Сб, 29.02.2020, 11:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

 • Сторінка 2 з 3
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Книги на друк ("Роздрукуй книгу сам" :))
Книги на друк
Varkan Дата: Пн, 07.09.2009, 12:17 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Повідомлень: 425
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Недавно в одній з газет прочитав статтю в якій один з діячів освіти казав приблизно наступне:
- Оскільки школи погано забезпечені книгами, то міністерство виложило електронні версії їх, візьміть і роздрукуйте.
Наскільки це правда і де їх можна взяти?
gu2in Дата: Сб, 12.02.2011, 11:14 | Повідомлення № 16
Досвідчений учасник
Повідомлень: 775
Нагороди: 8
Рейтинг: 308
Ось завдяки відповідям Ktara і родилась у мене ідея:
Кожен у кого є якісь посібники в електронному варіанті викладає у цій гілці скріни і все.
Ми будемо знати у кого що є, вибирати кому що треба - і звертатися до нього особисто через ОП чи E-mail. Так безпечніше.
Я б залюбки обмінявся посібниками без всяких коштів. А так як ми не продаємо, а по товариські обмінюємось - ось вам і відсутність складу злочину. ;)
Така собі "облачная библиотека" на подобі "облачных антивирусов".
Зараз викладу свої скріни.

Додано (12.02.2011, 11:14)
---------------------------------------------Відредаговано: gu2in - Сб, 12.02.2011, 10:48
Глинський__Ярослав Дата: Сб, 12.02.2011, 11:45 | Повідомлення № 17
Видавець посібників
Повідомлень: 347
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Шановні вчителі. Я як автор і видавець ще раз наражусь на ваші тапочки, але дозвольте нагадати, що на книжках як правило стоїть знак копірайту, а деколи і попередження "Копіювати книжку будь-якими засобами, в тому числі електронними, не можна". Поширюючи книжку в електронному варіанті, ви залазите в кишеню видавництву і автору і витягаєте з неї тих декілька гривен, про які ви тут пишете. Але ж ви не залазите в кишені своїх друзів чи родичів. Тому ваші дії у цьому випадку прирівнюються до крадіжки. І не показуйте ксерокопій книжок учням, щоб вони не вважали вас злодіями, і не дозволяйте їм користуватися ксерокопіями книжок, бо право вони вивчають у школі і цей приклад розглядається в рамках шкільного предмету. Якщо книжка вам потрібна як педагогу, то ця книжка для вас стає інструментом праці, а за інструменти праці треба платити, адже вони приносять вам прибуток і за це ви у свою чергу отримуєте зарплату. Інша річ, коли видавництво, як це прийнято у світі, надає вчителям безплатно примірники своїх книжок. Але це робиться з тим розрахунком, що вчитель порекомендує придбати ту чи інші книжку учням, що кругом у світі прийнято як правило. Але оскільки багатьом нашим вчителям язик не повертається це зробити з так званих благих міркувань не залазити батькам в кишеню, то й наші видавництва не бажають, щоб їм залазили у кишеню. Прошу закрити це обговорення.
gu2in Дата: Сб, 12.02.2011, 12:59 | Повідомлення № 18
Досвідчений учасник
Повідомлень: 775
Нагороди: 8
Рейтинг: 308
З повагою до Видавців посібників


Наіть не сумнівався, що все так закінчеться. Цікаво було подивитися, хто з видавців перший відреагує. ^_^


Не хочеться починати пояснювати видавцям про наші учительські проблеми із зарплатою та методичним матеріалом - у них своїх проблем вистачає, та і на форумі вже багато сказано.
Дякую усім за спробу. Тему закрито.
Адміни перемістіть тему в Архів чи Флуд - вам видніше.
AAN Дата: Сб, 12.02.2011, 21:34 | Повідомлення № 19
Тут підглядає ...
Повідомлень: 166
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Не думаю, что мнение издателей повлияет как-то на реализацию этой идеи))))) Хотя вот лично для меня важнее, чтобы книга нашла своего конечного потребителя, чтобы ею пользовались и она была полезна. Каким образом уже не важно))))) Тем более в наше тяжелое время... Хуже если человек вообще отказывается по каким-то причинам от литературы или книга такая, которая и даром никому не нужна)))))))))))
beregok Дата: Нд, 13.02.2011, 03:24 | Повідомлення № 20
Прописаний назавжди
Повідомлень: 288
Нагороди: 10
Рейтинг: 52
Питання!
А якщо вчитель використав матеріал з декількох посібників (тупо скопіював) в своїй роботі, методисту сподобалось. вирішили цикл уроків внести в яку-небудь збірку, надрукували, роздали таким самим як він. Чи є це порушенням прав?
Або оголошується конкурс на кращий урок, вчителі шлють роботи, пройшло півроку, конкурс провели, нагородили переможців, учасникам видали якісь бумажки. Оргокомітет конкурсу продав матеріали видавництву, те видало книжку на кшталт "Усі уроки"
Чи це не є порушенням наших прав!
От тобі і демократія!!!
Ktara Дата: Нд, 13.02.2011, 09:22 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4172
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
своей работе мы можем использовать фрагменты учебников, но если мы решили выдать чужой труд за свой - это нарушение авторских прав. Хотите печататься - предоставляйте свои разработки. А то например часто вижу работы своих знакомых, только под ними стоят чужие фамилии. Например на конкурсе "Учитель-новатор" :)
AAN Дата: Нд, 13.02.2011, 09:58 | Повідомлення № 22
Тут підглядає ...
Повідомлень: 166
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Ну вопросы про нарушение авторских прав наверное лучше задать юристам, а не на форуме учителей информатике. А что до использования разной учебной литературы, учебников (естественно с указанием источника) в разработоках уроков — а как же иначе? А для чего её издают тогда? Каждый учитель, когда готовиться к уроку обкладывает себя литературой. Кому-то и это сделать тяжело или некогда, или интерсна идия коллеги, поэтому он пользуется уже тем, кто сделала за него кто-то другой + проявляя свое творчество на уроке, внося какие-то свои моменты. Тем более если уроки были оценены на конкурсе и методистом, значит имеют уже определенный знак качества.

