Пт, 20.09.2019, 05:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Перелік підручників та посібників з інформатики
Перелік підручників та посібників з інформатики
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 15.11.2007, 22:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Прохання в даній темі писати, які є підручники та посібники з інформатики, де їх можна знайти, а також основні відомості про них (видавництво, рік, обсяг сторінок, коротка анотація і т.д.). І дуже бажано давати ссилки на інтернет-ресурси.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:39
Ktara Дата: Пн, 11.02.2008, 09:27 | Повідомлення № 16
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Quote (awpris)
Для тих, хто під час викладання розділу "Основи алгоритмізації та програмування" використовує мову Паскаль, можу на електронну пошту скинути безкоштовно свій посібник "Вступ до програмування. Мова Паскаль" в електронному вигляді.
Кого цікавить - пишіть мені, обов'язково вишлю.

Вишліть мені, будь-ласка на s-kotenok2004@mail.ru

Yura_Shrol Дата: Ср, 20.02.2008, 02:58 | Повідомлення № 17
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Які періодичні видання варті витрачених на них коштів. Пишіть будь-ласка назву та, хоча б орієнтовно, вартість.

Добавлено (20.02.2008, 02:58)
---------------------------------------------
Невже ніхто нічого не виписує???

Ktara Дата: Ср, 20.02.2008, 08:55 | Повідомлення № 18
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Quote (Yura_Shrol)
Які періодичні видання варті витрачених на них коштів. Пишіть будь-ласка назву та, хоча б орієнтовно, вартість.
Додано (20.02.2008, 02:58)
---------------------------------------------

Виписую багато. Наприклад газета "Інформатика". Кожен 4-й номер - різні тести. Є цікаві матеріали

ssh Дата: Пн, 25.02.2008, 21:08 | Повідомлення № 19
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Yura_Shrol)

Quote (Yura_Shrol)

Також виписую газету "Інформатика", але не через Укрпошту. У нас при ОІППО є курєр від "Шкільного світу" (думаю, що є при всіх ОІППО) там є періодика для всіх вчителів. Саме головне майже в двічі дешевше ніж через Укрпошту. Єдина незручність - потрібно самому забирати пресу (але коли вам зручно - хоч раз у місяць, хоч раз у квартал)
Bandalak Дата: Пн, 03.03.2008, 09:48 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
awpris, вишліть і мені, я виставлю у приваті.
info@vashkola.wishhost.net
Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 03.03.2008, 11:21 | Повідомлення № 21
Прописаний назавжди
Рейтинг: 7
Quote (Вчитель-з-Києва)
Концепція вивчення інформатики в 12-річній школі давно і досить розумно прописана:

Раджу "махновцям" детально вивчити і керуватися у своїй роботі статтею "Навчання інформатики у структурі 12-річної школи", автори: Юрій Дорошенко, д.т.н., завідувач лабораторій навчання інформатики АПН України; Наталія Прокопенко, головний спеціаліст МОН України.
Стаття опублікована в журналі "Інформатика та інформаційні технології" №1, 2006.
Після її вивчення багато чого стане зрозумілим і очевидним. І зникне потреба фантазувати, маючі таку чітку, зрозумілу і логічну концепцію. Залишається лише її з ентузіазмом виконувати!
Newbie Дата: Пн, 03.03.2008, 11:22 | Повідомлення № 22
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Ковшун)
детально вивчити програму викладання курсу інформатики

Quote (Вчитель-з-Києва)
статтею "Навчання інформатики у структурі 12-річної школи",

кожен окремо взятий документ - чудовий сам по собі. до ЖОДНОГО немає повного комплексу - як з ним працювати. по суті одне суперечить іншому (я вже мовчу про підручники, програмне забезпечення чи техніку), і тим більше - нормативним документам з приводу навантаження учнів (я про 7 клас, якому без "махінацій" інформатику поставити не було як).
Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 03.03.2008, 11:22 | Повідомлення № 23
Прописаний назавжди
Quote (Newbie)
кожен окремо взятий документ - чудовий сам по собі. до ЖОДНОГО немає повного комплексу - як з ним працювати. по суті одне суперечить іншому (я вже мовчу про підручники, програмне забезпечення чи техніку), і тим більше - нормативним документам з приводу навантаження учнів (я про 7 клас, якому без "махінацій" інформатику поставити не було як).

Дивуюсь, як можна вперто блукати серед 3-х сосен і самотужки тулити саморобки, коли на Вашому поважному форумі майже на кожній сторінці вчителі Микола Ковшун і Олександр Ковальчук рекомендують з власного досвіду використовувати засоби викладання інформатики видавництва "Аспект", де ВСЕ Є!!! Ці засоби створили і постійно вдосконалюють кращі вчителі України. Вже 10 років ціми засобами користуються на Україні від Маріуполя до Мукачева, від Ізмаїлу до Шостки! Це ВЗАЄМОПОВ’ЯЗАНІ програми і посібники, практичні і тематичні роботи, тренажери і весь комплект тестів... І все це добро має гриф "Схвалено" МОН України. Як ще Вам подати цей матеріал, щоб Ви не мучилися по ночам з купою книг, вибираючи з них по зернятку, і не втрачали половину уроку на диктування своїх "розробок"???!!!
SLKuty Дата: Пн, 03.03.2008, 11:22 | Повідомлення № 24
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Ну, батєнька Володимир Ілліч, Ви і тут мусите своїх 5 копійок вставити.
Справа в тому, що мудрі тьоті і дяді з Києва не мають найменшого поняття про інформатику в сільській школі. Матеріали затверджені МОН України - не цікаві і сухі.
Саморобки також потрібні вчителям, які атестуються чи беруть участь в конкурсі "Вчитель року"
І взагалі вчитель ДЕГРАДУЄ коли використовує тільки чужу працю.
Я вважаю, що власні розробки - вкрай необхідні для розвитку вчителів.
Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 03.03.2008, 11:22 | Повідомлення № 25
Прописаний назавжди
Quote (SLKuty)
Я вважаю, що власні розробки - вкрай необхідні для розвитку вчителів.

