникам надаєте перевагу при вивченні)
Сторінка 3 з 17«123451617»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.