Вт, 28.09.2021, 03:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Забезпечення шкіл якісними підручниками (Чому в школи "гонять" макулатуру і як припинити це?)
Забезпечення шкіл якісними підручниками
Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 24.12.2007, 11:06 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Газета "Дзеркало тижня" № 36 (665) 29 вересня — 5 жовтня 2007 опублікувала статтю "Бізнес на підручниках: прибуток 500%!" автор: Тетяна ГАЛКОВСЬКА
Ось її фрагмент:
Розв’язати проблему, на думку багатьох учителів і керівників системи освіти, могла б передача бюджетних коштів безпосередньо в школи: тоді б кожен учитель міг би закуповувати саме ті підручники, які найбільше відповідають його методиці й програмі навчання. Природно, виникає питання інформованості вчителів. Тому нині активно обговорюється варіант створення спеціального відкритого сайта, на якому можна буде виставити всі рукописи підручників (зрозуміло, захищені від скачування). Тоді будь-який зареєстрований шкільний учитель, методист, директор школи зможе протягом року вивчити підручник, висловити свою думку авторові, вказати на помилки й неточності, внести свої пропозиції щодо поліпшення якості створюваного підручника. Ознайомившись у такий спосіб із майбутніми новинками, школи зможуть уже цілком усвідомлено вибрати навчальну літературу для своїх учнів.
Це, крім того, дозволить не тільки оптимізувати систему поставок підручників, але й позбутися корупції й протекціонізму, з якими так активно намагається боротися міністр освіти й науки. А також відповісти на всі болючі запитання, зокрема, куди йдуть надруковані, але так і не використані, підручники й хто має відповісти за викинуті на вітер державні гроші?

Цікаво знати вашу думку, шановні колеги!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Sasyk Дата: Чт, 14.02.2008, 17:50 | Повідомлення № 16
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Newbie)
получається у різних школах - різні підручники можуть бути?! а як же стандарт?

Невже це проблема... Конспекти на уроках диктувати... от що є проблемою... Вивчаючи програмування по пів уроку "розпинаюся" біля дошки, щоб дітям було вдома чим зайнятися... happy
Немає підгрунтя для вивчення інформатики...
Без підручників не обійтися... sad
Хоча чому це я... То ж є підручники... Навіть обновили обкладинку tongue
Newbie Дата: Пт, 15.02.2008, 08:53 | Повідомлення № 17
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Sasyk)
Невже це проблема...

взагалі-то там смайлик стояв wink бо я вважаю, що кожен вчитель вправі обирати програму навчання і засоби до неї, керуючись не "чинними" і "рекомендованими", а лиш державним стандартом освіти
filnick Дата: Чт, 28.02.2008, 21:20 | Повідомлення № 18
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Так все таки, чий підручник для інформатики в 10-11 класах є оптимальним ?
Newbie Дата: Пт, 29.02.2008, 17:28 | Повідомлення № 19
Хелпер
Quote (filnick)

Руденко В.Д., Макарчук О.М., Патланжоглу М.О. Базовий курс інформатики. -К.:Вид.група BHV, 2005
Руденко В.Д., Макарчук О.М., Патланжоглу М.О. Базовий курс інформатики. -К.:Вид.група BHV, 2006
Kasana Дата: Пт, 29.02.2008, 19:32 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Quote (filnick)

З програмування мені дуже подобається підручник Глинського Алгоритмізація та програмування.
Bandalak Дата: Пт, 29.02.2008, 23:25 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Я вже 4 роки використовую підручники Шестопалова-Караванової. Діти на початку навч. року збирають гроші і ми по пошті виписуємо книги із видавництва аспект. Я перечитав багато різних підручників і можу з впевненістю сказати, що 100% відповідають програмі лише підручники "АСПЕКТ" !!!. Крім того тут є практичні роботи, задачник. Також розроблені тестуючі програми і тренажери. Є готові календарні плани під ці підручники. Все супер!
Не розумію лише чому ми повинні ці підручники купувати самі, а п-ки Зарецької привозять у шкільну бібліотеку щороку у великій кількості? Проаналізуйте самі % відповідності програмі!
http://www.aspekt-edu.kiev.ua/
filnick Дата: Сб, 01.03.2008, 19:46 | Повідомлення № 22
Мудрий вчитель
Дякую всім, хто відповів за підручник. Поставлю питання інакше.
Який підручник інформатики Ви отримуєте з відділу освіти або через бібліотеку, тобто, безкоштовно для дітей?
(За підручник Зарецької я вже почув)
Ktara Дата: Пн, 03.03.2008, 09:05 | Повідомлення № 23
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Quote (filnick)
Який підручник інформатики Ви отримуєте з відділу освіти або через бібліотеку, тобто, безкоштовно для дітей?

Ярмуш О.В. Інформатика: комп’ютерна техніка: Навчальний посібник К.: Вища школа, 2006. – 359с.
Bandalak Дата: Пн, 03.03.2008, 09:08 | Повідомлення № 24
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Quote (filnick)

А ще "Верлань", ми його успішно використовуємо, підкладаємо під вазони щоб вище було...
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 01:42 | Повідомлення № 25

Quote (filnick)

отримав 2 підручники Забродської, в них ще по диску, а про Зарецьку я мовчу.

Я замовив і вже отримав книги Шестопалова, то я даними книгами задоволений, тепер рекомендую учням. на слідуючий рік буду замовляти для 10 та 11 кл.

filnick Дата: Пн, 10.03.2008, 19:50 | Повідомлення № 26
Мудрий вчитель
Quote (WWW)
Я замовив і вже отримав книги Шестопалова, то я даними книгами задоволений, тепер рекомендую учням. на слідуючий рік буду замовляти для 10 та 11 кл

Ви збираєте в дітей гроші і замовляєте? Чи використовуєте інший спосіб?
Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 21:25 | Повідомлення № 27
Хелпер
в бібліотеці лежать Верлань і Зарецька. ними не користуємось.
збирати з дітей гроші на підручники вважаю ненормальним
Ковшун Дата: Вт, 11.03.2008, 09:35 | Повідомлення № 28
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Newbie)
...збирати з дітей гроші на підручники вважаю ненормальним

Так не збирайте. Вас же до цього ніхто не спонукає!
Ви порекомендуйте учням посібники і розкажіть, де і як їх можна отримати!
Вони це зроблять без Вас.
W-w-W Дата: Вт, 11.03.2008, 09:43 | Повідомлення № 29

Quote (filnick)
Ви збираєте в дітей гроші і замовляєте? Чи використовуєте інший спосіб?

Ні я в дітей гроші не збирав і не збираюсь збирати. Я не рекламую, а ознайомлюю учнів з книками з інформатики видавництва "Аспект", вони роздивляються зміст книги, оцінюють і самі вирішують чи навчатись за книгами Шестопалова чи Зарецької. Я що роблю то тільки підказую учням де можна замовити книги за сприятливими цінами, щоб не переплачувати лишні кошти, як це роблять на книжкових ринках
Sasyk Дата: Вт, 11.03.2008, 10:07 | Повідомлення № 30
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Шестопалов, ваша література рекомендована міністерством освіти?

Додано (11.03.2008, 10:07)
---------------------------------------------
Якщо можна, розкажіть про підручники, про їх ціни...
Є до вас декілька запитань

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Забезпечення шкіл якісними підручниками (Чому в школи "гонять" макулатуру і як припинити це?)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.