Хто заперечує! Розвивайтеся. якщо у вас є зайвий час. Але учням дайте БАЗОВІ ЗНАННЯ з найменшими втратами учбового часу. Щоб учні мали РІВНИЙ І ГАРАНТОВАНИЙ доступ до СТАНДРТУ освіти! Якщо це віддати на розсуд вчителю, то що буде? У одного густо, а в другого пусто. При наявності КОМПЛЕКТУ БАЗОВИХ ЗАСОБІВ учні одержують ДИРЕКТИВНІ знання, а далі хтось із них може ІНДИВІДУАЛЬНО вдосконалюватись (таких в класі 2-3 учні може наберуться). Уявіть, що в ВУЗ,ах ввели вступні екзамени з інформатики ЗА СТАНДАРТНИМИ ВИМОГАМИ, а ви з кращими намірами мучили учнів 2 роки одним програмуванням? І врешті реш нічому не навчили.
Quote (SLKuty)
мудрі тьоті і дяді з Києва не мають найменшого поняття про інформатику

"Никто не даст вам избавленья, ни царь, ни Бог и ни герой!"
Ви знайомі із КОМПЛЕКТОМ засобів викладання інформатики видавництва "Аспект". Чи вам легше тицятися як сліпе кошеня із "власними розробками". Якщо вони настільки хороші, то чому ви їх не друкуєте? Інші вчителі б не мучилися!
SLKuty Дата: Пн, 03.03.2008, 11:22 | Повідомлення № 26
Монтажер
В кожній школі в кожному населеному пункті потрібний індивідуальний підхід до учнів.
Якщо більша половина класу точно знає, що їм не потрібна інформатика, то для чого мені їх мучити стандартами освіти нехай краще вивчають ті предмети, які їм потрібні.
SLKuty Дата: Пн, 03.03.2008, 11:22 | Повідомлення № 27
Монтажер
ТАка ситуація:
Зимою частина учнів пропустили заняття. Хтось більше, хтось менше
що робити вчителю?
Пояснювати матеріал ще раз кожній дитині, яка пропустила уроки?
Це проблема учнів? Як хочуть так хай доганяють?
Що написано в ваших стандартних, затверджених нагорі книжках.
Вчитель-з-Києва Дата: Пн, 03.03.2008, 11:23 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Quote (SLKuty)
Що написано в ваших стандартних, затверджених нагорі книжках.

У видавництві "Аспект" надруковані посібники багатьох ДІЮЧИХ вчителів України:
Олена Антонова - м. Шепетівка, Хмельницька обл.;
Олена Бондаренко, - м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.%
Микола Ковшун - смт. Любеч. Чернігівська обл.;
Тетяна Караванова - м. Чернівці;
Ганна Пахомова - м. Одеса;
Ілона Сальнікова - смт. Сахновщина, Харківська обл.;
Євген Шестопалов - м. Шепетівка, Хмельницька обл.

ЦІ ПОСІБНИКИ СПОЧАТКУ ПРОХОДЯТЬ АПРОБАЦІЮ В ШКОЛАХ УКРАЇНИ
І ЛИШЕ ПОТІМ ПІСЛЯ 2-3 ПЕРЕВИДАНЬ ОДЕРЖУЮТЬ ГРИФ "СХВАЛЕНО" МОН УКРАЇНИ

Бажаєте поповнити цей список? Звертайтесь http://www.aspekt-edu.kiev.ua

Newbie Дата: Пн, 03.03.2008, 11:23 | Повідомлення № 29
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
от тільки не кажіть, що до офіційного видання вказані підручники не були тими ж саморобками smile
свою думку про Аспект дозвольте я залишу при собі, скажу лиш, що мене вони не влаштовують smile так само, як і не влаштовують ті матеріали, які держава закупила по школах (Зарецька).
при цьому не збираюсь збирати з учнів ні копійки на вивчення інформатики (читай купівлю інших підручників) - це принципово. тому виходжу з того, що є в школі. коли мене питають що краще - рекомендую інше.
Ковшун Дата: Пн, 03.03.2008, 11:23 | Повідомлення № 30
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Newbie)
...при цьому не збираюсь збирати з учнів ні копійки на вивчення інформатики (читай купівлю інших підручників) - це принципово. тому виходжу з того, що є в школі. коли мене питають що краще - рекомендую інше.

А Ви не збирайте гроші.
Порекомендуйте учням кращі підручники, розкажіть де і як їх можна придбати і вони це зроблять без Вас!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Перелік підручників та посібників з інформатики
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.