Нд, 19.11.2017, 12:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 11 з 12«129101112»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Періодичні видання з інформатики та методики (Перелік та обговорення цікавих статей в періодиці)
Періодичні видання з інформатики та методики
Lviza Дата: Пт, 11.04.2008, 23:10 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Я не маю можливості виписувати або купляти кожний місяць фахові газети і журнали з інформатики, комп'ютерних технологій та методики викладання інформатики. Думаю було б непогано тут обговорити або хоча б назвати цікаві статті в свіжих номерах. Щоб іти в бібліотеку і знати, що напевно дивитись. Я іноді купляю Chip, хоча це і не фаховий журнал, я могла б для вас робити огляд і викладати в приваті цікаві програмки з диска.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:35
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 06.11.2011, 01:57 | Повідомлення № 151
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Один рік передплачував. На наступний передплатив "Інформатику в школі" від видавництва "Основа". Не тому, що хтось примусив, хоча спроби були B) Просто, треба якось підтримувати українську інформатику.
mouse Дата: Нд, 06.11.2011, 22:23 | Повідомлення № 152
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
sahyc, а чим поганий журнал? Є різні розділи, рубрики, різний рівень матеріалу. Ціна на нього не захмарна. (виписую не є, а заклад в якому я працюю)
sahyc Дата: Ср, 09.11.2011, 01:29 | Повідомлення № 153
Прописаний назавжди
Рейтинг: 6
Quote (mouse)
а чим поганий журнал? Є різні розділи, рубрики, різний рівень матеріалу. Ціна на нього не захмарна. (виписую не є, а заклад в якому я працюю)

Та журнал ніби й непоганий, просто подеколи є досить великі статті не по"темі". Але досить дорогувато підписка. На цей рік передплачував цей журнал, Інформатика в школі та фізика в школах України, а от тепер думаю що з цього залишити. Хоча в журналі Комп"ютер у школі та сім"ї досить часто є непогані методичні статті відлякує його ціна та перідичність виходу.
Ktara Дата: Пт, 25.05.2012, 13:06 | Повідомлення № 154
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Керівникам районних, міських управлінь (відділів) освіти, методистам, керівникам навчальних закладів, вчителям початкової школи

Видавництво «Світич», яке є видавцем журналів «Дошкільне виховання» (лідер серед фахових видань у дошкільній освіті), «Палітра педагога» та «Джміль (Дітям: живопис, музика і література)», а також методичного забезпечення курсу «Сходинки до інформатики», повідомляє про створення нового видання, призначеного для вчителя початкової школи.
Мета журналу «УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ», який видаватиметься за підтримки МОНмолодьспорту України, — допомогти кожному педагогу початкової ланки освіти у його повсякденній професійній діяльності.
Тут Ви знайдете все для вчителя: нормативні вимоги, роз’яснення фахівців, готові практичні розробки: календарні планування, конспекти уроків, виховних заходів, ігри, конкурси, сценарії свят, класні години, батьківські збори тощо.
Керівники та методисти усіх рівнів отримають цінний методичний матеріал щодо ефективної організації роботи управлінської та методичної служб: зразки оформлення документації, рекомендації щодо атестації педагогів, допомогу у проведенні методоб’єднань, організації творчих майстерень, «Школи молодого вчителя», педагогічних фестивалів та інших заходів для розвитку творчого потенціалу вчителів.
Перші випуски журналу присвячені питанням впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, відмінностям нових навчальних програм від попередніх та особливостям їх реалізації у нових підручниках. Серед інших питань, що висвітлюватиме журнал –– забезпечення неперервності освіти, технології інтегрованого навчання, інтерактивні методики, впровадження курсів іноземної мови та «Сходинки до інформатики» як обов’язкових, а також методики викладання варіативних курсів.
«УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ» –– сучасне видання для сучасного вчителя, відкрите для обговорення гострих питань, сміливих педагогічних ідей, нетрадиційних технологій навчання. На будь-яке ваше запитання нададуть роз’яснення висококваліфіковані фахівці (юристи, психологи, медики, а також дизайнери та модельєри), щоб ваша робота була продуктивною, а дозвілля повноцінним.
Журнал розповсюджується за передплатою, яку можна оформити у будь-якому поштовому відділенні. Індекс видання –– 89869. Вартість передплати на півроку –– всього 70 грн. 26 коп. Поспішайте оформити передплату до 10 червня!
Просимо поширити цю інформацію серед педагогів Вашого регіону.

