Вт, 22.05.2018, 15:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Методичні основи викладання предмету інформатики (Як правильно провести урок?)
Методичні основи викладання предмету інформатики
W-w-W Дата: Чт, 21.02.2008, 15:23 | Повідомлення № 1

Прошу викласти висловлювання як ви шановні колеги проводите урок інформатики, чи звертаєте значну увагу на ті моменти, що є в план-конспектах? Чи цікавитесь методикою викладання предмету інформатика?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Najna Дата: Пн, 22.09.2008, 22:04 | Повідомлення № 46
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: -1
Ковальчук Олександр

Спасибо, что хоть так я получила достоверную информацию.
Пара слов в таких случаях не помешала бы, а то не поймешь, то ли модератору вопрос не по теме показался, то ли еще что. как сейчас .)))

И все равно, дети очень хорошо чувствуют человеческое, а не формальное отношение. Мне старшеклассник может честно сказать, что голодный и я тут же отправлю его в столовую, еще и похвалю, что правила т\б соблюдает))) потом сам за мной ходит, что бы сдать урок и получить оценку.
С малышами , конечно, не так. Я уже лет 8 преподаю в младшей школе и последние 4 года по своей авторской программе. Это игра. строго только -15 минут за ПК! Не хочется потерять это поколение....

Sasyk Дата: Вт, 23.09.2008, 09:56 | Повідомлення № 47
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Quote (Rus2007)
Я в своїй роботі широко застосовую програму NetOp School. Дуже хороша прога - демонстрація робочого столу вчителя або учня всім іншим, блокування учнівських компів, віддалене керування учнівськими компами, чат, створення тестів і робота з ними, блокування певних додатків на учнівських машинах, заборона відвідувати певні сайти, зняття задач на учнівських компах, надсилання та отримання файлів, запис роботи на учнівських компах з подальшою демонстрацією, запуск програм на учнівських компах та багато іншого.

:o
NetMeeting
Навіщо встановлювати додаткове ПЗ, якщо на ПК воно вже є?

можу допомгти знайти...
C:\Program Files\NetMeeting :p ;) ^_^

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 23.09.2008, 22:04 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Sasyk, [marquee]NetMeeting у порівняння з Net Support School 10 приблизно те саме, що Блокнот в порівнянні з MS Word.[/marquee]
kiss_oli_ Дата: Ср, 24.09.2008, 11:56 | Повідомлення № 49
Новий користувач
Рейтинг: 0
Постійно цікавлюсь методикою, відвідую уроки колег і вважаю не тільки я, а і мої учні - що уроки цікаві. Останніх 2 роки використовую програму NetOp і UserGate. Зручно. Тут і демонстрація, і тести, і блокування Інтернету і т.д.
Нажаль адміністрація школи постійно знаходить недоліки (як вона вважає ). Завуч - вчитель укр.мови - постійно ставить в приклад свій урок. Зауваження до мого уроку - не відмітила учнів на початку, мало інформації на дошці, а ось того учня ти не задіяла, немає на обличчі емоцій, присіла на стіл.... Безглуздя... ^_^ . Проводила відкритий урок з вчителем математики. Хлопці-інформатики і дівчата-математики 9 клас. Тут і конкурси, і дошка задіяна , і робота на ПК, і проектор. Продуманий кожен крок. Завуч сказала, що дуже було шумноі навіть не похвалила. Дуже сумно, коли готуєш це, вкладаєш душу як то кажуть, а тут таке... чи то заздрість. :*
Newbie Дата: Ср, 24.09.2008, 17:55 | Повідомлення № 50
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (kiss_oli_)
чи то заздрість.

kiss_oli_, заздрість і страх! не зважайте, якщо можете! основне, щоб уроки приносили користь і задоволення учням! хоча нерозуміння і зауваження - то страшенно неприємно
filnick Дата: Ср, 24.09.2008, 19:00 | Повідомлення № 51
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (kiss_oli_)
Завуч - вчитель укр.мови - постійно ставить в приклад свій урок. Зауваження до мого уроку - не відмітила учнів на початку, мало інформації на дошці, а ось того учня ти не задіяла, немає на обличчі емоцій, присіла на стіл....

