Пн, 25.09.2017, 00:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 15 з 17«121314151617»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Підручники та посібники з інформатики (Яким посібникам та підручникам надаєте перевагу при вивченні)
Підручники та посібники з інформатики
Ковшун Дата: Нд, 26.08.2007, 19:46 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги! Підручниками та посібниками яких видань Ви користуєтесь під час вивчення інформатики в школі?
Чи забезпечені учні на 100% підручниками та посібниками?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:11
Шестопалов Дата: Нд, 21.08.2011, 14:31 | Повідомлення № 211
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Quote (Lviza)
Я чогось не розумію...

У природі все важливе - просто, все складне - не потрібне!
Спробуйте ось так!
Рівневість практичних і тематичних робіт визначається кількістю виконаних завдань.
Практична робота тривалістю до 25 хв. виконується на комп’ютері на кожному уроці. Для тематичної роботи відводиться окремий урок.
Виконуючи практичну або тематичну роботу, учень може отримати оцінку 12 балів: 6 балів за знання теорії + 6 балів за практичні навички.
Знання теорії оцінюються за допомогою контрольно-діагностичної системи Test-W2, налаштованої на 6-бальну шкалу. Параметри тестування: 15 запитань за 8 хв. з діагностикою відповідей для практичної роботи; 30 запитань за 15 хв. без діагностики відповідей для тематичної роботи.
Для оцінювання практичних навичок пропонується 6 завдань, що вимагають виконання певних дій та запису, за потреби – відповідей у місця, позначені «________». В кінці кожного завдання є поле результату у вигляді «___», у якому вчитель за виконане завдання вписує «1», за невиконане – «0».
Загальну оцінку, тобто суму балів, одержаних за тестування, та за кількість виконаних практичних завдань, вчитель виставляє у відповідному полі. Наприклад, якщо учень здав тестування на 4 бали і виконав 5 практичних завдань, то загальна оцінка буде 4 + 5 = 9 балів.
Ковшун Дата: Нд, 21.08.2011, 15:30 | Повідомлення № 212
Досвідчений учасник
Quote (Lviza)
Підручник подобається, але... допоможіть розібратися з балами за практичні роботи, які там пропонуються.

Ось Вам і відповідь!
Quote (Вчитель-з-Києва)
Без поллитры и бухгалтерских курсов не разберёшся!

Прямо в "яблучко" ;) ;) ;)
Lviza Дата: Вт, 23.08.2011, 20:37 | Повідомлення № 213
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Шестопалов, я працюю за приблизно такою ж схемою, як Ви запропонували. Скажу більше: пару років тому Ви мені висилали диск з test_w та іншими матеріалами. Це все зрозуміло. Але ж мова йде про конкретний підручник, за яким я планую працювати. Від "поллітри" я не відмовлюся, якщо мені хто-небудь пояснить як саме використовувати практичні в цьому підручнику. Трохи заморилась складати свої практичні, хочеться дати підручник дітям (нарешті) і сказати: практична така-то. Може я не в тій рубриці питаю? Ау-у! Хто працював по Морзе в минулому році?
Глинський__Ярослав Дата: Вт, 23.08.2011, 22:51 | Повідомлення № 214
Видавець посібників
Нагороди: 3
Шановні вчителі та методисти!
Я поновив свій сайт. Запрошую його відвідати і познайомитися з новинкою сезону від Глинського.
Ktara Дата: Пт, 26.08.2011, 03:11 | Повідомлення № 215
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
А у нас новость "хорошая" - поставок учебников вообще не будет :( Искать денег и покупать самим :( (т.е. деньги на учебники должны искать не учителя а учебное заведение)
volevikt Дата: Ср, 31.08.2011, 19:19 | Повідомлення № 216
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 188
Сьогодні отримали 27 підручників "Інформатика 10. Рівень стандарту" (Н. В. Морзе, В. П. Вембер, О. Г. Кузьмінська) та 27 підручників "Інформатика 11. Рівень стандарту" (Н. В. Морзе, О. В. Барна, В. П. Вембер, О. Г. Кузьмінська), що становить половину від потреби. Але хоч щось. :)
Глинський__Ярослав Дата: Ср, 31.08.2011, 19:55 | Повідомлення № 217
Видавець посібників
Нагороди: 3
Quote (volevikt)
що становить половину від потреби