Головний редактор
Видавництва «Світич» Н. О. Андрусич
Ktara Дата: Пт, 25.05.2012, 13:07 | Повідомлення № 155
Перспективна вчителька
Журнал розповсюджуватиметься виключно за передплатою.
Передплатний індекс — 89869.
Передплата на перший номер приймається поштовими
відділеннями до 10 червня.
Bandalak Дата: Пт, 25.05.2012, 23:07 | Повідомлення № 156
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Думаю, що час друкованих видань підходить до кінця, треба берегти ліс! ;)

Майбутнє за електронними газетами, журналами та книжками. А щоб реально за них платити, а не красти - пропоную їх розповсюджувати безкоштовно, а для галузей у яких вони потрібні - ввести податок на журналістику, за рахунок якого і фінансувати електронні видання.
Наприклад, я готовий платити певну щомісячну платню за електронні фахові видання, але платити за друковану макулатуру я не готовий!!!
sib Дата: Ср, 26.09.2012, 06:54 | Повідомлення № 157
Тут живе...
Рейтинг: 2
Видавнича група "Основа" уже рік дає електронну підписку. Оформляю журнал "Інформатика в школі" - 21 грн на 6 місяців.
Шестопалов Дата: Ср, 26.09.2012, 07:47 | Повідомлення № 158
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (sib)
Видавнича група "Основа" уже рік дає електронну підписку.

З дозволу на тиражування від видавництва "Основа" тримайте електронну версію журналу "Інформатика в школі" №8 за 2012 рік.

Додано (26.09.2012, 07:47)
---------------------------------------------
Не пролазить 3 Мб.

Ktara Дата: Ср, 26.09.2012, 17:25 | Повідомлення № 159
Перспективна вчителька
Могу выложить отдельно каждой статьей :)
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 27.09.2012, 02:45 | Повідомлення № 160
Ветеран спілкування
Залив на Letitbit: http://letitbit.net/downloa....df.html
Вчитель Дата: Чт, 09.05.2013, 01:13 | Повідомлення № 161
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Цитата (Пилипчук_О_П)
Один рік передплачував. На наступний передплатив "Інформатику в школі" від видавництва "Основа". Не тому, що хтось примусив, хоча спроби були Просто, треба якось підтримувати українську інформатику.
А от цікаво, чи знають вчителі, що є журнал "Комп"ютер у школі та сім"ї"? Що цей журнал став лауреатом "Золотої фортуни", зараз у рейтингу Вернадки у першій сотні (там усього три, здається, педагогічних періодичних видання!)?
Сходіть на сайт csf.vashpartner.com - подивіться, може щось корисне знайдете...
Я не агітую і не рекламую, але раджу як людина, яка щось таки в інформатиці, математиці й педагогіці розуміє...

Додано (09.05.2013, 01:13)
Цитата (sahyc)
Хоча в журналі Комп"ютер у школі та сім"ї досить часто є непогані методичні статті відлякує його ціна та перідичність виходу.
Невже є дешевші журнали? А періодичність - давайте Ваші пропозиції, зараз є можливість отримувати його електронну версію за системою - прочитав заголовки - придбав номер... Старі номери викладено на сайті (щоправда не всі, просто немає кому це робити...

Відредаговано: Вчитель - Чт, 09.05.2013, 01:14
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 09.05.2013, 03:02 | Повідомлення № 162
Ветеран спілкування
Цитата (Вчитель)
А от цікаво, чи знають вчителі, що є журнал "Комп"ютер у школі та сім"ї"? Що цей журнал став лауреатом "Золотої фортуни"
Звичайно! Тут на форумі, якщо не помиляюсь, були й вітання на адресу редакції. Приєднуюсь!
А щодо передплати, ситуацію ускладнює ще й те, що інформатики, на відміну від вчителів інших предметів, які трохи відстають у "цифровому" плані, звикли не чекати раз на місяць (тиждень, рік тощо) порцію інформації, а шукати її тоді коли вона потрібна.
Ktara Дата: Чт, 09.05.2013, 09:35 | Повідомлення № 163
Перспективна вчителька
Мне, например, удобнее было бы подписываться на электронный вариант. Складирование дома макулатуры - не комильфо. Например, те же выпуски "Информатики в школе" (как подписчик я имею доступ к электронной версии) я загнала в читалку и они всегда со мной. Писала а пару издательств с вопросом можно ли такое организовать - мне ответили категоричное НЕТ. Я на подписку трачу примерно 1500 в год, Если бы это были электронные версии, стоило бы дешевле да и удобнее, как для меня
Вчитель Дата: Пт, 10.05.2013, 23:37 | Повідомлення № 164
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Цитата (Ktara)
Мне, например, удобнее было бы подписываться на электронный вариант. Складирование дома макулатуры - не комильфо.
 С ПРАЗДНИКОМ ПОБЕДЫ!!! Новое поколение выбирает... да и мы, не боюсь этого слова, очень немолодое, нынче предпочитаем для работы хорошо организованные базы данных. А вот для души - хорошо в руках подержать пахнущий типографией журнал (а, паче чаяния, если этот журнал определенного уровня типа СКОПУСовкого, ну пущай, Вернадского), да еще с собственной, выстраданной или приснившейся статьей, а? как, греет?