Будь-чия оцінка уроку - річ досить суб'єктивна. Зрозуміло, що Ваш завуч не зможе надати Вам практичних методичних рекомендацій щодо викладання предмету або використання інформаційних технологій - в силу того, що вона не є фахівцем з інформатики. Тому не слід брати близько до серця такі зауваження. Справжній вчитель завжди сам знає, відчуває і бачить, що вдалося, а що і як він міг зробити краще на уроці. Це, до речі, бачуть і відчувають діти. Тому їх оцінка Вашої роботи буде більш важливою й проявиться у їх бажанні вивчати інформатику.
TYP Дата: Пн, 20.10.2008, 02:04 | Повідомлення № 52
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Така ж сама проблема. 6 учнівських ПК і 15 учнів. Як кажуть Лінуксоїди, треба Бубен в руки брати і навколо класу і гучніше!. А реально :-( ще так ніхто й не поділився досвідом. І я його теж не маю. Хоча й не перший рік з цією проблемою. Групова робота добре, але на кожен урок продумати групову роботу або "інший вид роботи"............треба такий БУБЕН мати, що..........ой.
filnick Дата: Пн, 20.10.2008, 18:43 | Повідомлення № 53
Мудрий вчитель
Quote (TYP)
Така ж сама проблема. 6 учнівських ПК і 15 учнів.

Пробуйте нажимати на адміністрацію.
А взагалі як один з варіантів - Чи не можна використати виборчий процес, який відбувається вже щорічно, й запропонувати політичним партіям, блокам, кандидатам, які обов'язково приходять в навчальні заклади з агітацією, щоб надали конкретну допомогу школі в придбанні комп'ютерів..
Свого часу так отримав у школу відеодвійку та музичний центр.
Anatoli Дата: Пн, 20.10.2008, 20:03 | Повідомлення № 54
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Quote (TYP)
так ніхто й не поділився досвідом

Здається, я скоро зможу поділитися. Вже виходить майже так, як я хочу. Без бубена. Після зимових канікул, мабуть, розкажу.
W-w-W Дата: Ср, 22.10.2008, 03:03 | Повідомлення № 55

Quote (Anatoli)
Здається, я скоро зможу поділитися. Вже виходить майже так, як я хочу. Без бубена. Після зимових канікул, мабуть, розкажу.

Здається та мабуть не внушає оптимізму- це гостра проблема, і її повинні вирішувати МОН!!!!
Anatoli Дата: Ср, 22.10.2008, 13:15 | Повідомлення № 56
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Не згоден. Маю ідеї.
filnick Дата: Ср, 22.10.2008, 18:17 | Повідомлення № 57
Мудрий вчитель
Quote (Anatoli)
Маю ідеї.

Пропонуйте.
Pentiume Дата: Пн, 23.02.2009, 18:25 | Повідомлення № 58
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 28
Шановні учасники форуму! як Ви ставитесь до методу проектів під час вивчення та оцінювання тем! опишіть будь ласка накопичений досвід . Чи варто його використовувати в 11 класі коли учні все вивчили, і наступна тема Power Point Підкажіть будь ласка тематику.
filnick Дата: Пн, 23.02.2009, 19:48 | Повідомлення № 59
Мудрий вчитель
Quote (Pentiume)
Як Ви ставитесь до методу проектів під час вивчення та оцінювання тем! опишіть будь ласка накопичений досвід . Чи варто його використовувати в 11 класі коли учні все вивчили, і наступна тема Power Point Підкажіть будь ласка тематику.

Чому б не спробувати. Ця тема вже частково обговорювалась на цій гілці
Oxana_cher Дата: Пн, 23.02.2009, 23:22 | Повідомлення № 60
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Quote (Pentiume)
Шановні учасники форуму! як Ви ставитесь до методу проектів під час вивчення та оцінювання тем!

Я уже так лет с 5 в 11-ом классе работаю по методу проэктов. Ребята почти самостоятельно пишут програмки на Delphi. Лучшие из готовых работ продают комерчиским структурам, а те что без практического использования, и продать нельзя, зашищают как научную работу на МАН. Ещё ниразу на защите работы оценку ниже 10 у меня никто не получил!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІІ: МЕТОДИКА, ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ ІНФОРМАТИКИ » 3.3 Методика викладання інформатики в старшій школі (10-11 кл.) » Методичні основи викладання предмету інформатики (Як правильно провести урок?)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.