Ср, 13.12.2017, 11:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Книги на друк ("Роздрукуй книгу сам" :))
Книги на друк
Varkan Дата: Пн, 07.09.2009, 12:17 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Недавно в одній з газет прочитав статтю в якій один з діячів освіти казав приблизно наступне:
- Оскільки школи погано забезпечені книгами, то міністерство виложило електронні версії їх, візьміть і роздрукуйте.
Наскільки це правда і де їх можна взяти?
swetikccc Дата: Нд, 13.02.2011, 13:04 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (AAN)
Да можно назвать это как угодно)))))))))))) может тогда стоит это обсудить в том узком кругу заинтересованных, чтобы не смущать издателей))))))))))

Та видавництвам це навіть буде корисно, наприклад я не збирався б купляти книги, але мати три за ціною однієї це вже підкупа.)))))
http://e-ranok.com.ua/catalog/srednyaya-i-starshaya-shkola/page/1.html
Кому цікаво організувати складчину, без витоку електоронної книги в ОП
AAN Дата: Нд, 13.02.2011, 13:10 | Повідомлення № 32
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Про полезность издательству ничего не скажу)))... хотя думаю, что вообще если их книги будут все таки покупать, чем не покупать, то будет неплохо ... мне все равно как редактору важнее, чтобы книги доходили до читателя, а не комерческая сторона вопроса.
swetikccc Дата: Нд, 13.02.2011, 13:14 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Quote (AAN)
мне все равно как редактору важнее, чтобы книги доходили до читателя, а не комерческая сторона вопроса.

А по одній главі викладіть. ))
Я наприклад, тоді зможу заказати у себе в книгарнях ті книги що потрібно.
AAN Дата: Нд, 13.02.2011, 13:25 | Повідомлення № 34
Тут підглядає ...
Рейтинг: 30
Вы кинули ссылку на сайт Ранка. Я редактор ИГ «Основа». В моей теме Вы уже высказали это предложение. Я постараюсь, чтобы выкладывалось содержание и какую-нить глава из книги. Может стоит в журнале делать подобный анос, выкладывать какую-нить главу книги, которая готовиться к выходу в нашем издательстве. Кстати Ранок такое практикует. В журнале Вы можете найти рекламные статьи Ранковских книг тоже.

Додано (13.02.2011, 13:25)
---------------------------------------------
Да я в своей теме могу выкладывать подобные анонсы)))) Только Вы потом не называйте это рекламной агитацией)))))))))

swetikccc Дата: Нд, 13.02.2011, 13:31 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Quote (AAN)
Да я в своей теме могу выкладывать подобные анонсы)))) Только Вы потом не называйте это рекламной агитацией)))))))))

Глава это не агитация, это проба на зуб
Quote (AAN)
Может стоит в журнале делать подобный анос, выкладывать какую-нить главу книги, которая готовиться к выходу в нашем издательстве. Кстати Ранок такое практикует. В журнале Вы можете найти рекламные статьи Ранковских книг тоже.

Главу не стоит, просто люди выписывают журнал для других целей, хватит на сайте.

Додано (13.02.2011, 13:31)
---------------------------------------------

Quote (AAN)
Вы кинули ссылку на сайт Ранка.

Там есть как раз пробная глава.
Yura_Shrol Дата: Нд, 13.02.2011, 14:54 | Повідомлення № 36
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Раз до обговорення підключилися видавці то прошу прокоментувати наступне.
Чому ціна на електронний варіант більша за паперовий???
Відмінусуйте від паперового варіанту вартість паперу, друку, пакування, доставки, продажу, зарплати всім, хто це організовував, тощо.
Ціна, на мою думку, буде нижча.
І якщо ця книга буде не 30 грн. а 10 грн. я її куплю сам. Без мороки із складчиною. Іншим бажаючим порекомендую (вибачте) "не жмотитись" а купити самим за тих же 10 грн. Видавництво, на мою думку, від цього нічого не втратить. Навіщо шукати десь, якщо можна за нормальні гроші купити у видавця.
При використанні матеріалу я особисто не проти на кожному скопійованому мною елементі видання залишати, чи проставляти, оригінальний знак копірайту. Для мене головне зручність у використанні матеріалу, а не змога вкрасти.

Відредаговано: Yura_Shrol - Нд, 13.02.2011, 14:55
grebenchukov Дата: Нд, 13.02.2011, 17:23 | Повідомлення № 37
Прописаний назавжди
Рейтинг: 31
Quote (Yura_Shrol)
Чому ціна на електронний варіант більша за паперовий???

Я у повідомленні № 9 цієї теми про це вже питав, був восени у Львові на курсах з фізики, приїздили з видавництва "Ранок", я їх теж питав, але мені у відповідь тільки посміхнулись, я так розумію, що видавці ставлять таку ціну якраз для варіанту купівлі вскладчину чи ні?
Ktara Дата: Нд, 13.02.2011, 17:27 | Повідомлення № 38
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
grebenchukov, ну в любом случае будет в цену заложен риск скачивания одним человеком и передачи дальше (или в складчину) :) Поэтому видать можно воспользоваться тем, что заложено в цену. :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Книги на друк ("Роздрукуй книгу сам" :))
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.