Чт, 19.09.2019, 17:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Перелік підручників та посібників з інформатики
Перелік підручників та посібників з інформатики
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 15.11.2007, 22:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Прохання в даній темі писати, які є підручники та посібники з інформатики, де їх можна знайти, а також основні відомості про них (видавництво, рік, обсяг сторінок, коротка анотація і т.д.). І дуже бажано давати ссилки на інтернет-ресурси.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:39
t_karavanova Дата: Пт, 27.02.2009, 15:00 | Повідомлення № 61
Новий користувач
Нагороди: 2
Рейтинг: 10
Зараз в роботі підручники до програми поглибленого вивчення інформатики для 8-12 класів (www.mon.gov.ua). Для алгоритмізації використовується середовище Делфі: базовий курс - робота в консольному режимі мовою Делфі, з середини 11 класу для роботи над проектами - можливості середовища Делфі.
Перехід на С поки що не передбачається. Хоча в алгоритмізації абсолютно не ставиться акцент на мові, головне алгоритми, методи їх побудови.
Книжки можна замовити у видавництві.
Вчителі Чернівецької області з цього приводу можуть зверстатися до ОІППО.

Додано (27.02.2009, 15:00)
---------------------------------------------

Quote (Newbie)
але хочу у вас запитати - як ви, як автор програми, бачите календарне планування?

В одному із журналів "Інформатика і інформаційні технології" було надруковано календарне планування до діючої програми поглибленого вивчення (сама програма надрукована у Прем"єр, 2003, стор.206).
Думаю, що до підручників буде зроблено методичний посібник для вчителів, де буде і календарне планування.
Але запитання, у будь-якому разі, слушне. Буде календарне планування.
Матеріал програми "живий", тобто викладається у ліцеях, де ми працюємо. Тому і календарне планування - не проблема.
NatVovk Дата: Сб, 28.02.2009, 18:35 | Повідомлення № 62
Гол. ред. "Інформатики"
Нагороди: 0
Quote (Newbie)
календарне планування? я вже запитувала на форумі

Щодо календарного планування, то газета Інформатика надрукувала календарне планування на 2 семестр для 8-11 класів за чинною програмою Руденка В.Д., Бикова В.Ю. (програма має гриф МОНУ). Надруковано окремою збіркою у №47 за 2008 рік.
Пропонуйте, календарні планування за програмами яких авторів вам найбільше потрібні? Звернусь до авторів, й запропоную розробити.
До Тетяни Петрівни репліка: Таню, а чого не в нас друкували планування? У нас прочитає більше вчителів.
Newbie Дата: Сб, 28.02.2009, 19:21 | Повідомлення № 63
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (NatVovk)
газета Інформатика надрукувала календарне планування на 2 семестр для 8-11 класів за чинною програмою Руденка В.Д., Бикова В.Ю. (програма має гриф МОНУ). Надруковано окремою збіркою у №47 за 2008 рік

я бачила. гарна річ. але ця програма залишається тільки для 10-11 класів (ну і теперішніх 9 я не рахую, бо їхнє планування вже складене). особисто я сприймаю ці класи як такі, що вже треба довести за старими програмами і особливо не задумуюсь про планування для них - доріжка в принципі накатана.
а цікавить планування (бажано авторське - бо саме вони чітко знають, що саме вони закладали в певні теми) до програм рівня стандарту (вони ж всім знадобляться з вересня) для 9-12 класів. і звісно залишається актуальним прохання про профільне планування для 8-12 класів.
NatVovk Дата: Нд, 01.03.2009, 11:01 | Повідомлення № 64
Гол. ред. "Інформатики"
Quote (Newbie)
цікавить планування (бажано авторське - бо саме вони чітко знають, що саме вони закладали в певні теми)

Доброго часу доби, шановні інформатики!
Це планування я складала саме у тісному контакті з авторами. Адже не буде сам академік Биков власноруч писати планування, а дати вказівки, перевірити та порадити може.
Якщо й інші автори програм потурбуються про те, щоб вчителі мали планування за їхніми програмами, то ми з радістю їх опублікуємо, і навіть допоможемо скласти планування. Поки що таких поривів не спостерігаю.

t_karavanova Дата: Вт, 03.03.2009, 15:38 | Повідомлення № 65
Новий користувач
Quote (NatVovk)
До Тетяни Петрівни репліка: Таню, а чого не в нас друкували планування? У нас прочитає більше вчителів

Наталю, відповідь дуже проста: мені запропонували надрукувати і я підготувала матеріал.