Чому би Вам не організувати закупівлю книг для другої половини (якщо це паралельний клас) у моєму видавництві. В мене тих книжок повний склад.
Ковшун Дата: Ср, 31.08.2011, 20:49 | Повідомлення № 218
Досвідчений учасник
Quote (volevikt)
Сьогодні отримали 27 підручників "Інформатика 10. Рівень стандарту"

А ми з учнями відмовились від цих "продуктів".
Замовляємо вже впродовж кількох років в "Аспекті"
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 31.08.2011, 21:05 | Повідомлення № 219
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Ми поки що отримали 7 екз. підручника "Інформатика 10. Рівень стандарту" (Н. В. Морзе, В. П. Вембер, О. Г. Кузьмінська) та 20 екз. "Інформатика 10 (академічний рівень)" (авт. Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.). Причому другий подобається більше хоча б тим, що відповідає профілю навчання і в ньому є тема "Електронні таблиці", що вивчається в 10 кл. на академічному рівні. А минулого року отримали 4 екз. цього ж Ривкінда та ко., але вже стандарт. Тобто маємо збірну СССР, і то в загальні кількості це становить 60% від потреби школи.
zivert Дата: Чт, 01.09.2011, 11:25 | Повідомлення № 220
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 34
Відскануйте, будь ласка, хто-небудь "Інформатику 11. Рівень стандарту", хоча б перші теми. Бо підручників немає, а завтра перший урок. Враховуючи те я к постачалися підручники в нашу школу минулі роки, я думаю, що в цьому році ми знову будемо останніми. Допоможіть, не будьте байдужими !
Вчитель-з-Києва Дата: Чт, 01.09.2011, 12:09 | Повідомлення № 221
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Скачайте безкоштовно 1-й розділ на сайті aspekt-edu.kiev.ua.
Відповідає програмі "Єдиний курс. 9-11 класи"!
Bandalak Дата: Пт, 02.09.2011, 23:05 | Повідомлення № 222
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Шестопалов, був я на Вашому сайті, так і не зрозумів, а підручника для 11 класу ще немає?
Шестопалов Дата: Пт, 02.09.2011, 23:25 | Повідомлення № 223
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Quote (Bandalak)
був я на Вашому сайті, так і не зрозумів, а підручника для 11 класу ще немає?

Ми не впевнені, що він потрібен у друкованому вигляді. Гроші витратимо, а нічого не заробимо. Пропонуємо його в електронному вигляді для безкоштовного скачування. 1-й розділ "Базові поняття програмування" на 11 годин вже виклали на сайті. Дивіться уважно, на головній сторінці в кінці списку для скачування є файл pdf.

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 02.09.2011, 23:28
Ковшун Дата: Сб, 03.09.2011, 18:48 | Повідомлення № 224
Досвідчений учасник
Quote (Шестопалов)
Ми не впевнені, що він потрібен у друкованому вигляді.

Мені здається, що неправильно думаєте.
Видання "Аспект"у дуже потрібні!!!
Я і мої учні давно користуємось посібниками "Аспект"у і повністю ними задоволені!
Quote (Шестопалов)
Гроші витратимо, а нічого не заробимо.

Кто не рискует, тот не пьет шампанское.
Але, якщо серйозно, то мабуть треба випускати...спочатку малим тиражем...а потім буде видно, чи потрібний він (підручник).
Думаю, що потрібний.
Quote (Шестопалов)
його в електронному вигляді для безкоштовного скачування. 1-й розділ "Базові поняття програмування" на 11 годин вже виклали на сайті.

Вже скачав його, віддав учням...роздруковують для себе.
Я свідомо відмовився у відділі освіти від підручників інших авторів.
Сказав, що почекаю, коли "Аспект" видасть новий посібник для 11 класу, а Ви друкувати не хочете...
volevikt Дата: Пн, 05.09.2011, 23:55 | Повідомлення № 225
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 188
Quote (ASI)
Шановні адміністратори. А чому ви видалили два моїх повідомлення про нові навчальні посібники?

Видаляла не я, але поясню.
Ну, мабуть, тому, що повідомлення носили рекламний характер.
Реклама, не узгоджена з адміністрацією форуму, - заборонена.
Зверніться до одного з адміністраторів сайту. :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Підручники та посібники з інформатики (Яким посібникам та підручникам надаєте перевагу при вивченні)
Сторінка 15 з 17«121314151617»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.