Пн, 18.02.2019, 20:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Підручники та посібники з інформатики (Яким посібникам та підручникам надаєте перевагу при вивченні)
Підручники та посібники з інформатики
Ковшун Дата: Нд, 26.08.2007, 18:46 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги! Підручниками та посібниками яких видань Ви користуєтесь під час вивчення інформатики в школі?
Чи забезпечені учні на 100% підручниками та посібниками?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:11
Шестопалов Дата: Пт, 03.09.2010, 14:56 | Повідомлення № 151
Видавець посібників
Нагороди: 16
Рейтинг: 230
Quote (zava)
ВГ група BHV проводить акцію "Порятунок". Ті школи, які для 9 класу отримали підручник Морзе, можуть придбати наш підручник зі знижкою більше, ніж удвічі

Для "постраждалих" шкіл, які за державним замовленням отримали підручники для 9 класу Н.В. Морзе, Видавнича група BHV пропонує суперзнижку - підручник "Інформатика. 9 клас" І.О. Завадського, І.В. Стеценко, О.М. Левченка менше, ніж за півціни - усього за 19грн. 50коп. (+ поштові витрати)
Фе, Завадський! Это же неприлично!

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 03.09.2010, 14:58
Ковшун Дата: Пт, 03.09.2010, 15:02 | Повідомлення № 152
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Шестопалов)
Это же неприлично!

Это не то, что неприлично...Это унижает Н.В.Морзе!
zava Дата: Пт, 03.09.2010, 18:15 | Повідомлення № 153
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Вибачаюсь, переформульовую пропозицію так:

Якщо вам не підходить отриманий за дерзамовленням підручник для 9 класу, ВГ BHV пропонує суперзнижку -
підручник "Інформатика. 9 клас" І.О. Завадського, І.В. Стеценко, О.М. Левченка менше, ніж за півціни -
усього за 19грн. 50коп.

Відредаговано: zava - Пт, 03.09.2010, 18:16
swetikccc Дата: Пт, 03.09.2010, 18:25 | Повідомлення № 154
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Ковшун)
Это не то, что неприлично...Это унижает Н.В.Морзе!

Людину принижують її діяння, а безпідставні звинувачення тільки піднімають планку.
mio Дата: Пт, 03.09.2010, 18:28 | Повідомлення № 155
Тут живе...
Рейтинг: 29
Quote (zava)
Вибачаюсь, переформульовую пропозицію так:

Що за акція "Порятунок"? Роз'ясніть.
І саме головне : "...від кого"?

Відредаговано: mio - Пт, 03.09.2010, 18:36
PanPete Дата: Пт, 03.09.2010, 18:34 | Повідомлення № 156
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (zava)
менше, ніж за півціни

Що ж змусило видавця, який всупереч розпорядження "отців освіти" небажає в мережу викласти більше, аніж 1 розділ монополізованого підручника для 10 класу (інформатика, ак. рівень) стати таким добрим, щоб оголошувати розпродажу іншого підручника за собівартістю? Чи не володієте ви інформацією про зміни в навчальних планах наступного року?
mio Дата: Пт, 03.09.2010, 18:46 | Повідомлення № 157
Тут живе...
Рейтинг: 29
Quote (PanPete)
Що ж змусило

"Бабло", вибачте на такому слові, конкуренція, беззаперечно. В моїй школі підручник Морзе, який, як дехто вважає
Quote (zava)
не підходить за дерзамовленням підручник для 9 класу
. "Торгаші освітою", я їх так називаю. А по відношенню до пана Завадського - це, принаймні, жорстоко, по відношенні до своїх колег (до панянки Морзе).
P.S. Я проти Вас, візьму на себе сміливість так сказати, Ігор нічого поганого не намагаюся говорити. Ви багато працюєте в цій царині і маєте відмінні результати. Але.....

Відредаговано: mio - Пт, 03.09.2010, 18:57
zava Дата: Пт, 03.09.2010, 18:58 | Повідомлення № 158
Тут живе...
Quote (PanPete)
Що ж змусило видавця, який всупереч розпорядження "отців освіти" небажає в мережу викласти більше, аніж 1 розділ монополізованого підручника для 10 класу (інформатика, ак. рівень) стати таким добрим, щоб оголошувати розпродажу іншого підручника за собівартістю? Чи не володієте ви інформацією про зміни в навчальних планах наступного року?

Ні, звичайно :) Є суто комерційні причини. У ринковій економіці доволі часто трапляється таке, що товар продають за собівартістю. Власне, це шанс для покупця.

