Пт, 25.05.2018, 17:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Забезпечення шкіл якісними підручниками (Чому в школи "гонять" макулатуру і як припинити це?)
Забезпечення шкіл якісними підручниками
Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 24.12.2007, 12:06 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Газета "Дзеркало тижня" № 36 (665) 29 вересня — 5 жовтня 2007 опублікувала статтю "Бізнес на підручниках: прибуток 500%!" автор: Тетяна ГАЛКОВСЬКА
Ось її фрагмент:
Розв’язати проблему, на думку багатьох учителів і керівників системи освіти, могла б передача бюджетних коштів безпосередньо в школи: тоді б кожен учитель міг би закуповувати саме ті підручники, які найбільше відповідають його методиці й програмі навчання. Природно, виникає питання інформованості вчителів. Тому нині активно обговорюється варіант створення спеціального відкритого сайта, на якому можна буде виставити всі рукописи підручників (зрозуміло, захищені від скачування). Тоді будь-який зареєстрований шкільний учитель, методист, директор школи зможе протягом року вивчити підручник, висловити свою думку авторові, вказати на помилки й неточності, внести свої пропозиції щодо поліпшення якості створюваного підручника. Ознайомившись у такий спосіб із майбутніми новинками, школи зможуть уже цілком усвідомлено вибрати навчальну літературу для своїх учнів.
Це, крім того, дозволить не тільки оптимізувати систему поставок підручників, але й позбутися корупції й протекціонізму, з якими так активно намагається боротися міністр освіти й науки. А також відповісти на всі болючі запитання, зокрема, куди йдуть надруковані, але так і не використані, підручники й хто має відповісти за викинуті на вітер державні гроші?

Цікаво знати вашу думку, шановні колеги!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

sergey1979 Дата: Пт, 20.03.2015, 14:13 | Повідомлення № 556
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 28
1. Натисніть http://ru.padlet.com/polbhv/Kirovograd
2. Фокус у тому, що клацаємо не по книзі, а відкрийте текстовий файл(ліворуч), і зверху натисніть на посиланні Сумісна робота всіх шкіл
(Ще раніше я був зареєструваваний(школа) на live.com, тому зайшов під іменем школи - хоча бачив що книгу редагує Гість (можливий вхід під гостем))
3.Продовжити
4. Зверху трохи праворуч - Редагувати книгу - (я обрав) )Веб додаток
5. Редагуємо (поставив плюси)
Не знав як зберегти зміни - обрав зверху посилання на onedrive, а потім повернувся - зміни були збережені.

Відредаговано: sergey1979 - Сб, 21.03.2015, 08:42
volevikt Дата: Пт, 20.03.2015, 15:34 | Повідомлення № 557
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 230
Дякую за допомогу зі Спільним документом. Все вийшло.
mudrak Дата: Сб, 21.03.2015, 09:34 | Повідомлення № 558
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 68
Сподобались повні версії електронних підручників. Зручніше ніж сканувати потім папір в pdf. Чи будуть потім легальні варіанти без обмежень по даті? Якщо ні, то що:

1. Знову шукати піратські pdf?
2. Морочитись зі скануванням самому?
3. Експериментувати з нелегальним відкриттям існуючих демо? (Змінювати системну дату і т. д.)
4. Вже зараз (поки вони працюють) сканувати їх з eкрану?

Відредаговано: mudrak - Сб, 21.03.2015, 09:50
Bandalak Дата: Сб, 21.03.2015, 09:43 | Повідомлення № 559
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
А хто в принципі за них повинен платити?