А насчет электронного варианта - напишите мне, или зайдите на сайт csf.vashpartner.com - есть  такая возможность ...
А вот что есть комильфотным ныне - могу только сказать, что и сейчас неплохо выглядит человек на фоне полки книг...

Додано (10.05.2013, 23:37)

Цитата (Lviza)
Я іноді купляю Chip, хоча це і не фаховий журнал, я могла б для вас робити огляд
Так і прочитати такі огляди можна у фаховому журналі, не купуючи Чіп - до речі все, що є у Чіпі, можна за 10 - 30 хвилин знайти в мережі... 
А для вчителя що у ньому?
Я так думаю, що вчителеві треба діапазон матеріалів від ВЕЛИКОЇ науки (що напишуть академіки) і до тривіального конспекту уроку (хотів написати "для особливо лінивих", але подумав, "яке б я мав щастя, якби тоді, коли був учителем, завучці мав що принести типу цього...) 
А огляди спробуйте робити, надсилайте до редакцій педагогічно-інформатичних журналів, але враховуйте й їх рівень. Найпростіше це зробити таким чином - візьміть опубліковану у тому журналі, дописувачем або автором якого Ви плануєте стати, статтю, тема якої схожа на ту, на яку Ви збиратиметесь щось написати, зважте свої бажання, намагання, можливості і мотиваційні фактори... І пишіть, навіть якщо Вам на це не вистачає часу, інші проблеми заважають. ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ!
Ktara Дата: Сб, 11.05.2013, 09:47 | Повідомлення № 165
Перспективна вчителька
У меня тоже есть публикация - и не одна. Но куча журналов дома - не радует. Да и книги у меня есть - полное собрание "Классиков и современников". да и других книг много. Когда хотела продавать библиотеку - по считала у меня 1600 книг. Не продала. Передумала. И можно говорить, что приятно держать журнал, пахнущий типографской краской. Но когда я этот журнал получаю, ну не пахнет он уже типографской краской. Чем угодно, только не ней. По сему - мне для экономии места в квартире (а за 10 лет дома скопилось куча литературы по специализации) - удобен именно электронный вариант. В меня можно кидать камнями, но мне удобнее читать книги в электронной читалке. И многие книги я покупаю, так как мне удобнее за нее заплатить 10-15 грн, но не 100 или около того.
И иногда, саму сажусь сканирую книгу и делаю версию epub.

Посмотрела на сайте - есть электронная подписка через сайты партнеры. Через Укрпочту - 104 грн, через сайт электронный вариант - 72 грн. (это на пол года). Разница по подписке 32 грн. Выходит 8 раз в год. И видать так же как и все аналогичные журналы с таким же выходом - перерыв в летних месяцах (могу ошибаться, но уже выписывала журналы с такой же периодичностью) .
Так кто у нас еще дает возможность электронной подписки? Посмотрим расценки Основы. Вариант Укрпочтой 90 грн в год, электронная подписка 54 грн в год. Разница по подписке - 36 грн.  Выходит 12 раз в год.
Так что не сказала бы,  что в Украине электронная подписка существенно ниже. Но все же экономия места в шкафу есть. Но, почему электронные версии "Компьютер в школе и семье" идет через сторонние сайты? (почему я не могу оплатить на расчетный счет издательства и тут же с сайта издательства брать электронную версию) Например на сайте Основы я спокойно беру электронные версии. А тут сайт партнер  и все претензии в случае чего именно к ним? Не люблю работу через посредников :) Во-первых дороже (так как посредник берет за услуги, во- вторых менее надежно)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Періодичні видання з інформатики та методики (Перелік та обговорення цікавих статей в періодиці)
Сторінка 11 з 12«129101112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.