Пн, 25.09.2017, 00:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 16 з 17«1214151617»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Підручники та посібники з інформатики (Яким посібникам та підручникам надаєте перевагу при вивченні)
Підручники та посібники з інформатики
Ковшун Дата: Нд, 26.08.2007, 19:46 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги! Підручниками та посібниками яких видань Ви користуєтесь під час вивчення інформатики в школі?
Чи забезпечені учні на 100% підручниками та посібниками?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:11
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 06.09.2011, 01:15 | Повідомлення № 226
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
[warning]ASI, а це називається флуд і обговорення дій адміністраторів/модераторів. Подвійне порушення правил. Видавництва "Деол", BHV, Ігор Завадський, "Аспект", "Основа" мають право на рекламу своїх посібників на цьому форумі. У них навіть відповідні персональні розділи для цього створені. Ви - не маєте. Хочете рекламувати - Вам чітко сказано: зверніться до адміністрації, тобто до мене в її особі. Контакти внизу повідомлення [/warning]
Romek Дата: Пн, 19.09.2011, 19:55 | Повідомлення № 227
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Інформатика 10, р-нь стандарт, (а-р Володіни)
тут
igor_ Дата: Пн, 19.09.2011, 21:06 | Повідомлення № 228
Тут живе...
Рейтинг: 18
Quote (Romek)
Інформатика 10, р-нь стандарт, (а-р Володіни)

На жаль тута тільки 78 перших сторінок.
serbor Дата: Пт, 23.09.2011, 23:42 | Повідомлення № 229
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Сегодня получили учебники Ривкинда для 11 класса на русском языке, 39 штук академического уровня и 13 штук уровня стандарта.
Распределение не понятно, сейчас у нас 33 ученика учится по академ.уровню на русском, 19 учеников по стандарту на украинском и 25 по стандарту на русском.
Но, в данном случае, я всё равно счастлив.
mouse Дата: Сб, 24.09.2011, 12:53 | Повідомлення № 230
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
А Вы говорите что плохо. Распределением занимается явно не МОНмолодьспорт, а райво. Як правило, всі намагаються швидше зробити, щось напутали.
zatoka Дата: Нд, 25.09.2011, 12:26 | Повідомлення № 231
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (serbor)
Сегодня получили учебники Ривкинда для 11 класса на русском языке, 39 штук академического уровня и 13 штук уровня стандарта.
Распределение не понятно, сейчас у нас 33 ученика учится по академ.уровню на русском, 19 учеников по стандарту на украинском и 25 по стандарту на русском.
Но, в данном случае, я всё равно счастлив.

Скажіть , будь ласка, 11 клас академ рівня , якою мовою програмування користуєтесь, по Ривкінду це Делфі, так?
serbor Дата: Нд, 25.09.2011, 15:02 | Повідомлення № 232
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (zatoka)
Скажіть , будь ласка, 11 клас академ рівня , якою мовою програмування користуєтесь, по Ривкінду це Делфі, так?

Так.
Я сам с собою спорю, какой язык изучать. И всё-таки, поскольку в учебнике описан Delphi, это будет Delphi.
zatoka Дата: Нд, 25.09.2011, 19:44 | Повідомлення № 233
Новий користувач
Quote (serbor)
Так.
Я сам с собою спорю, какой язык изучать. И всё-таки, поскольку в учебнике описан Delphi, это будет Delphi.

Так де ж його взяти ?
novachok Дата: Нд, 25.09.2011, 21:31 | Повідомлення № 234
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (zatoka)
Так де ж його взяти ?

Delphi - платний. Точно такий же Lazarus - безкоштовний, причому інтерфейс може бути і англійський, і російським і українським. Це копія Делфі
Скачати - http://sourceforge.net/projects/lazarus/files/
zatoka Дата: Нд, 25.09.2011, 21:38 | Повідомлення № 235
Новий користувач
Quote (novachok)
Delphi - платний. Точно такий же Lazarus - безкоштовний, причому інтерфейс може бути і англійський, і російським і українським. Це копія Делфі
Скачати - http://sourceforge.net/projects/lazarus/files/

Велике Вам спасибі. Спробую скачати
Глинський__Ярослав Дата: Нд, 25.09.2011, 22:09 | Повідомлення № 236
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Quote (serbor)
Я сам с собою спорю, какой язык изучать.

НЕ переймайтесь! Не так важлива мова і середовища, як зміст навчання. СКажіть: невже задачі про найбільший спільний дільник, суму дробів, прості числа, суму членів арифметочної прогресії і їм подібні- це ті задачі, які треба розглядати в візуальному середовищі? Це називається гарматою - по горобцях. До чого я веду? Якщо хтось візьме в руки мою нову книжку ОАП, то це не означає, що він має негайно працювати у Visual Basic. Аж ніяк. У цій книжці головне сучасна МЕТОДИКА навчання, а не власне Visual Basic. Беріть її, вивчайте і працюйте в Delphi. Застосовуйте візуальне середовище за призначенням.
mio Дата: Нд, 25.09.2011, 23:02 | Повідомлення № 237
Тут живе...
Рейтинг: 9
Мова, середовище важливі. Реалізація конкретної задачі цього вимагає, на мою думку. Зміст навчання? Ну що ж, а запитання про
Quote (Глинський__Ярослав)
задачі про найбільший спільний дільник, суму дробів, прості числа, суму членів арифметИчної прогресії і їм подібні- це ті задачі, які треба розглядати в візуальному середовищі?
дуже цікаво сприймаються. Відео в сусідній гілці форуму переглянув - так там, на мою думку, все до того і йде, що ці питання і будуть розглядатися. Хоча ще наступних відеоуроків Ви не викладали, то можу помилятися, а за потреби і вибачусь, якщо не правий. Але з іншої сторони, які ж задачі розглядати? В мене "стандарт", тут і сказати мені нічого. А в "профільному" рівні? Які задачі розглядаються? Вашої книжки не маю, не читав, можливо там дійсно "Методика навчання" і правильно застосовується візуальне середовище за призначенням. Але як це "за призначенням"? В будь-якому разі радий, що Ви працюєте над цим питанням, а не так як я тільки критикую:).
swetikccc Дата: Нд, 25.09.2011, 23:32 | Повідомлення № 238
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Кнут, Віртю....побоку, у нас нова зірка. )))
А відеурок так собі.
Ні поняття об’екту, ні його властивостей,ні пояснення коду.
Morty Дата: Нд, 29.01.2012, 11:46 | Повідомлення № 239
Новий користувач
Подскажите где можно скачать диски к учебникам Ривкинда 9, 10,11 классы. На сайте издательства Генеза их нет.
balamut_13 Дата: Нд, 29.01.2012, 15:53 | Повідомлення № 240
Часто заходить...
Рейтинг: 15
Quote (Morty)
Подскажите где можно скачать диски к учебникам Ривкинда 9, 10,11 классы. На сайте издательства Генеза их нет.

Необхідні електронні матеріали до цих підручників знаходяться на сайті:
allinf.at.ua
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Підручники та посібники з інформатики (Яким посібникам та підручникам надаєте перевагу при вивченні)
Сторінка 16 з 17«1214151617»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.