Пт, 23.06.2017, 20:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Календарні плани (Календарні плани з інформатики за різними програмами)
Календарні плани
LVV Дата: Нд, 31.08.2014, 14:50 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 102
Пропоную бажаючим ділитись своїми календарними планами вивчення інформатики в школах за різним розподілом годин (можливо, за рахунок варіативної складової), за різними підручниками і програмами: базовий рівень... поглиблене вичення... тощо.
Наприклад, звідси можна скачати календарні плани для 5-6 класів за "народною" програмою і "народними" підручниками.
Newbie Дата: Ср, 03.09.2014, 19:19 | Повідомлення № 2
Хелпер
Нагороди: 8
Рейтинг: 81
2,3,5,6,9 класи обов'язкові програми МОН; 5-6 класи з поглибленим вивченням предметів математичного циклу; 8-9 поглиблене вивчення інформатики; 10-11 стандарт, академічний, профільний рівень; курси за вибором. до цього всього календарне планування та дистанційні курси http://dystosvita.mdl2.com/ , запрошую скористатись
TetyanaT Дата: Пн, 08.09.2014, 00:26 | Повідомлення № 3
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 12
Доброго дня! Хтось може поділитися календарними планами поглиблене вивчення інформатики  у 8 класі за програмою  Караванова Костюков.
Дякую.
Newbie Дата: Пт, 24.04.2015, 14:19 | Повідомлення № 4
Хелпер
відділ освіти (у своєму репертуарі) хоче провести контрольні роботи з профільних предметів для 10-класників (під егідою перевірки медалістів).
у інформаційно-технологічному профілі контрольні не передбачені, правда ж? шукала у програмі - такого словосполучення немає, в академічному та стандарті сказано, що форма проведення тематичного контролю може бути різною на розсуд вчителя, і в переліку є контрольні роботи.
ну і в мене не передбачені контрольні роботи у плануванні взагалі. що відповісти районо я в курсі :), а от чи передбачають контрольні колеги, і в якому варіанті - хотіла би знати

у нас взагалі є теми по інформаційно-технологічному профілю? бракує інформації
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 24.04.2015, 15:59 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 272
Фраза
Цитата Newbie ()
на розсуд вчителя
звучить дуже гарно. А якщо прислухатись до свіжих віянь, то стає це цікавіше. П.Полянський: "Зараз наші кроки спрямовані на забезпечення автономії школи та автономії вчителя, і ця політика має також дійти до учня. ... Адже сьогоднішня модель за
суттю є тоталітарною: в ній невільні всі – учні, вчителі, директори,
керівники освітою. І так більше не може залишатися".

Цитата Newbie ()
бракує інформації
Якої саме?
Newbie Дата: Пн, 27.04.2015, 15:12 | Повідомлення № 6
Хелпер
Цитата Пилипчук_О_П ()
Якої саме?
ну наприклад, принцип відбору в профільний клас. зокрема, проблема змішування в одному класі учнів, котрі вивчали інформатику 1 рік в 9 класі та 5 років у 5-9, з яких 2 роки поглиблено...

середовища програмування - одне, кілька, які?

планування останньої чверті 11 класу. я собі комбіную, щоб години зійшлись, але змістово це не зовсім логічно. як це роблять в інших школах?

про підручники мова не йде, але які посібники/джерела інформації та завдань?

з одного боку всі ці питання актуальні й для "звичайних" класів, але в профільних таки більше нюансів. вирішити їх локально я можу (і нема варіантів, мушу), але добре мати з ким порадитись. запозичити best practices, так би мовити.
у моєму районі мій клас єдиний профільний, в місті ще може 4-5, і з кожним роком ця кількість зменшується.

а останнім часом так активізувались всякі відділи освіти, методкабінети і прочі, що прям вже не розганяти їх хочеться, а фізично знищувати :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Календарні плани (Календарні плани з інформатики за різними програмами)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.