Насколько тупо человек использовал материал из разных источников тоже наверное решать скорее юристу. Определение понятий информация или алгоритм ... естественно можно скопировать и вставить в урок. На нем сложно поставить копирайт.

Оргкомитет не может продать права издательству. Договор заключается исключительно с автором книги, а не с посредниками.

И к демократии это не имеет никакого отношения. Если у Вас есть конкретные претензии к кому-либо, их надо решить, а то у Вас в сообщении чувствуется обида на всех. Даже не могу сказать конкретно на кого, на того, кто переписал, на то что он победил на конкурсе, на оргкомитет или на издателей, которые это еще и напечатали.

Если Вы написали урок и кто-то переписал его слово в слово или поставил на титульном листе свою фамилию (и такое бывает) — это прямое нарушение авторского права.

larisa2007 Дата: Нд, 13.02.2011, 11:16 | Повідомлення № 23
Часто заходить...
Повідомлень: 90
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Глинський__Ярослав)
Якщо книжка вам потрібна як педагогу, то ця книжка для вас стає інструментом праці, а за інструменти праці треба платити, адже вони приносять вам прибуток і за це ви у свою чергу отримуєте зарплату.

К учебникам которых в моей школе до сих пор нет ни одного это тоже относится????
swetikccc Дата: Нд, 13.02.2011, 11:58 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4166
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Якщо тільки починають пахнути гроші, то ті ж видавці (не всі ) безбожно порушують авторські права.
Quote (Глинський__Ярослав)
"Копіювати книжку будь-якими засобами, в тому числі електронними, не можна".

Ну тут неточність, для особистого використання копіювати можна скільки хочеш(приклад, переклад за допомогою програм), а от розповсюджувати.......
Якщо ти купив книгу в паперовому вигляді, ти можеш прочитати її і передати іншому, а як бути в електронному? )))))
AAN Дата: Нд, 13.02.2011, 12:24 | Повідомлення № 25
Тут підглядає ...
Повідомлень: 166
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Личное дело каждого человека, если он купил продук делать с ним, то что ему надо. Другое дело, чтобы массово не зарабатывать на этом деньги, продавая его с других сайтов. Но это уже будет вопрос бдительности издательства. А почему нельзя скинуть это книгу другу или знакому? Тем более если при это нет никакой выгоды, кроме морального удовлетворения. Еще при этом рассказать другу о том сайте, с которого ты скачал книжечку. По-моему все будут рады. )))))))))))) Тем более когда сейчас весь инет переполнен сканированными в ужастном качестве изданиями, которые искажают информацию, портят репутацию издательства, еще на этом зарабатывают. Лучше уж делиться качественными электронными версиями, которые можно найти непосредственно на сайте производителей.
swetikccc Дата: Нд, 13.02.2011, 12:44 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4166
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (AAN)
Лучше уж делиться качественными электронными версиями, которые можно найти непосредственно на сайте производителей.

Ні не ділитися, а купити в складчину наприклад три книги трьом чоловікам і користуватися тільки в цьому колі.
AAN Дата: Нд, 13.02.2011, 12:45 | Повідомлення № 27
Тут підглядає ...
Повідомлень: 166
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Quote (Глинський__Ярослав)
то ця книжка для вас стає інструментом праці, а за інструменти праці треба платити, адже вони приносять вам прибуток і за це ви у свою чергу отримуєте зарплату.

При таком подходе, мне кажется, скоро учителя вообще перестанут покупать книгу и выписывать какую-либо периодическую литературу. Надо бороться за качество преподавания, а это в первую очередь доступность литературы и желание учителя покупать и пользоваться литературой. Да есть куча примеров учителей, которые приниципиально не читают никаких книг. А кто-то наоборот интересуются и хотят быть в курсе. И те, и те получают зарплату. Так может стоит как-то поддержать неравнодушных учителей? Тем более кто неравнодушный, он все равно найдет способ купить, а кому ничего не надо, так ему и даром ничего не надо и такие люди впринцыпе не станут потенциальными покупателями.
GаrDArik Дата: Нд, 13.02.2011, 12:46 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Повідомлень: 326
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (larisa2007)
К учебникам которых в моей школе до сих пор нет ни одного

Як це НЕТ УЧЕБНИКОВ?! За даними МінОсвіти школи забезпечені підручниками на 97%! Чи ви, мабуть, як і я, входите в ті 3%?)))
AAN Дата: Нд, 13.02.2011, 12:49 | Повідомлення № 29
Тут підглядає ...
Повідомлень: 166
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Quote (swetikccc)
Ні не ділитися, а купити в складчину наприклад три книги трьом чоловікам і користуватися тільки в цьому колі.

Да можно назвать это как угодно)))))))))))) может тогда стоит это обсудить в том узком кругу заинтересованных, чтобы не смущать издателей))))))))))

Додано (13.02.2011, 12:49)
---------------------------------------------
Пока никто не придумал, как можно защитить електронные версии книг от подобного распространения)))))))))))))

drema911 Дата: Нд, 13.02.2011, 13:00 | Повідомлення № 30
Новий користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Тоді і я вхожу до тих 3%, бо нам підручники обіцяли в березні. Навіщо вони нам тоді?!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.1 Книги і періодика з інформатики » Книги на друк ("Роздрукуй книгу сам" :))
 • Сторінка 2 з 3
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • »
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2020.