А щодо розділів, то, по-перше їх викладено 2, а, по-друге, якби ви знали який бандитизм насправді відбувається з дерзамовленням, то за слово "монополізований", думаю, вибачились би.

Шестопалов Дата: Пт, 03.09.2010, 19:21 | Повідомлення № 159
Видавець посібників
Нагороди: 16
Рейтинг: 230
Quote (novachok)
якби ви знали який бандитизм насправді відбувається з дерзамовленням

Це факт! Хоча б тому, що на різних рівнях багато років проводяться конференції, пишуться статті в центральній пресі, напряму задаються питання першим особам МОНУ "Чому не впроваджується взамін совкової європейська схема постачання шкіл дешевими і якісними підручниками, за якою державні гроші передаються вчителям, батькам і школам? І лише вони, а не чиновники, визначають, які підручники для них найкраще підходять і їх купують!" До цього часу відповіді немає і з усього видно скоро не буде!

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 03.09.2010, 19:24
filnick Дата: Пт, 03.09.2010, 19:27 | Повідомлення № 160
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Шестопалов)
До цього часу відповіді немає і з усього видно скоро не буде!

МОНУ має дуже непогані можливості керувати бюджетними потоками, це не Міністерство культури.
Nic-Nic Дата: Пт, 03.09.2010, 19:43 | Повідомлення № 161
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я щиро підтримую пана Завадського і його благодійну акцію про розпродаж підручників для 9 класу. Ми цілий рік промучились за підручником Морзе, і щоб там не говорили, але підручники треба складати за програмою.
А ще хотів запитати пана Завадського коли вийдуть з друку курси за вибором "Сучасні офісні технології" та "Excel в профільному навчанні" адже вониє в програмі інформаційно-технологічного профілю.
zava Дата: Пт, 03.09.2010, 21:27 | Повідомлення № 162
Тут живе...
Quote (Nic-Nic)
А ще хотів запитати пана Завадського коли вийдуть з друку курси за вибором "Сучасні офісні технології" та "Excel в профільному навчанні" адже вониє в програмі інформаційно-технологічного профілю.

"Excel в профільному навчанні" вийде до нового року, а сучасних офісних технологій випускати, мабуть, не будемо. Детально це питання обговорюється в темі http://informatic.org.ua/forum/6-1428-3
-Інформатик- Дата: Пт, 03.09.2010, 21:54 | Повідомлення № 163
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
мене цікавить ваш підручник для 10 класу академічний рівень, коли zava, його вже можна побачити та придбати? в мене понад 3 години в 10 класі, дуже надіюсь на ваш підручник, але його ще в продажу нема
zava Дата: Сб, 04.09.2010, 09:53 | Повідомлення № 164
Тут живе...
Quote (-Інформатик-)
мене цікавить ваш підручник для 10 класу академічний рівень, коли zava, його вже можна побачити та придбати? в мене понад 3 години в 10 класі, дуже надіюсь на ваш підручник, але його ще в продажу нема

Видання готове до друку, але ми зв"язані зобов"язаннями не друкувати комерційний наклад до виходу накладу на держзамовлення. Хоча, з огляду на те, наскільки безцеремонно Інститут інноваційних технологій (що займається цього року держ. замовленням підручників) нехтує всіма нормами й зобов"язаннями, я не знаю, чому ми чогось маємо дотримуватися.
Поки пропозиція така: уже є продажу підручник рівня стандарту. Підручник академ. рівня відрізнятиметься від нього тільки наявністю теми Ексель. Ми випускаємо маленький посібник саме з цієї теми і разом з підручником рівня стандарту вони утворюють повноцінний комплект для викладання на академ. рівні. Насамперед це зручно для шкіл, де є і стандарт, і академ класи: підручник використовують і ті, і ті, а посібник - тільки "академіки". У разі закупівлі на клас ціна підручника разом із посібником буде трохи вищою 40 грн.

Як ви ставитесь до такої пропозиції? Прошу висловитися всіх вчителів, які викладають на академ. рівні - ваша думка важлива!

volevikt Дата: Сб, 04.09.2010, 10:04 | Повідомлення № 165
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
zava, чи можу я замовити прямо зараз особисто для себе примірник підручника разом з посібником? Працюю за академічним рівнем, а тому даний підручник+посібник мені потрібен терміново для якісної підготовки до уроків.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Підручники та посібники з інформатики (Яким посібникам та підручникам надаєте перевагу при вивченні)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.