Сб, 18.11.2017, 10:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Урок-телеконференція (Методика проведення телеконференцій на уроках інформатики)
Урок-телеконференція
al-kov Дата: Чт, 11.12.2008, 09:25 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Шановні колеги, поділіться досвідом проведення телеконференцій на уроках.
Орієнтовно десь [blink]18 грудня[/blink] хочу в 10 класі організувати телеконференцію на тему "Послуги Інтернет: ел. пошта, гіпертекстові сторінки, файлові архіви, інтерактивне спілкування" . Хто бажає і має можливість долучитися до організації та проведення уроку пишіть на ел. пошту або стукайте в ICQ. Телеконференцію хочу провести через SKYPE.

[marquee]ICQ №382978964_____________mail: al-kov@meta.ua_______________ SKYPE:al-kov2008[/marquee]

Відредаговано: al-kov - Чт, 11.12.2008, 17:41
Newbie Дата: Чт, 11.12.2008, 09:30 | Повідомлення № 2
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
цікава ідея
та є "але" : 10 клас ніби як не вчить Інтернету
Ви плануєте на кожен комп поставити Скайп з камерою, чи це одна з класу буде?
unos Дата: Чт, 11.12.2008, 11:25 | Повідомлення № 3
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Ідеальний варіант: web-камера "дивиться" на клас , при цьому вона приєднується до ноутбука чи ПК, який зв'язаний з мультимедіа-проектором, який дає зображення на екран або інтерактивну дошку. Таким чином робив телеконференцію з дружньою школою.
al-kov Дата: Пн, 22.12.2008, 12:23 | Повідомлення № 4
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Я маю одну веб-камеру, проектор, радіомікрофон.
Quote (Newbie)
та є "але" : 10 клас ніби як не вчить Інтернету

В 10 класі інформатику вивчаю за програмою для гуманітарного профілю, тобто 1 год на тиждень. Тому в 10 класі вже починаємо вивчати "Глобальну мережу інтернет"
Мій логін в SKYPE -> al-kov2008

Додано (22.12.2008, 12:23)
---------------------------------------------
Нарешті пройшов урок-відеоконференція . Тепер я маю досвід проведення таких уроків і можу поділитися ним з іншими. Щира подяка форумчанам, які надали неоціненну допомогу у проведені уроку за цікаві ідеї, щодо змісту уроку. Особлива подяка Newbie та Rus2007 !!! :o
В приваті додам конспект уроку.

Відредаговано: al-kov - Пн, 22.12.2008, 12:35
Klelia Дата: Ср, 11.03.2009, 19:09 | Повідомлення № 5
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Уважаемые коллеги!
Предлагаю провести видеообщение между нашими школьниками. Мы здесь все представляем разные регионы Украины, поэтому, думаю, что это будет интересно.
Буду рада, если откликнитесь на мой призыв. :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Урок-телеконференція (Методика проведення телеконференцій на уроках інформатики)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.