Сб, 23.09.2017, 12:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 12«12341112»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Періодичні видання з інформатики та методики (Перелік та обговорення цікавих статей в періодиці)
Періодичні видання з інформатики та методики
Lviza Дата: Сб, 12.04.2008, 00:10 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Я не маю можливості виписувати або купляти кожний місяць фахові газети і журнали з інформатики, комп'ютерних технологій та методики викладання інформатики. Думаю було б непогано тут обговорити або хоча б назвати цікаві статті в свіжих номерах. Щоб іти в бібліотеку і знати, що напевно дивитись. Я іноді купляю Chip, хоча це і не фаховий журнал, я могла б для вас робити огляд і викладати в приваті цікаві програмки з диска.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 23:35
vasmaz Дата: Чт, 23.10.2008, 21:52 | Повідомлення № 16
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
У Росії видавництво "1 сентября" публікує в Інтернеті газету "Информатика" через рік після її виходу в паперовому вигляді. Було б добре. якби і наше "1 вересня" так робило, або хоча б дало дозвіл публікувати газету "Інформатика" в Інтернеті через деякий час. У багатьох з нас, мабуть, є відскановані екземпляри цієї газети. Тим більше електронні версії займають набагато менше місця.
zagrelena Дата: Нд, 26.10.2008, 00:46 | Повідомлення № 17
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Кстати, на сайте "1 сентября" много интересного материала, особенно в разделе "конкурс Портфолио"
ceti Дата: Пн, 24.11.2008, 15:52 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Quote (zagrelena)
Кстати, на сайте "1 сентября" много интересного материала

Підгажіть його адресу

Спонсори виділили трошки коштів на придбання навчальної літератури. Хочу виписати газету. Порадьте, яку краще обрати? Бо для нас районо витисує журнал "Комп'ютер в школі та сім'ї"(нас непитаючи, хочемо чи ні). Статті є цікаві, а от методики нема.

PanPete Дата: Пн, 24.11.2008, 18:17 | Повідомлення № 19
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (ceti)
Підгажіть його адресу

http://www.1september.ru/
ceti Дата: Вт, 25.11.2008, 14:33 | Повідомлення № 20
Я тут недавно...
Дякую са адресу.
Цікаво. Навіть вчителі-предметники зацікавились!
AAN Дата: Чт, 19.02.2009, 21:04 | Повідомлення № 21
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
С 2009 года ИГ«Основа» стала выпускать новый нучно-методический журнал «Информатика в школе». Кому интересно можно зайти на сайт посмотреть инфо www.osnova.com.ua
Ktara Дата: Чт, 19.02.2009, 21:23 | Повідомлення № 22
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (AAN)
С 2009 года ИГ«Основа» стала выпускать новый нучно-методический журнал «Информатика в школе». Кому интересно можно зайти на сайт посмотреть инфо www.osnova.com.ua

Віходит 1 раз месяц на газетной бумаге
Объем - 40 страниц
Содержание первых двух номером
№1
Чому алгоритму завжди потрібна математична модель?
Розвиток творчого потенціалу учнів через впроавдження інформаційних технологій (розділ "Мій досвід")
Електронні таблиці. Система уроків в 10 класі (математичний профіль)
Методи генерування перестановок
Про методику проведення уроків інформатики з молодшими школярами
Вчимося граючись. Урок інформатики в 5 класі з елементами гри
Веселый экспресс
Поради вчительки інформатики. Як полубити свій кабінет

№2
Алгоритмічний підхід до створення файлів із розширенням SWF та використання технлогыъ Flash
Серія уроків по веб-дизайну
Електронні таблиці. Система уроків (закінчення)
Методологічні проблеми використання інформаційно-комунікативних технологій в освітньому просторі
Розвиток мислення учнів початкової школи на уроках інформатики

NatVovk Дата: Вт, 24.02.2009, 15:01 | Повідомлення № 23
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Шановні інформатики, доброго дня!
Пропоную Короткий зміст січневих номерів
газети «ІНФОРМАТИКА» видавництва «Шкільний світ»
№ 1—2
Ольга Тюрікова (Донецьк) Матеріали до уроку. Записи і файли мовою програмування Pascal. Теорія. Приклади. Практичні роботи. Тести. Частина 1. записи.
Марина Максименко (Конотоп, Сумська обл) Готуємося до олімпіад. Деякі прийоми розв'язування олімпіадних задач з інформатики.
Заняття 1. теорія чисел у програмуванні. (розгляд 7 задач)
Заняття 2. Комбінаторика (розгляд 5 задач).
Заняття 3. Поліноми (розгляд 3 задач)
Ірина Соколовська (Київ) Матеріали до уроку. Вступ до статистики. 11 клас.
Обчислення моди, медіани, середнього арифметичного та показників варіації в Excel