Відповідно до роботи над підручниками до поглибленої програми будуть готуватися і календарні планування.

Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 23:07 | Повідомлення № 66
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Дуже гарні посібники в електронному варіанті:
http://www.programer.org.ua/index.php?mainpart=1
NatVovk Дата: Вт, 03.03.2009, 23:28 | Повідомлення № 67
Гол. ред. "Інформатики"
Quote (Bandalak)
Дуже гарні посібники в електронному варіанті:
http://www.programer.org.ua/index.php?mainpart=1

Точно! Я дуже полюбляю там бувати! Є дуже хороші книжки.
А куча словників, енциклопедій є тут: http://liber.rsuh.ru

До Тетяни Караванової: Таню, а ми влітку зазвичай друкуємо календарне планування. А за вашою (з Костюковим) програмою варіанта ще не було. Тому при всіх запрошую до співпраці. З задоволенням. Згадаємо 2000 рік і «Серьйозні розважалки».

t_karavanova Дата: Чт, 19.03.2009, 17:55 | Повідомлення № 68
Новий користувач
Quote (NatVovk)
а ми влітку зазвичай друкуємо календарне планування

Ок, будемо над цим працювати, точніше вже працюємо

Додано (13.03.2009, 17:28)

Quote (Oxana_cher)
t_karavanova, в институте у Вас можна заказать?

Да, можна. Перезвоните 51-19-03, Караванова Татьяна Петровна

Додано (19.03.2009, 17:55)

Quote (dpi)
Нет ли у Вас в планах систематизировать подготовку к олимпиадам на С++ (без С и классов желательно)

Нет, остаемся на паскалевской платформе. Это в отношении алгоритмизации, а в проектной работе учеников используем Delphi. Надеемся, что до 11 класса ничего не изменится и будем использовать версию Microsoft.NET Framework. Сложно сказать, поскольку "за временем не угонишься".

Ketrin Дата: Пн, 23.03.2009, 16:16 | Повідомлення № 69
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Перелік книг з інформатики за 1992-2007 роки кафедри
"Вычислительная техника и программирование"
Национального технического университета
"Харьковский политехнический институт"
http://users.kpi.kharkov.ua/vtp/pages/public/Liter.aspx

правда не знаю де їх можна дістати, особисто мене цікавить
Рисованний О. М. Системне програмування та операційні системи.

Newbie Дата: Вт, 11.08.2009, 12:05 | Повідомлення № 70
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Newbie)
і звісно залишається актуальним прохання про профільне планування для 8-12 класів.

і досі актуальне
Ковшун Дата: Сб, 17.10.2009, 15:36 | Повідомлення № 71
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
ПЕРЕЛІК

програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України
для використання у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою
у 2009/2010 навчальному році

http://www.mon.gov.ua/main.php?query=education/average/perelik
Прикріплення: 4175439.rar(17.3 Kb)
TetyanaT Дата: Нд, 29.08.2010, 08:21 | Повідомлення № 72
Тут живе...
Рейтинг: 12
Не можу зрозуміти, де знайти список підручників з інформатики, рекомендованих МОНУ на 2010-2011... ?
TetyanaT Дата: Нд, 29.08.2010, 09:15 | Повідомлення № 73
Тут живе...
Рейтинг: 12
Quote (-Інформатик-)
нажаль їх ще нема, теж чекаю, тому що за сьогоднішньої ситуації велика невизначеність з програмами з інформатики

Дякую.
Я думала, що щось пропустила.
Бо вимагають вже сдавати скоро календарне планування з вказанити параграфами дом. завд. і вправами.
Admin007 Дата: Ср, 01.09.2010, 20:00 | Повідомлення № 74
Новий користувач
Рейтинг: 0
ПЕРЕЛІК навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки

http://www.mon.gov.ua/main.php?query=education/average/perelik

Admin007 Дата: Ср, 01.09.2010, 20:42 | Повідомлення № 75
Новий користувач
Рейтинг: 0
ПЕРЕЛІК
навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою
у 2010/11 навчальному році

ОСНОВНА І СТАРША ШКОЛА

http://rapidshare.com/files/416486543/osn_shk.doc

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Перелік підручників та посібників з інформатики
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.