Пн, 20.11.2017, 19:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 171231617»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Підручники та посібники з інформатики (Яким посібникам та підручникам надаєте перевагу при вивченні)
Підручники та посібники з інформатики
Ковшун Дата: Нд, 26.08.2007, 18:46 | Повідомлення № 1
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги! Підручниками та посібниками яких видань Ви користуєтесь під час вивчення інформатики в школі?
Чи забезпечені учні на 100% підручниками та посібниками?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:11
Ковшун Дата: Нд, 26.08.2007, 18:55 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
В своїй роботі я віддаю перевагу посібникам видавництва "Аспект". І ось чому:
1. Вони повністю відповідають діючій програмі з інформатики;
2. Вони найдешевші із всіх діючих підручників;
3. Вони достатньо ілюстровані, виклад матеріалу доступний для розуміння учнями.
Кожен посібник орієнтовано на практичне використання комп’ютерів. Кожна тема містить достатню кількість прикладів і методичні вказівки. В кінці кожного параграфа є питання для самоконтролю і вправа.
Матеріал посібника дозовано за принципом "Один параграф - один урок".
Кожен учень має посібники цього видавництва.
Тоді не треба витрачати час на диктування конспекту. Учень може вдома підготуватись якісно до уроку.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 28.08.2007, 02:12 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Ковшун)
В своїй роботі я віддаю перевагу посібникам видавництва "Аспект". І ось чому:1. Вони повністю відповідають діючій програмі з інформатики;2. Вони найдешевші із всіх діючих підручників;3. Вони достатньо ілюстровані, виклад матеріалу доступний для розуміння учнями.

Віддаю перевагу посібникам видавництва "Аспект" з тих же причин.
Кожен учень не шкодує гроші і ми разом що року замовляємо дані посібники поштою. Зауважень до посібників практично немає, всі задоволені. Є ряд невеличких помилок, але вони не суттєві і, зрештою, ніщо не ідеальне, тому й небуду їх називати.
Підручник "Інформатика", що лежить на поличках у бібліотеці і припадає пилом ніхто не використовує. Хіба що окремі учні, беруть його під час вивчення теми "Інтернет". Ніяких конспектів не пишемо, бо дійсно все є в книжках.
Quote (Ковшун)
Учень може вдома підготуватись якісно до уроку.

Це дійсно так, але максимальна ефективність підготовки до уроку лише при наявності в дома комп’ютера. На жаль відсоток учнів, що забезпечені комп’ютерами в дома невеликий, але він зростатиме, оскільки комп’ютери та комплектуючі постійно дешевіють.
P.S. Якби об’єднати такі перспективні видавництва як "Аспект", Глинського та ін. і достатньо профінансувати, то можна було б написати найбільш досконалі підручники і зробити їх безкоштовними, забезпечити кожну бібліотеку.
Логіка постскриптуму - "Мечтать - не вредно"
Ковшун Дата: Вт, 28.08.2007, 08:03 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
Це дійсно так, але максимальна ефективність підготовки до уроку лише при наявності в дома комп’ютера. На жаль відсоток учнів, що забезпечені комп’ютерами в дома невеликий, але він зростатиме, оскільки комп’ютери та комплектуючі постійно дешевіють.

Повністю з Вами згодний!
У нас уже багато учнів мають вдома комп’ютери і майже всі мають вихід в мережу Інтернет.

P.S. Якби об’єднати такі перспективні видавництва як "Аспект", Глинського та ін. і достатньо профінансувати, то можна було б написати найбільш досконалі підручники і зробити їх безкоштовними, забезпечити кожну бібліотеку.
Логіка постскриптуму - "Мечтать - не вредно"

Мабуть не вдасться, бо це два дружні, але конкуруючі видавництва.
Міністерство ніколи не піде на те, аби купити іїню продукцію, бо свою нікуди тоді дівати.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 29.08.2007, 01:31 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Міністерство ніколи не піде на те, аби купити іїню продукцію, бо свою нікуди тоді дівати.