№ 3
Василь Анака (Ярмолінець, Львівської обл). Матеріали до уроку. Вивчаємо Інтернет. Конспекти уроків для 10 класу.
Урок 1. Глобальна мережа інтернет.
Урок 2. Електронна пошта.
Лілія Гунько (Київ) Події. Відбувся VI Всеукраїнський турнір юних інформатиків
Надія Желюк (Рівне) З досвіду роботи. «Камінний хрест» В. Стефаника — художнє дослідження людської душі (співавтор Галина Бандюк))
Конспект інтегрованого уроку з інформатики та української літератури
Марина Максименко (Конотоп, Сумська обл) Готуємося до олімпіад. Деякі прийоми розв'язування олімпіадних задач з інформатики.
Заняття 4. Закодовані малюнки, опрацювання матриць (розбір 10 задач);
Занаття 5. Калькулятори (розбір 4 задач)

№ 4.
Олена Сіпачова (Донецьк) Контроль знань Тренінгові завдання для учнів на уроках з теми: «Текстовий редактор Word».
Як буде ще хвилинка(після наради) подам ще й за лютий.
З повагою, Наталія Вовковінська

Bandalak Дата: Вт, 24.02.2009, 15:42 | Повідомлення № 24
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Я думаю, що вчителів інформатики більше би зацікавили видання в електронній формі, звичайно на платній основі.
Наприклад, оголосити передплату на рік, і тим хто передплатив - надсилати свіжі номери газети на e-mail!
Ktara Дата: Вт, 24.02.2009, 16:22 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
Я бы только ЗА! Годичная подписка у меня есть :)
Bandalak Дата: Вт, 24.02.2009, 16:39 | Повідомлення № 26
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Ktara)
Годичная подписка у меня есть

Передплата на що є?
А взагалі, чи існують такі електронні видання? Я не маю на увазі безкоштовні інтернет-газети, дешеве м'ясо і пси не їдять! Серйозні проекти повинні оплачуваимся!
Ktara Дата: Вт, 24.02.2009, 16:46 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
Я подписываюсь на газету "Информатика" и "Информатика. Библиотека" уже третий год.
И чем периодически писать заявления на почте по поводу того, что в очередной раз пропали куда-то выпуски, то согласна была бы получать в электронном виде :) Только за 2008 год искала на почте 5 выпусков "Информатика. Библиотека" и 3 выпуска газеты "Информатика"

Відредаговано: Ktara - Вт, 24.02.2009, 16:46
Nevirkovets Дата: Вт, 24.02.2009, 17:33 | Повідомлення № 28
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (AAN)
С 2009 года ИГ«Основа» стала выпускать новый нучно-методический журнал «Информатика в школе».

До речі вони якщо ти передплачуєш дану газету дають змогу доступу до електронного варіанту матеріалу ...
PanPete Дата: Вт, 24.02.2009, 17:47 | Повідомлення № 29
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Ktara)
Только за 2008 год искала на почте 5 выпусков "Информатика. Библиотека" и 3 выпуска газеты "Информатика"

А я думав що целише в нас так... Після того, як набридли постійні "розбори" відносно втраченої преси, вже четвертий рік відмовляюсь від підписки на періодику.
AAN Дата: Вт, 24.02.2009, 19:05 | Повідомлення № 30
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Quote (Nevirkovets)
До речі вони якщо ти передплачуєш дану газету дають змогу доступу до електронного варіанту матеріалу ...

Для этого нужно послать по электронной почте (site@osnova.com.ua) копию подписного бланка, и вам откроют доступ к архиву ИГ «Основа».
Цены на подписку лучше на сайте посмотреть. Там есть разные варианты (редакционання, нередакционная). Подписной индекс - 37063.

Додано (24.02.2009, 18:05)
---------------------------------------------
Кому интересно - могу скинуть pdf первого номера

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Періодичні видання з інформатики та методики (Перелік та обговорення цікавих статей в періодиці)
Сторінка 2 з 12«12341112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.