Нд, 15.09.2019, 20:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Перелік підручників та посібників з інформатики
Перелік підручників та посібників з інформатики
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 15.11.2007, 22:14 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Прохання в даній темі писати, які є підручники та посібники з інформатики, де їх можна знайти, а також основні відомості про них (видавництво, рік, обсяг сторінок, коротка анотація і т.д.). І дуже бажано давати ссилки на інтернет-ресурси.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:39
Ковшун Дата: Сб, 17.11.2007, 08:49 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
У видавництві "Аспект" щойно вийшли посібники:

1. "Інформатика. Web-дизайн. 8 клас", автор Ковшун М.І.
В посібнику в доступній формі викладено ази мови HTML для восьмикласників.

2. "Інформатика. Цікаві задачі. 2-9 класи", автор Олена Антонова.
В ній 400 задач, згрупованих у різних темах (тут неповний перелік):
- Збагни і порахуй
- Математична логіка
- Комбінаторні задачі
- Круги Ейлера
- Системи числення
- Лінгвістичні задачі
- Задачі про брехунів
- "Мозкодробильні" задачі.

Ktara Дата: Вт, 04.12.2007, 14:13 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Вийшли нові підручники:

www.hlynsky.lviv.ua

Добавлено (04.12.2007, 14:13)
---------------------------------------------
Також Освітня група "BHV" продовжує випуск підручників за серією "Інформатика в школі". Вийшли нові підручники "Основи Інтернету", "Основи веб-дизайну"

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 04.12.2007, 17:02 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (Ktara)
Також Освітня група "BHV" продовжує випуск підручників за серією "Інформатика в школі". Вийшли нові підручники "Основи Інтернету", "Основи веб-дизайну"

Що це за група? У них сайт є? Відповідати потрібно максимум конкретно, щоб не виникали зайві питання. angry
Newbie Дата: Вт, 04.12.2007, 18:56 | Повідомлення № 5
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
http://www.bhv.kiev.ua/ досить багато підручників друкують саме з інформатики, причому як шкільного рівня (ото недавно розпочали), так і вищого (для ВНЗ). як на мене - якісні. тільки з моїх слів - то буде реклама, хай інші пишуть wink

Добавлено (04.12.2007, 18:56)
в неділю на олімпіаді була змога ознайомитись з книгами Караванської: 777 задач (я так розумію перевидання 750 задач), і (що цікавіше) книга по алгоритмах, тобто класичні і не зовсім алгоритми і їх вирішення. дуже сподобалось, тепер би ще знайти де продається. хочу своїм кращим учням подарувати як приз за участь в олімпіаді

Ktara Дата: Ср, 05.12.2007, 09:59 | Повідомлення № 6
Перспективна вчителька
Quote (Ковальчук_Олександр)
Що це за група? У них сайт є? Відповідати потрібно максимум конкретно, щоб не виникали зайві питання.

Вчора не змогла згадати назву сайту, а потім гроші на рахунку закінчилися. Сайт уже написали. а ще можна зайти на сайт www.osvita.info - там можна знайти ті ж підручники

Я весь час купую підручники у них - мені подобається

Добавлено (05.12.2007, 09:59)
До речі на цьому ж сайті є книга "Основи ІКТ". автор Н. Морзе. Книга йде разом з диском, на якому є методика. Я була на семіна у Морзе. де й представляли цю книгу. Непогана

ihor_hontar Дата: Ср, 05.12.2007, 20:00 | Повідомлення № 7
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Віносно рекомендованих підручників авторі Верналь і Зарецьких, яки прийшли через бібліотечний фонд, то на даний час я їх вже неважаю за підручники, жартома дітям кажу "Це для доярок", За основу беру підручники аторів Глинського, Шестопалова, Гаєвського, Руденка. На місця для вивчення в школі інформатики перу Глинського, на другому Шестопалова, на третє Гаєвського і Руденка. Ось наприклад Ярослав Миколайович Глинський, як і Євген Анатолійович Шестопалов, видають підручники основні і по розділах.
В Ярослава Миколайовича Глинського на даний час є 11 найменувань підручників для учнів шкіл, які періодично перевидаються і доповнюються у видавництві "Підприємство ДЕОЛ". тел. (0322) 69-43-80, 35-77-37, 237-56-31(для гуртових замовлень) www.hlynsky.lviv.ua, ya_hlynsky@mail.lviv.ua , , або www.lviv.uar.net/~hlynsky, або www.polinet.lviv.ua - сайт НУ "Львівська політехніка".
В Євгена Анатолійовича Шестопалова є також багато навчальної літератури: http://www.aspekt-edu.kiev.ua.
Kasana Дата: Чт, 06.12.2007, 22:43 | Повідомлення № 8
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Сьогодні була на презентації нових підручників видавничої групи BHV. Перед нами виступав автор книжки "Основи візуального програмування"Ігор Завадський. Крім того були презентовані книжки "Основи веб-дизайну" та "Основи інтернету". Книжки пропонуються для профільного навчання. до книжок + CD-диск з прикладами, презентаціями та плануванням уроків. Мені сподобались.

Книжки, в Львівській області, можна замовити в своїх методистів по районах.

Детальна інформація та реклама книжок на сайті www.osvita.info, www.bhv.kiev.ua

Добавлено (06.12.2007, 22:43)
Там же презентували книжку Руденка. Нове видання. 2 частини. Серед того всього що я маю - мены дуже сподобалась.