За то зараз їм точно є куди дівати дорогі по собівартості "супер" підручники з інформатики, тобто - на полки шкільних бібліотек.
Quote (Ковшун)
У нас уже багато учнів мають вдома комп’ютери і майже всі мають вихід в мережу Інтернет.

Ну тоді ваше місто дійсно продвинуте, оскільки в нас відсоток учнів, що мають в дома комп’ютери за моїми опитуваннями трохи більше 10% (із 510 учнів школи мають комп’ютери - 58) і з них 5-10 підключені до Інтернету. Та що тут говорити про учнів, 6 колег, вчителів інформатики із 20 з лишнім у районі мають доступ до мережі. Отакі кепські справи.
Ковшун Дата: Ср, 29.08.2007, 08:56 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Та що тут говорити про учнів, 6 колег, вчителів інформатики із 20 з лишнім у районі мають доступ до мережі. Отакі кепські справи.

А оце вже погано, коли вчитель інформатики має вдома комп’ютер і не має виходу в мережу.
Вони мабуть просто використовують таку дорогу річ як друкарську машинку. А це не вкладається ні в які рамки.
takdiy Дата: Ср, 29.08.2007, 09:57 | Повідомлення № 7
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Я в своїй роботі використовую багато різних підручників, бо кожен підручник має свої плюси і мінуси.
Наприклад для вивчення основ програмування непоганий підручник “Інформатика” 10-11, авторів Верлань А.Ф., Апатова Н.В. ...
Але тут пишуть протележне http://edu.ukrsat.com/labconf/forum6/12.shtml
Для Інтернету Зарецька Гуржий Соколов Інформатика в 2 Частинах По Досу там теж є матеріал
Глинський Я.М. Інформатика 8-11 Алгоритмізація і програмування Львів 2003 - для вивчення основ програмування.
Є багато інших про які згодом.
В нашій школі три 10 класа і три 11 То проблеми з підручниками для них існують. Не всі діти мають підручники.

Відредаговано: takdiy - Ср, 29.08.2007, 09:59
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 30.08.2007, 00:21 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Quote (takdiy)
В нашій школі три 10 класа і три 11 То проблеми з підручниками для них існують. Не всі діти мають підручники.

А чому б вам з дітьми разом не закупити посібники видавництва "Аспект"? Наприклад, цього року я, спільно зі старостами ще у липні придбав книжки для 10-11 класів. І кожен з 1 вересня зможе їх використовувати. Для 11-х класів ми придбали "Turbo Pascal. Основи алгоритмізації та програмування", а для 10-х - "Інформатика - базовий курс". Обидва посібники повністю відповідають програмі. Замовлення зробив із сайту видавництва.
takdiy Дата: Чт, 30.08.2007, 19:09 | Повідомлення № 9
Тут живе...
Ніколи про це не думав, тому відповідь дам пізніше.
Бо це не є так просто.
Ковшун Дата: Чт, 30.08.2007, 19:50 | Повідомлення № 10
Досвідчений учасник
чому б вам з дітьми разом не закупити посібники видавництва "Аспект"? Наприклад, цього року я, спільно зі старостами ще у липні придбав книжки для 10-11 класів. І кожен з 1 вересня зможе їх використовувати. Для 11-х класів ми придбали "Turbo Pascal. Основи алгоритмізації та програмування", а для 10-х - "Інформатика - базовий курс". Обидва посібники повністю відповідають програмі. Замовлення зробив із сайту видавництва.

Правильно і зробили. Я, наприклад, давно це роблю! Учні які закінчують школу і вступають до ВНЗ там теж використовують ці посібники.

Відредаговано: Ковшун - Чт, 30.08.2007, 19:53
Ковшун Дата: Чт, 30.08.2007, 20:02 | Повідомлення № 11
Досвідчений учасник
Quote (takdiy)
Ніколи про це не думав, тому відповідь дам пізніше.
Бо це не є так просто.