Цитата mudrak ()
4. Вже зараз (поки вони працюють) сканувати їх з eкрану?
Не найгірший варіант.
NataliyG Дата: Сб, 21.03.2015, 18:09 | Повідомлення № 560
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Та ні кажуть що електронні підручники будуть доступні. Маємо надію.)
Ось я пробую вчителям розказати, що якщо не буде ніяких то електронні саме то, але поки думка одна: книжка має бути паперова! Тут такий матеріал підготувала, хочу своїм шкільним колегам розказати: http://paperomaniyscho.ucoz.ua/

Відредаговано: NataliyG - Сб, 21.03.2015, 18:19
swetikccc Дата: Сб, 21.03.2015, 19:18 | Повідомлення № 561
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата NataliyG ()
Ось я пробую вчителям розказати, що якщо не буде ніяких то електронні саме то, але поки думка одна: книжка має бути паперова!

Пані Наталія, а Ви користувалися дійсно електронною книгою, зверстаною для електронного користування?
Всі підручники верстаються для друку, і тому ними досить незручно користуватися в електронних книгах.
Ktara Дата: Сб, 21.03.2015, 21:59 | Повідомлення № 562
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 318
я себе для читалки верстаю книги. Обычный ПДФ формат не подганяется автоматом под экран и поэтому читать такой учебник очень и очень неудобно
vasmaz Дата: Сб, 21.03.2015, 22:04 | Повідомлення № 563
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
Цитата mudrak ()
3. Експериментувати з нелегальним відкриттям існуючих демо? (Змінювати системну дату і т. д.)
Провів такий експеримент: поміняв системну дату на 16 квітня - підручники не відкрилися. Повернув дату на березень - підручники не відкриваються. Перевстановлення не допомогло. Отже, щось десь встановлюється на диск і зміниться після 15 квітня, якщо запустити програму перегляду підручників.
beregok Дата: Нд, 22.03.2015, 00:06 | Повідомлення № 564
Прописаний назавжди
Нагороди: 9
Рейтинг: 39
А в мене вийшло, запустив вінду з другого вінта, та давай гратися
Поміняв дату на 21 квітня і запустив книжку

Далі видалив каталозі C:\Documents and Settings\Користувач\Application Data тимчасові файли такого типу Windows.NKIFTR04

Змінюю час на сьогодніший та запускаю підручник

Вуаля, книжка працює.
Пошук по реєстру нічого не дав, службова інформація, зареєстровані типи файлів та дата встановлення
Подивився в тимчасову теку а там в каталозі  Windows.NKIFTR04: файли бази даних

Додано (21.03.2015, 23:06)
---------------------------------------------
Таким методом можна запускати підручниик змінивши дату до 15 квітня, видаливши перед цим тимчасові файли типу Windows.NKIFTR04

Відредаговано: beregok - Нд, 22.03.2015, 00:02
W-w-W Дата: Нд, 22.03.2015, 00:16 | Повідомлення № 565

Цитата vasmaz ()
Повернув дату на березень - підручники не відкриваються.
теж поексперементував і в мене ті самі проблеми, щось тут гарно вони намудрили)
beregok Дата: Нд, 22.03.2015, 00:28 | Повідомлення № 566
Прописаний назавжди
Нагороди: 9
Рейтинг: 39
Попробуйте моїм методом
W-w-W Дата: Нд, 22.03.2015, 00:31 | Повідомлення № 567

на 8 вінді не видаляє ну ніяк, щас спробую на хр
volevikt Дата: Нд, 22.03.2015, 00:55 | Повідомлення № 568
Перспективна вчителька
Цитата beregok ()
А в мене вийшло

В мене теж.) Дякую! 
W-w-W Дата: Нд, 22.03.2015, 00:58 | Повідомлення № 569

Цитата beregok ()
Попробуйте моїм методом
все працює, як ви й казали, але ще додивився одну річ, раніше не звертав уваги, бо цікавив лише 1 підручник Ломаковської

червоними стрілками я показав підручники які скорочені, в чому проблема, написано ж було, що повні версії, це у всіх так показує, чи щось в мене на компі не так працює?
volevikt Дата: Нд, 22.03.2015, 01:07 | Повідомлення № 570
Перспективна вчителька
Цитата W-w-W ()
це у всіх так показує
Так.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Забезпечення шкіл якісними підручниками (Чому в школи "гонять" макулатуру і як припинити це?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.