Newbie Дата: Пт, 07.12.2007, 17:14 | Повідомлення № 9
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Kasana)
Сьогодні була на презентації нових підручників видавничої групи BHV. Перед нами виступав автор книжки "Основи візуального програмування"Ігор Завадський. Крім того були презентовані книжки "Основи веб-дизайну" та "Основи інтернету".

значить ми були десь поряд smile
Ktara Дата: Пн, 10.12.2007, 10:56 | Повідомлення № 10
Перспективна вчителька
Quote (Kasana)
Сьогодні була на презентації нових підручників видавничої групи BHV. Перед нами виступав автор книжки "Основи візуального програмування"Ігор Завадський. Крім того були презентовані книжки "Основи веб-дизайну" та "Основи інтернету". Книжки пропонуються для профільного навчання. до книжок + CD-диск з прикладами, презентаціями та плануванням уроків. Мені сподобались.

Я вже придбала ці книги, вони мені сподобались smile Раджу

Ковшун Дата: Пн, 07.01.2008, 22:04 | Повідомлення № 11
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги!!!
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
м. Київ
24.12. 2007 № 1166

Про використання навчально-
методичної літератури
у загальноосвітніх навчальних закладах

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад та з метою врегулювання використання навчально-методичної літератури

НАКАЗУЮ:

1. Загальноосвітнім навчальним закладам в організації навчально-виховного процесу використовувати навчальні плани, навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, позитивне рішення відповідної комісії Науково-методичної ради з питань освіти міністерства.
2. Міністру освіти і науки Автономної республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
- видати накази, якими покласти персональну відповідальність на директорів загальноосвітніх навчальних закладів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, вчителів за використання у навчально-виховному процесі навчальної літератури з відповідним грифом МОН. Довести наказ до відома керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти;
- проаналізувати навчальну літературу, яка використовується загальноосвітніми навчальними закладами у навчальному процесі. До 15 лютого 2008 р. подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти примірники всієї навчально-методичної літератури, що використовуються при викладанні навчальних предметів і курсів інваріантної та варіативної складових навчального плану і які не мають відповідного грифу Міністерства освіти і науки;
- систематично контролювати використання у загальноосвітніх навчальних закладах навчально-методичної літератури з відповідним грифом.
3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В.), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Кудін А.В.) до 1 травня 2008 р. організувати розгляд отриманих матеріалів предметними комісіями Науково-методичної ради з питань освіти міністерства з прийняттям відповідного рішення.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Заступник міністра В.В. Тесленко
Прошу висловитись з приводу такого наказу.

Добавлено (07.01.2008, 22:04)

Quote (Ковшун)
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
м. Київ
24.12. 2007 № 1166
Про використання навчально-
методичної літератури
у загальноосвітніх навчальних закладах
На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад та з метою врегулювання використання навчально-методичної літератури
НАКАЗУЮ:
1. Загальноосвітнім навчальним закладам в організації навчально-виховного процесу використовувати навчальні плани, навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, позитивне рішення відповідної комісії Науково-методичної ради з питань освіти міністерства.

Чесно кажучи текст цього наказу мене здивував своєю безглуздістю!!!
В навчальній роботі вчителі користуються державною програмою, базовими підручниками, посібниками, що мають гриф МОНУ.
А хто може заборонити вчителю, рекомендувати учням для детальнішого вивчення того чи іншого матеріалу спеціальну літературу, яка не має грифу МОНУ???

Ktara Дата: Вт, 22.01.2008, 10:34 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Quote (Ковшун)
Чесно кажучи текст цього наказу мене здивував своєю безглуздістю!!!
В навчальній роботі вчителі користуються державною програмою, базовими підручниками, посібниками, що мають гриф МОНУ.
А хто може заборонити вчителю, рекомендувати учням для детальнішого вивчення того чи іншого матеріалу спеціальну літературу, яка не має грифу МОНУ???

Згодна. Для самостійного вивчення ми можемо пропонувати іншу літературу. Я її вказую у програмі як додаткова

Sasyk Дата: Чт, 31.01.2008, 19:09 | Повідомлення № 13
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Здається, я вже десь писав... Дуже хороші підручники як на мене:
О. Ю. Гаєвський Інформатика 7-11 класи (вся інформаці, як на долоні... Повністю співпадає з шкільною програмою).
Д. М. Шост Інформатика TurboPascal 10-11 класи - супер... Є й теорія і практика... Велика кількість гарних практичних задач...
Ю. С. Рамський, І. С. Іваськів, О. Ю, Ніколаєнко "Вивчення Web-програмування в школі". Все що треба для теми Інтернет.
До речі кого це цікавить, я на сайті www.inforoom.h.com.ua виложив декілька *.pdf (засканував). В електронному вигляді ви ці підручники можете закачати.
В короткі строки засканую ще декілька... Качайте...
Ktara Дата: Пт, 01.02.2008, 10:49 | Повідомлення № 14
Перспективна вчителька
Quote (Sasyk)
До речі кого це цікавить, я на сайті www.inforoom.h.com.ua виложив декілька *.pdf (засканував). В електронному вигляді ви ці підручники можете закачати.
В короткі строки засканую ще декілька... Качайте...

На жаль не знайшла. Передивилася всі розділи sad

neon Дата: Пт, 08.02.2008, 22:02 | Повідомлення № 15
Новий користувач
Рейтинг: 0
awpris,
вишліть мені на dizelvadim@rambler.ru
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Перелік підручників та посібників з інформатики
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.