Це дуже просто, шановний колего!
Я починав так:
Розповів учням про відповідний посібник, показав їм його, дав покористуватись ним са мостійно.
А потім зібрали гроші, відправили їх поштогвим переказом і копію квитанції направив електронною поштою у видавництво на адресу Шестопалова.
З сайту видавництва "Аспект" зробив замовлення. В той же день посилка була відправлена на мою адресу.
takdiy Дата: Чт, 06.09.2007, 22:05 | Повідомлення № 12
Тут живе...
А чому б вам з дітьми разом не закупити посібники видавництва "Аспект"? Наприклад, цього року я, спільно зі старостами ще у липні придбав книжки для 10-11 класів. І кожен з 1 вересня зможе їх використовувати. Для 11-х класів ми придбали "Turbo Pascal. Основи алгоритмізації та програмування", а для 10-х - "Інформатика - базовий курс". Обидва посібники повністю відповідають програмі. Замовлення зробив із сайту видавництва

Я правильно розумію, що для 10 класу потрібно 2 книги "Базовий курс" і мінімум 1 для 11 = 24 грн комплект. Мені наприклад, з першого разу тут http://aspekt-edu.kiev.ua/order1/ важко розібратися.
Скільки ви збирали з 1 учня і якого розміру був ваш заказ?

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 06.09.2007, 22:40 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Для 10-х класів я замовляв "Базовий курс. 11 клас", в який входить Pain, Word, Excel, PowerPoint, Internet + "Windows XP". Разом вийшло дві книги. Їх вартість становила 12,5+5,5=18 грн. З учнів брав по 20, оскільки заплатив відсотки за грошовий переказ. Дані книжки мені сподобались, оскільки в них двох є повна програма для 10-го класу. Але річ в тім, що я замовляв із сайту до 1 серпня, а з першого серпня книги значно подорожчали. Дві книги обійдуться учням близько 26 грн. А для 11 класу я замовив по 1 книжці "Турбо паскаль" за ціною, здається 8 грн (зараз дорожче). І то я замовив не на всіх учнів, а трохи менше, тому частина учнів змушена відкупити книги у минулорічних випускників. Так і провчимося рік, а там буде видно.
takdiy Дата: Чт, 06.09.2007, 22:48 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Разом вийшло дві книги. Їх вартість становила 12,5+5,5=18 грн

Тобто 2 книги потрібно замовити для 1 учня.

Відредаговано: takdiy - Чт, 06.09.2007, 22:49
Ковшун Дата: Пт, 07.09.2007, 08:34 | Повідомлення № 15
Досвідчений учасник
Quote (takdiy)
Я правильно розумію, що для 10 класу потрібно 2 книги "Базовий курс" і мінімум 1 для 11 = 24 грн комплект. Мені наприклад, з першого разу тут http://aspekt-edu.kiev.ua/order1/ важко розібратися.
Скільки ви збирали з 1 учня і якого розміру був ваш заказ?

Ви правильно розумієте.
Ми трохи збільшили кількість книжок.
Ми замовили:
1. "Інформатика.Базовий курс. Частина 1" 10 клас;
2. "Інформатика.Базовий курс. Частина 2" 10 клас;
3. "Інформатика.Базовий курс. Частина 3" 11 клас;
4. "Практичні роботи і проекти. 10-11 класи";
5. "Інформатика. Основи алгоритмізації і програмування";
6. "Збірник вправ та задач з алгоритмізації та програмування".
На одного учня комплект в цінах до 1 серпня коштував 40 грн. Учні 10 класу всі як один замовили ці посібники зразу і вже на 2 роки повністю забезпечені. Розмір замовлення на 1 клас становив 760 грн. На протязі тижня замовлення було виконане.
Вже замовили посібники на 5 та 7 клас. На початку нового тижня мають надійти посібники.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Підручники та посібники з інформатики (Яким посібникам та підручникам надаєте перевагу при вивченні)
Сторінка 1 з 171231617»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.